Results from Crystal Cup 2006 - IDSF International Open Standard 19. března 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Cup 2006
Rusko - Moscow 17. března 2006

IDSF International Open Standard 19. března 2006

Finále

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
3  Vaidotas Lacitis & Evgenia Elfimova Rusko
4  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusko
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusko
6  Dmitri Krupnov & Aleksandra Yarovenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusko
8  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
10  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
10  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
12  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusko
13  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusko
13  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rusko

Čtvrtfinále

15  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusko
16  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
16  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Rusko
18  Vasili Sazonov & Elena Ponomareva Rusko
19  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusko
20  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusko
21  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
21  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
23  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rusko
23  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusko
25  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
26  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rusko

3. kolo (top 52)

27  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusko
28  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusko
28  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusko
28  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusko
31  Dmitry Evseev & Nadezhda Rukhlova Rusko
31  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusko
31  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusko
34  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rusko
34  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusko
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
36  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
38  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusko
38  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusko
40  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusko
40  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
40  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusko
40  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Rusko
40  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rusko
45  Sergei Sutyrin & Oxana Landyreva Rusko
45  Aleksandr Zhiratkov & Svetlana Ershova Rusko
47  Serguei Peshkun & Veronika Markova Rusko
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rusko
49  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rusko
49  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusko
51  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusko
51  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko

2. kolo (top 104)

53  Nikolay Konevtsev & Natalya Plaksina Rusko
53  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rusko
55  Petr Ilin & Olga Lobanova Rusko
55  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rusko
55  Vasiliy Kirin & Anna Oblakova Rusko
55  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusko
55  Anton Petrov & Ekaterina Khomik Rusko
55  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusko
55  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusko
62  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rusko
63  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rusko
63  Vladimir Tychina & Ekaterina Kim Rusko
65  Dmitriy Igonkin & Marina Bizaeva Rusko
65  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusko
67  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusko
67  Viktor Savitskiy & Elena Boldina Rusko
67  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusko
67  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusko
71  Yuri Chestnykh & Irina Goldinova Rusko
71  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusko
71  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie
71  Ilya Potapov & Viktoria Akinina Rusko
71  Sergey Vysotskiy & Natalia Korionova Rusko
77  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusko
77  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Rusko
77  Sergey Ternovskikh & Valentina Kharitonova Rusko
77  Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rusko
81  Andrey Arkhipkin & Natalya Ablogina Rusko
82  Artem Bafanov & Maria Mamonova Rusko
82  Mikhail Marinin & Anna Popova Rusko
82  Roman Popov & Alina Kokorina Rusko
85  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Rusko
85  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Rusko
85  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rusko
85  Aleksey Voronin & Veronika Svidruk Rusko
89  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Rusko
89  Mikhail Nikolaev & Anna Semenova Rusko
89  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
89  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rusko
89  Petr Shigin & Maryana Nemova Rusko
94  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusko
95  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rusko
96  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusko
96  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusko
98  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rusko
99  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rusko
99  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusko
101  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusko
101  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Rusko
101  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusko
104  Andrey Molodenko & Angelina Sergeeva Rusko

1. kolo (top 198)

105  Anton Besedin & Valeriya Yakunchikova Rusko
105  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
107  Rodion Cherniaev & Svetlana Shikareva Rusko
107  Farkhat Dadashev & Elena Komolova Rusko
107  Konstantin Kokora & Darya Garmash Rusko
107  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusko
111  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Rusko
111  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rusko
111  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rusko
111  Andrey Utkin & Yuliya Fomicheva Rusko
111  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rusko
111  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Rusko
117  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rusko
117  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusko
119  Andrei Linev & Maria Matazova Rusko
120  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Rusko
121  Pavel Melnikov & Adelya Abdieva Rusko
122  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rusko
123  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rusko
123  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Rusko
125  Kirill Berezin & Nina Kulikova Rusko
125  Vladimir Kisliakov & Aleksandra Bobyleva Rusko
125  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusko
125  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Rusko
129  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rusko
129  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Rusko
129  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Rusko
132  Artem Abdurakhmanov & Mariya Rybakova Rusko
132  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Rusko
132  Pavel Ditkov & Vladislava Kudryashova Rusko
132  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusko
132  Sergey Novik & Natalia Baranova Rusko
132  Kirill Rassolov & Irina Odintsova Rusko
138  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusko
138  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Rusko
138  Evgeniy Lunev & Olga Kuznetsova Rusko
138  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rusko
142  Aleksey Farkash & Ekaterina Butivshchenko Rusko
143  Alexandr Domanitskiy & Yekaterina Nikolaeva Rusko
143  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Rusko
143  Timur Guseinov & Marina Smolina Rusko
143  Igor Markin & Yulia Kukarina Rusko
143  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rusko
143  Evgeny Trifonov & Ekaterina Lobova Rusko
143  Ilya Zhukovskiy & Marina Kashkina Rusko
150  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Rusko
150  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusko
150  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusko
150  Alexandre Shevchenko & Ekaterina Kovaleva Rusko
154  Georgiy Dikarev & Yuliya Kirichenko Rusko
154  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusko
154  Evgeniy Petrov & Natalia Senina Rusko
154  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Rusko
154  Anatoliy Zyrin & Anna Pinigina Rusko
159  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusko
159  Dmitriy Kuzin & Anna Shlapak Rusko
159  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusko
159  Sergei Potapov & Yana Tsyganova Rusko
159  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusko
164  Mikhail Bogoslavtsev & Alisa Nikulina Rusko
164  Timofey Kudryavtsev & Tatyana Lebedeva Rusko
164  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusko
164  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Rusko
168  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Rusko
168  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusko
168  Roman Prik & Yuliya Aksenova Rusko
171  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Rusko
171  Innokentiy Dementev & Kseniya Aleksandrova Rusko
171  Evgeni Filatov & Yuliya Cherepennikova Rusko
171  Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusko
171  Andrey Petrov & Katerina Suvorova Rusko
171  Andrey Polnarev & Ksenya Vorobeva Rusko
171  Alexander Ruchkin & Tatyana Khmelevskaya Rusko
171  Aleksandr Savchuk & Anastasiya Kolchina Rusko
171  Ivan Shnygin & Nataliya Rozhkova Rusko
180  Denis Chigridov & Ilona Bakanova Rusko
180  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusko
180  Sergey Efremov & Ekaterina Nosik Rusko
180  Dmitriy Gavrin & Mariya Grischeva Rusko
180  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rusko
180  Petr Moiseev & Natalya Lugovskaya Rusko
180  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rusko
180  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusko
180  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Rusko
189  Vladimir Abakumov & Ekaterina Abakumova Rusko
189  Roman Gavrilin & Vera Tomilova Rusko
189  Stepan Kalinin & Viktoriya Zhuravleva Rusko
189  Ruslan Khayrutdinov & Anastasiya Zagvozdina Rusko
189  Mikhail Molchanov & Lilit Bagdasarian Rusko
189  Fedor Pominov & Ekaterina Mikheeva Rusko
189  Rais Sabirov & Anna Petrova Rusko
189  Dmitry Smirnov & Anastasiya Mazhorova Rusko
189  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rusko
189  Yuri Timofeev & Olga Bakirova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}