Results from Crystal Cup 2006 - Amateur Standard 18. března 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Cup 2006
Rusko - Moscow 17. března 2006

Amateur Standard 18. března 2006

Finále

1  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusko
2  Alexei Troshine & Daria Shevelilova Rusko
3  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rusko
4  Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
5  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusko
6  Grigoriy Kolomeets & Mariya Ignatenko Rusko
7  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusko
9  Mark Volynschikov & Olga Romanenko Rusko
10  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusko
11  Serguei Peshkun & Veronika Markova Rusko
12  Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rusko
13  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusko
14  Andrey Chekmarev & Alena Rakhmanova Rusko
15  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rusko

Čtvrtfinále

16  Andrey Dementiev & Evgeniya Kuligina Rusko
17  Petr Ilin & Olga Lobanova Rusko
17  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusko
19  Nikolay Mezentsev & Darya Yudintseva Rusko
20  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rusko
20  Aleksandr Podgorelkin & Maria Mironiuk Rusko
22  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusko
23  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusko
23  Viktor Kurenkov & Aleksandra Breus Rusko
25  Ruslan Kargin & Ramilya Tibaeva Rusko
26  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusko
27  Gennadiy Geraskin & Kseniya Tomak Rusko

2. kolo (top 48)

28  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusko
29  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rusko
29  Petr Shigin & Maryana Nemova Rusko
31  Dmitri Podgornyi & Irina Kopytina Rusko
32  Denis Dembskiy & Olga Mikhaylova Rusko
32  Georgiy Markaryan & Ekaterina Zlobina Rusko
34  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusko
34  Sergei Solntsev & Elena Petrunina Rusko
36  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rusko
37  Temir Dzhabrailov & Elena Terkulova Rusko
37  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rusko
37  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusko
37  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rusko
41  Dmitri Polikarpov & Marina Frolova Rusko
41  Roman Rebrik & Tatyana Ilina Rusko
43  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rusko
43  Dmitriy Shelestov & Anna Tsalp Rusko
45  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusko
46  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusko
46  Artur Khayrullin & Alia Kurbanova Rusko
46  Vitaliy Surma & Olga Zakharova Rusko

1. kolo (top 71)

49  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rusko
49  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
51  Oleg Surma & Svetlana Zorina Rusko
51  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Rusko
51  Maksim Zhemchuzhnikov & Mariya Sysoeva Rusko
54  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusko
55  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusko
55  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusko
57  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Rusko
57  Mikhail Markov & Olga Zelenkova Rusko
57  Anton Volkov & Ella Naumova Rusko
60  Evgeny Pushkarev & Anastasia Pistoliaka Rusko
61  Aleksandr Vorontsov & Yulia Tumanova Rusko
62  Yuri Dasov & Valeriya Zyryanova Rusko
63  Dmitriy Astafev & Kseniya Podkopaeva Rusko
63  Evgeny Filippov & Nadezhda Solzhenitsyna Rusko
63  Evgeniy Titov & Arina Kolkova Rusko
66  Aleksey Yudkin & Liya Sirazieva Rusko
67  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusko
68  Ivan Agafonov & Svetlana Larionova Rusko
68  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusko
70  Sergey Kablov & Olga Kablova Rusko
71  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}