Results from Crystal Cup 2004 - Russian Junior II Standard 13. března 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Cup 2004
Rusko - Moscow 12. března 2004

Russian Junior II Standard 13. března 2004

Finále

1  Nikita Brovko & Natasha Kalashnik Rusko
2  Pavel Osin & Evgenia Zakharova Rusko
3  Maksim Pokrovskiy & Alina Glazkova Rusko
4  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusko
5  Vladimir Rudko & Daria Talagaeva Rusko
6  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rusko
7  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Anton Shumov & Olga Muravskaya Rusko
9  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rusko
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
11  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusko
12  Maksim Valeev & Daryana Mikhaylova Rusko
13  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
14  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusko
15  Artem Rannev & Yuliya Kashapova Rusko
16  Vasiliy Safronov & Mariya Brilka Rusko

Čtvrtfinále

17  Aleksandr Akimenko & Ksenya Gnezdilova Rusko
17  Dmitri Podgornyi & Irina Shpak Rusko
19  Andrei Badaev & Yulia But Rusko
20  Yurii Zhiltsov & Alena Popova Rusko
21  Gayk Karamyan & Svetlana Slivinskaya Rusko
21  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rusko
23  Stanislav Silvestrovich & Olga Yermakova Rusko
24  Garik Akopdzhanian & Kristina Mironova Rusko
24  Georgiy Kiriya & Diana Bugrovskaya Rusko
24  Daniil Ulanov & Maria Makhaniouk Rusko
27  Dmitriy Platov & Kseniya Chudakova Rusko
28  Ilya Rubtsov & Mariya Raevskaya Rusko
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rusko
29  Semen Ginzburg & Elena Litvinenko Rusko

3. kolo (top 59)

31  Alexei Ivanov & Alisa Melnikova Rusko
31  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
31  Vitaliy Ogorodnikov & Melina Kolmykova Rusko
34  Roman Besedin & Irina Samoylova Rusko
35  Pavel Zuykov & Inna Ososova Rusko
36  Aleksandr Alekhov & Svetlana Khrychova Rusko
36  Aleksandr Pakhomov & Natalya Shevchuk Rusko
38  Denis Kalyuzhnyy & Evgeniya Churikova Rusko
38  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rusko
40  Artemiy Busarov & Yuliya Gorshkova Rusko
40  Anton Teplykh & Ekaterina Belyaeva Rusko
42  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rusko
43  Anton Besedin & Ekaterina Ishina Rusko
43  Aleksey Gubin & Olga Muntyanu Rusko
43  Yuriy Shtubov & Iulia Gurkina Rusko
46  Evgeniy Chigiriov & Viktoria Viktorova Rusko
46  Denis Glivenko & Dina Bogapova Rusko
48  Aleksey Glukhov & Ekaterina Lantsova Rusko
48  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rusko
48  Alexandr Krasnenkov & Valeria Morgucheva Rusko
48  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusko
48  Egor Yuzhakov & Olga Soina Rusko
53  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rusko
53  Mikhail Vinokurov & Mariya Salop Rusko
55  Tigran Akopov & Ekaterina Chuykova Rusko
56  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rusko
56  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rusko
56  Yuriy Petrov & Anna Parkhomenko Rusko
59  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rusko

2. kolo (top 114)

60  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rusko
60  Daniil Khudyakov & Angelina Ptashkina Rusko
60  Aleksandr Pimenov & Aleksandra Mikhaylova Rusko
60  Ivan Revukhin & Elena Khokhlova Rusko
60  Kirill Simakov & Lyubov Ryumina Rusko
65  Aleksandr Ivanov & Tatyana Reusova Rusko
65  Vladimir Prokopchuk & Dilyara Arifulina Rusko
67  Daniil Varlamov & Ekaterina Sergeyeva Rusko
68  Ivan Belyaev & Karina Lapina Rusko
68  Dmitriy Bogush & Kristina Matsak Rusko
68  Yuriy Dudoladov & Ekaterina Artemeva Rusko
68  Roman Khomyakov & Svetlana Vyazankina Rusko
72  Maksim Komarov & Liliya Abdullina Rusko
72  Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Rusko
72  Artem Yamschikov & Ekaterina Kuznetsova Rusko
75  Stepan Babenko & Evgenia Andreevskikh Rusko
75  Vadim Kozenko & Evgeniya Anikina Rusko
75  Nikolay Kupriyanov & Yelena Pyetrunina Rusko
78  Nikolay Mezentsev & Olga Romanenko Rusko
78  Vladislav Petrov & Ekaterina Shmorina Rusko
80  Rinat Isniyazov & Evgeniya Medvedeva Rusko
80  Dmitriy Rudskikh & Anastasiya Polyanina Rusko
80  Evgeniy Sokolov & Ulyana Kolchanova Rusko
83  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rusko
83  Aleksey Stupivtsev & Anush Astabatsyan Rusko
85  Roman Badulin & Ekaterina Fatovskaya Rusko
85  Yan Konyshev & Anastasiya Kharitonova Rusko
87  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rusko
87  Artem Lutsyuk & Oksana Pavlenok Rusko
87  Vladislav Suzdaltsev & Anastasiya Korobitsyna Rusko
87  Ivan Turbasov & Angelina Kolot Rusko
87  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rusko
92  Evgeni Pronin & Tatyana Petrova Rusko
92  Vadim Romin & Mariya Chistyakova Rusko
92  Aleksey Yudkin & Mariya Ofrosimova Rusko
95  Sergey Lazarev & Evgeniya Lazareva Rusko
95  Evgeniy Nasonov & Alevtina Malenina Rusko
95  Ilya Sokolikov & Svetlana Tikhonova Rusko
98  Dmitry Abdrashitov & Anna Spirina Rusko
98  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rusko
98  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rusko
98  Vasili Khitov & Alina Bashlykova Rusko
98  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusko
98  Andrei Timonine & Ekaterina Vasileshnikova Rusko
104  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rusko
105  Aleksandr Fyedorov & Aleksandra Plyasunova Rusko
105  Vasiliy Kirin & Olga Lesina Rusko
105  Dmitriy Porfenchuk & Mariya Kulaeva Rusko
105  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rusko
109  Aleksandr Kazimirov & Nataliya Krasnova Rusko
110  Konstantin Konstantinov & Evgeniya Panfilkina Rusko
110  Kirill Savelev & Anna Shlapak Rusko
112  Maksim Fedorchenko & Kristina Kondakova Rusko
113  Pavel Tkachenko & Alevtina Likhacheva Rusko
114  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rusko

1. kolo (top 146)

115  Sviatoslav Alshanov & Elizaveta Mokeeva Rusko
115  Dmitry Baranov & Polina Rassadina Rusko
115  Ilya Davydov & Mariya Sholeva Rusko
115  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusko
115  Dmitriy Kondrashov & Evgeniya Glazunova Rusko
115  Mikhail Korotkevich & Olga Tarasova Rusko
115  Aleksander Shustrov & Olga Kuznetsova Rusko
122  Boris Filatov & Anna Rychagova Rusko
122  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rusko
122  Sergey Kovalchuk & Alina Frolova Rusko
122  Aleksey Prokopchuk & Anna Grinina Rusko
122  Pavel Zhuravlev & Lyubov Afanaseva Rusko
127  Ivan Serebrennikov & Olga Smeshlivaya Rusko
128  Vladimir Chernykh & Darya Cherkasova Rusko
128  Kirill Protsvetov & Kristina Stekolnikova Rusko
130  Kirill Gerasimov & Kristina Ukhanova Rusko
130  Konstantin Manuylo & Lali Surmava Rusko
130  Anton Ostapeev & Svetlana Nikulova Rusko
130  Arseniy Reshilov & Elizaveta Zueva Rusko
130  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusko
135  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusko
135  Konstantin Chigirev & Aleksandra Ezhova Rusko
135  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rusko
135  Guram Kapanadze & Kseniya Prudko Rusko
139  Vladimir Akulenov & Anastasya Kashkova Rusko
139  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rusko
139  Maksim Lukyanenkov & Aleksandra Schegoleva Rusko
139  Vagan Melikyan & Karina Gevorkova Rusko
139  Anton Milyaev & Elena Kuznetsova Rusko
139  Dmitriy Prokopchuk & Yuliya Kharitonova Rusko
139  Andrey Timoshenkov & Natalya Kostomarova Rusko
139  Evgeniy Zaytsev & Olga Kirilenko Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}