Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior IV B1 Standard 16. ledna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Itálie - Foligno 15. ledna 2010

Senior IV B1 Standard 16. ledna 2010

Finále

1  Giorgio Alosa & Maria Natrella Itálie
2  Roberto Lonis & Maria Archenti Itálie
3  Roberto Tartarini & Paola Balsamini Itálie
4  Giordano Ermini & Nicoletta Gori Itálie
5  Vincenzo Barletta & Maria Marchionni Itálie
6  Renzo Piccinato & Anna Maria Ragazzon Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Pietro Lodrini & Ornella Perucchetti Itálie
8  Fausto Pattacini & Anna Barbieri Itálie
9  Arnaldo Cermentini & Marisa Calenne Itálie
10  Walter Andreotti & Rossella Papini Itálie
11  Ettore Caporalini & Anita Bazzi Itálie
12  Giulio Giani & Paola Masini Itálie

Čtvrtfinále

13  Ginetto Carmagnini & Elisabetta Melozzi Itálie
13  Alvaro Cesaretti & Ivana Soldati Itálie
13  Gianni Leone & Antonietta Festa Itálie
16  Giovanni Bergamini & Marcella Paladini Itálie
16  Oscar Conte & Daniela Ristori Itálie
18  Renzo Capponi & Bruna Menichini Itálie
19  Piero Betti & Franca Romei Itálie
20  Galliano Bellomo & Daniela Andorlini Itálie
20  Enzo Dalle Vaglie & Maria Poggini Itálie
22  Vincenzo Grimaldi & Anna Gattucci Itálie
23  Roberto Battini & Maria Pappalardo Itálie
23  Giuseppe Pucacco & Elisabetta Ciricillo Itálie

2. kolo (top 49)

25  Elmo Conti & Vanda Gasperini Itálie
25  Sante D'alfonso & Antonietta Ferrante Itálie
27  Piero Maiani & Deanna Crolli Itálie
27  Ermanno Mazzarri & Enrica Cecchini Itálie
27  Luigi Tedeschi & Albana Ripari Itálie
30  Cesare Marini & Angelika Feil Německo
31  Federico Bragato & Grazia Cerato Itálie
31  Franco Martorella & Mariagrazia Matarese Itálie
31  Sergio Zanobini & Carla Citi Itálie
34  Pietro Zampini & Alma Zani Itálie
35  Floriano Favarato & Stefania Croce Itálie
35  Pierluigi Lazzarini & Enrica Ceragioli Itálie
37  Roberto Bua & Enrica Chiti Itálie
38  Piero Boschi & Daniela Carlesi Itálie
38  Salvatore Marigliano & Carla Genito Itálie
40  Cesare Fucci & Nadia Andreozzi Itálie
41  Paolo Bonifacio & Lucia De Rosa Itálie
41  Gaetano Gammieri & Margherita Poggioni Itálie
43  Romeo Busatti & Lucia Tappatani Itálie
44  Alfredo Olia & Rosa Amato Itálie
45  Alfonso Muscariello & Anna Valente Itálie
46  Michele Carrafiello & Emma Noschese Itálie
46  Aldo Mascelli & Loredana Artioli Itálie
48  Lorenzo Deluca & Maria Logioco Itálie
48  Franco Niccolai & Paola Cei Itálie

1. kolo (top 50)

50  Angelo Vassalluzzo & Rita Di Rauso Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}