Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B2 Standard 16. ledna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Itálie - Foligno 15. ledna 2010

Senior III B2 Standard 16. ledna 2010

Finále

1  Silvano Zenti & Fiorella Berton Itálie
2  Raffaele Bardella & Paola Piccini Itálie
3  Ettore Bertola & Mariarosa Mammone Itálie
4  Luigi Venanzi & Ivana Foglia Itálie
5  Giuseppe Gioscia & Sonia Fantechi Itálie
6  Riccardo Massetti & Patrizia Vannucci Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Giuseppe Bianchetti & Giuseppina Corni Itálie
7  Gianni Braggion & Lina Crozzoletti Itálie
9  Renato Ferrari & Mariella Civilta Itálie
9  Raffaele Masuccio & Luigina Borri Itálie
11  Renato Ballatori & Stefania Fommei Itálie
12  Francesco Mascolo & Stefania Borsini Itálie

Čtvrtfinále

13  Fabio Bianchi & Mariella Manni Itálie
14  Claudio Salvadorini & Franca Bencini Německo
15  Ervino Spollero & Graziella Pezzetta Itálie
16  Pierluigi De Zanet & Simonetta Idda Itálie
17  Gianfranco Claudiani & Carla Angelucci Itálie
17  Loris Pettina & Luciana Rossi Itálie
19  Nazareno Piancatelli & Maria Luisa Carducci Itálie
20  Daniele Bastianini & Barbara Cambi Itálie
20  Moreno Mazzini & Caterina Lo Gioco Itálie
22  Roberto Anastasi & Rosa Salvagno Itálie
22  Antonio Proia & Maria Venditti Itálie
24  Alberto Viola & Daniela Guidarelli Itálie

2. kolo (top 48)

25  Stefano Piritore & Elena Basili Itálie
26  Angelo Nigro & Elisabetta Mantellassi Itálie
27  Marco Audone & Eleonora Sirugo Itálie
27  Sauro Fattori & Alessandra Germani Itálie
29  Danilo Garbini & Sonia Pagliari Itálie
30  Ferruccio Carmignani & Emanuela Romi Itálie
31  Siro Cantini & Anna Ristori Německo
31  Dario Scandroglio & Giovanna Tirelli Itálie
33  Piero Bertini & Antonella Biagi Itálie
34  Stefano Piozzi & Carla Taddei Itálie
34  Franco Urbani & Bruna Ciapetti Itálie
36  Ferdinando Di Giacomo & Maria Di Fonzo Itálie
37  Franco Manganelli & Alessandra Badii Itálie
37  Gianfranco Mantini & Sarah Ellis Itálie
39  Renzo Birtolo & Daniela Pepi Itálie
39  Gino Pitocco & Carla Durastante Itálie
41  Giovanni Comunale & Venera Niglio Itálie
41  Francesco D'acunti & Maria Mastrantonio Itálie
41  Giovanni Zucco & Vincenza Cuzzola Itálie
44  Mario Moneca & Vilma D'urso Itálie
45  Vittorino Corazza & Anna Teresa Bertolo Itálie
46  Pietro Antonio Grolli & Maria Assunta Cracco Itálie
47  Pasquale Regina & Patrizia Rosanna Esposito Itálie
47  Carmine Zaccagnini & Sonia De Marinis Itálie

1. kolo (top 54)

49  Egerio Vonzin & Mariella Chessa Itálie
50  Antonio Colella & Paola Cianchi Itálie
50  Giovanni Paolillo & Flavia Canepa Itálie
52  Aliberto Chiavarini & Lucilla Bacocco Itálie
53  Giorgio Guerrini & Giovanna Rizza Itálie
54  Pietro Zampetti & Carla Tavolini Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}