Results from Coppa Italia 4th round for classes A and B - Senior III B1 Standard 16. ledna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Coppa Italia 4th round for classes A and B
Itálie - Foligno 15. ledna 2010

Senior III B1 Standard 16. ledna 2010

Finále

1  Gioacchino Del Giovane & Giuseppina Caldarelli Itálie
2  Emilio Redaelli & Laura Cazzaniga Itálie
3  Giovanni Farci & Elena Ibba Itálie
4  Mauro Calastrini & Maria Giovanna Chiodini Itálie
5  Alfredo Morucci & Maria Rita Bassetti Itálie
6  Fulvio Rossi & Cristina Fiaschi Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Luigi Ferretti & Filomena Dileonardo Itálie
8  Valter Vannucchi & Gianna Tofanari Itálie
9  Giuseppe Panunzi & Maria Serafini Itálie
10  Medardo Ciocci & Lilli Fraccola Itálie
10  Moreno Morbidi & Laura Paone Itálie
12  Marino Marlia & Flora Lencioni Itálie

Čtvrtfinále

13  Stefano Mancini & Graziella Polenta Itálie
14  Alessandro Brunetti & Sandra Castrogiovanni Itálie
15  Daniele Angelini & Stefania Uneddu Itálie
15  Sergio Brunetti & Rina Bussetti Itálie
15  Stefano Cei & Mariapia Polidori Itálie
15  Nazzareno Fattori & Simonetta Parisi Itálie
19  Hartmann Waldner & Margit Felderer Itálie
20  Giovanni Cioccolini & Daniela Italia Itálie
21  Emanuele Nocciolini & Rossella Bidi Itálie
22  Graziano Biagioli & Emanuela Nardini Itálie
22  Massimo Menicucci & Sandra Fraleoni Itálie
24  Marcello Chetoni & Lucia Salvatori Itálie

1. kolo (top 47)

25  Fabio Barnabani & Tiziana Imitelli Itálie
25  Roberto Magurano & Patrizia Carico Itálie
27  Mauro Alessandrini & Maria Castelli Itálie
27  Mauro Scamorri & Mariangela Trovo Itálie
29  Bruno Pregazzi & Maria Anzevino Itálie
30  Michele Colucci & Alberta De Matteis Itálie
31  Tommaso Di Stefano & Maria Barozzi Itálie
32  Sergio Buccella & Mariantonietta Peltrini Itálie
32  Roberto Guidi & Maria Tornisiello Itálie
34  Antonio Albanese & Angela Damiani Itálie
34  Ottavio Antonelli & Angela Rinaldi Itálie
34  Luigi Castaldi & Alessandra Bompane Itálie
34  Aldo Ermini & Bice Lattanzi Itálie
34  Gabriele Troiano & Miranda D'arcangelo Itálie
39  Salvatore Ammendolia & Concetta Arena Itálie
39  Rosario Marchese & Angela Baratta Itálie
41  Elio Ferraioli & Pia Avallone Itálie
41  Stefano Rossi & Nadia Bruschi Itálie
43  Adriano Franchini & Brunella Tognetti Itálie
43  Gennaro Vanacore & Anna Geri Itálie
45  Vittorio Stampa & Caterina Perrone Itálie
46  Valerio Donnarumma & Anna Pagano Itálie
46  Andrea Robertiello & Giovanna Salari Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}