Results from Coppa Italia 1st round for Classes A and B - Senior IV A2 Standard 21. listopadu 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Coppa Italia 1st round for Classes A and B
Itálie - Veroli 21. listopadu 2009

Senior IV A2 Standard 21. listopadu 2009

Finále

1  Mauro Andreini & Loriana Ferretti Itálie
2  Bartolomeo Olcese & Letizia La Foresta Itálie
3  Francesco Torre & Elena Cappello Itálie
4  Angelo Romeo & Giuseppina Maglia Itálie
5  Costante Romani & Leda Romagnoli Itálie
6  Aldo Savarese & Francesca Vaccariello Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Paolo Arciprete & Mariagrazia Capitelli Itálie
7  Giancarlo Fortunati & Angela Marinelli Itálie
9  Ugo Bellei & Renilde D'agostino Itálie
10  Sandro Di Meo & Carmela Sasso Itálie
11  Giuseppe Del Giudice & Adele Capuano Itálie
12  Ettore Carotti & Rossana Alfi Itálie

Čtvrtfinále

13  Franco Cantini & Annetta Bini Itálie
14  Gavino Manca & Luciana Lanza Itálie
14  Sandro Verrocchio & Anna Trozzi Itálie
16  Mario Baiocchi & Rita Della Torre Itálie
16  Francesco Cosciotti & Gabriella Cavallini Itálie
16  Carmine Ferrentino & Grazia Nacchia Itálie
16  Roberto De Luca & Tina Caruso Itálie
16  Vincenzo Magrelli & Giuseppina Ragusa Itálie
21  Vittorio Balestracci & Carla Cecchinelli Itálie
21  Giacomo Spalvieri & Lidia Visco Itálie
23  Adrio Pellegrini & Tamara Moretti Itálie
24  Massimo Taddei & Susanna Lucarini Itálie

1. kolo (top 46)

25  Nunzio Luise & Flora Giordano Itálie
26  Luciano Canale & Rita Panichi Itálie
26  Elio Iannitelli & Anna Merone Itálie
28  Augusto Dori & Santa Lauri Itálie
28  Elio Rini & Ernesta Bergesio Itálie
30  Mario Boni & Rita Palombo Itálie
30  Carmelo Mordini & Maria Remo Itálie
32  Giovanni Columbano & Anna Pennacchia Itálie
33  Renzo Luzzi & Daniela Pasquini Itálie
34  Carlo Brioni & Nuccia Zito Itálie
34  Franco Criscioni & Marinella Sperati Itálie
36  Vincenzo Cirillo & Annamaria Alvino Itálie
37  Roberto Corti & Biondi Loretta Itálie
37  Francesco Ruiu & Giovanna Pala Itálie
39  Mauro Graziuso & Anna Buonavoglia Itálie
39  Diego Latella & Elisabetta Zanini Itálie
39  Vincenzo Di Lauro & Luisa Adiletta Itálie
42  Robert Hetherton & Ada Salerno Itálie
43  Alberto Luciani & Serenella Batino Itálie
44  Gianfranco Antonelli & Caterina Lucarelli Itálie
44  Stefano Matteucci & Matilde Cencetti Itálie
46  Vincenzo D'angelo & Immacolata Berriola Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}