Results from Coppa Italia 1st round for Classes A and B - Senior II A Standard 21. listopadu 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Coppa Italia 1st round for Classes A and B
Itálie - Veroli 21. listopadu 2009

Senior II A Standard 21. listopadu 2009

Finále

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Itálie
2  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Itálie
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Itálie
4  Franco Ascione & Antonella Colli Itálie
5  Romeo Angelini & Rita Foglia Itálie
6  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alessandro Fontana & Gina Ponte Itálie
8  Massimo Bartoli & Quirina Monisi Itálie
8  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Itálie
8  Armando Zero & Licia Varesano Itálie
11  Emiliano Ciarabellini & Martina Susino Itálie
11  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Itálie

Čtvrtfinále

13  Stefano Tani & Marzia De Grandis Itálie
14  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Itálie
14  Raffaele Ferrandino & Anna Caracozzi Itálie
16  Luciano Poggi & Grazia Sacci Itálie
17  Guido Tedesco & Franca Marchello Itálie
18  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Itálie
19  Mario Chianese & Maria Migliaccio Itálie
19  Agostino Della Monica & Antonietta Bellone Itálie
21  Rino Pasqualone & Cinzia Todini Itálie
22  Maurizio Catale & Irene Mazzaroppi Itálie
22  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Itálie
24  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Itálie
24  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Itálie

2. kolo (top 48)

26  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Itálie
26  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Itálie
26  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Itálie
29  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Itálie
29  Cosimo Greco & Mara Quarta Itálie
29  Paolo Tesi & Roberta Corrieri Itálie
32  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Itálie
32  Angelo Petrocchi & Lucia Fedele Itálie
34  Angelo Panarello & Daniela Santaroni Itálie
35  Luciano Felici & Domenica Buzzi Itálie
36  Dino Pizzolante & Loredana Grappasonni Itálie
36  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Itálie
38  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Itálie
39  Gaetano La Forgia & Maria Rosa Torre Itálie
40  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Itálie
41  Claudio Di Giovanni & Tiziana Pettinella Itálie
41  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Itálie
43  Giuseppe Frontera & Maria Madia Itálie
43  Giovanni Polito & Angela Santese Itálie
45  Antonio Alfieri & Angela Razzano Itálie
46  Vincenzo Lamberti & Annunziata Raucci Itálie
47  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Itálie
48  Vincenzo Grieco & Rosamaria Cosoleto Itálie

1. kolo (top 57)

49  Donato Andrisano & Dolores Zizzari Itálie
49  Pietro Briganti & Maria Tilde Pagano Itálie
51  Claudio Terrinoni & Giuseppina Esposito Itálie
52  Raffaele Rotiroti & Antonella Mineo Itálie
52  Santo Ruggero & Lucia Benincasa Itálie
54  Giancarlo Rollin & Rosa Pondelli Itálie
55  Maurizio Pierluigi & Maura Bocci Itálie
56  Pasquale Valente & Giuseppina Di Gennaro Itálie
57  Sebastiano Tarascio & Antonella Ciccio Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}