Results from Copenhagen Open 2004 - IDSF International Open Standard 14. února 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Copenhagen Open 2004
Dánsko - Copenhagen 13. února 2004

IDSF International Open Standard 14. února 2004

Finále

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
2  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
3  Christian De Cillis & Claudia Balestra USA
4  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
5  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
6  Mark Elsbury & Olga Alissievich Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
8  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lotyšsko
9  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
9  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
11  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusko
12  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Felix Schäfer & Melanie Ahl Německo
13  Vladislav Vinogradov & Yulia Solovieva Rusko
15  Martin Køhler & Julie Thagesen Dánsko
15  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusko
17  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litva
18  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusko
19  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Rusko
20  Stas Khmel & Tatiana Kudriavtseva Rusko
20  Vladimir Slon & Martina Friedl Rakousko
22  Rolf Lindberg & Helena Fransson Švédsko
23  Michael Kluge & Marlene Quenzel Německo
24  Gustaf Lundin & Anastasia Shalimova Švédsko

2. kolo (top 47)

25  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
26  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
27  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
27  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusko
29  Christian Engelhardt & Inka Wagner Německo
29  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
31  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Německo
32  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dánsko
32  Dmitri Osipov & Anzhelika Rakitina Rusko
34  Micki Chow & Kimmie Sorensen Dánsko
35  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Itálie
36  Thomas Szego & Corinne Roost Švýcarsko
37  Jacob Nilsson & Jeanet Ollerup Dánsko
38  Tatsuyuki Matsumoto & Terumi Matsumoto Japonsko
38  Teis Woller & Sabrina Skiby Dánsko
40  Alexcandar Halleland & Anette Stokke Norsko
40  Mikael Lauridsen & Maria Lauridsen (aka Odgaard) Dánsko
40  Igor Popov & Anna Kozyreva Rusko
40  Alex Tecza & Katja Lindholm USA
44  Kristian Andersen & Gitte Bluhme Rieck Dánsko
44  Morten Schnedler-Jensen & Janne Vejlby Dánsko
44  Anders Tybjerg & Ditte Lundsgaard-rasmussen Dánsko
44  Jakob Vejlby Sorensen & Maria Moeler Larsen Dánsko

1. kolo (top 57)

48  Larsa Sinclair & Rebecca Engman Švédsko
49  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Dánsko
50  David Thomsen & Helle Merete Wiborg Dánsko
51  Martin Parnov Reichardt & Henriette Johansen Dánsko
52  Anders Pemer & Alexandra Hultberg Švédsko
53  Brian Braae & Maja Dueholm Dánsko
54  Magnus Nielsen & Anita Ivarsson Švédsko
55  Alexander Florin & Isabelle Florin Švýcarsko
56  Rene Loft & Laura Hair Dánsko
56  Frederik Sloth & Lene Krogsgaard Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}