Results from Copenhagen Open 2002 - IDSF International Open Latin 16. února 2002
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Copenhagen Open 2002
Dánsko - Copenhagen 16. února 2002

IDSF International Open Latin 16. února 2002

Finále

1  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánsko
2  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
3  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
4  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusko
5  Heiko Straile & Daniela Beckmann Německo
6  Sören Hougaard & Mette Georgio Dánsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Przemek Lowicki & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
8  Tobias Carlsson & Vickie Jo Ringgaard Dánsko
9  Mikhail Volkov & Elena Ivanyuk Rusko
10  Mikko Kaasalainen & Hanna Haarala Finsko
11  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
12  Werner Figar & Karin Figar Rakousko

Čtvrtfinále

13  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Německo
13  Ilario Parise & Lydia Brangbour Francie
13  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litva
17  Blaz Bezek & Gigi Fredie-pedersen Dánsko
17  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
20  Dmitri Kladov & Carolin Neumann Německo
20  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Island
23  Oliver Ferchau & Marina Lomazova Německo
23  Mario Radinger & Lilia Albrecht Německo

2. kolo (top 46)

25  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
26  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irsko
27  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
28  Nedas Grigaliunas & Olga Kosmina Estonsko
28  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Švédsko
30  Regis Capparotto & Marina Kamai Itálie
30  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polsko
32  Rene Loft & Laura Hair Dánsko
33  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
34  Oleksander Kasko & Iryna Shamanovska Ukrajina
34  Josef Sesse & Ekaterina Kostromskaya Rusko
36  Patrick Helm & Christina Hansson Švédsko
36  Tuomo Pynttäri & Katriina Puro Finsko
36  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Dánsko
39  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Švédsko
39  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Island
39  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Německo
39  Michael Olesen & Katherine Bonde Dánsko
39  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Norsko
39  Tommi Skogberg & Elina Katainen Finsko
39  Thomas Szego & Corinne Roost Švýcarsko
46  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Island
46  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Česká republika
46  Karsten Mogesen & Anna Andrianets Dánsko
46  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Dánsko

1. kolo (top 56)

50  Kristjan Kuusk & Gitte Jensen Dánsko
51  Troels Bager & Silke Stjerneklar Dánsko
51  Ken Moller Hansen & Stephanie Lorentzen Dánsko
53  Alexander Schack & Susi Susa Německo
54  Benjamin Martin & Charlotte Stella Dánsko
55  Paul Atherton & Cecilie Eriksen Norsko
55  Emil Lauri & Sabina Bonnevier Švédsko
57  Jiri Srba & Vanda Jasikova Česká republika
58  Marcus Lazar & Karin Svedberg Švédsko
59  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Dánsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}