Results from Copenhagen Open - Youth U21 Latin 17. února 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Copenhagen Open
Dánsko - Copenhagen 17. února 2012

Youth U21 Latin 17. února 2012

Finále

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
2  Jakub Lipowski & Camilla Melania Christensen Dánsko
3  Egor Petrov & Varvara Shatalova Rusko
4  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
5  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lotyšsko
6  Malthe Brinch Rohde & Hanne Marie Akselsen Norsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
8  [17] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dánsko
9  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Itálie
10  [15] Anton Inglikov & Ella Troshina Rusko
10  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
12  [9] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island

Čtvrtfinále

13  [23] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
14  [20] Benjamin Jayakoddy & Sandra Sorensen Švédsko
14  [20] Pyry Kansa & Taiju Koivula Finsko
16  [16] Rasmus Lander & Line Smed Dánsko
17  [13] Petter Engan & Kine Mardal Norsko
17  [13] Igor Gutan & Sofie Svenninggaard Dánsko
19  [12] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
20  [10] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánsko
20  [10] Artem Lazarev & Amalie Stampe Dánsko
22  [7] Dmitriy Bayanov & Olga Voronina Rusko
23  [6] Egor Kondratenko & Mie Lincke Funch Dánsko
24  [3] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Island

2. kolo (top 46)

25  [22] Timur Dogan & Vanessa Beer Německo
25  [22] Juho Rämäkkö & Ella Rask Finsko
27  [20] Andreas Boddum Jorgensen & Maria Rasmussen Dánsko
28  [19] Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dánsko
28  [19] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Francie
30  [18] Lasse Frederiksen & Olivia Jorgensen Dánsko
31  [17] Slawomir Sowa & Nicoline Kirkegaard Dánsko
32  [15] Mikkel Klinksgaard Hjortshoj & Jeanette Kristiansen Dánsko
33  [14] Alexander Bouet & Malin-agla Kristjansdottir Dánsko
34  [12] Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norsko
35  [11] Piotr Zaremba & Natasza Dziagwa Polsko
36  [10] Emil Vange & Amalie Brynjulfsson Dánsko
37  [9] John Nordberg & Felicia Taube Švédsko
38  [8] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norsko
38  [8] Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Německo
38  [8] Hjalmar Göransson & Sara Frisack Švédsko
41  [7] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
42  [5] Björn Dagur Bjarnason & Rebekka Helga Sigurdardottir Island
42  [5] Tobias Fladby & Rikke Lund Norsko
44  [4] Magnus Kornevald & Cecilie Flink Dánsko
44  [4] lev lukovich & Anna Steblyanko Rusko
46  [1] Haakon Gerhard-Lihaug & Ronja Ostensvik Norsko

1. kolo (top 55)

47  Dati Freyr Gutjonsson & Sigrun Helgadottir Island
47  Jason Tuxen & Malene Koch Dánsko
49  Magnus Ginge & Tenna Bloch Petersen Dánsko
50  Jacob Nielsen & Linette Schindler Christensen Dánsko
50  Halvar Vigdal Olsen & Tuva Halvorsen Norsko
52  Christian Skibsrud & Helene Spilling Norsko
53  Karl Hallberg & Matilda Johansson Švédsko
54  Marcel Marchewka & Klaudia Rafinska Polsko
55  Andrej Dordevic & Signe Rosen Vange Švédsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}