Results from Copenhagen Open - WDSF International Open Standard 19. února 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Copenhagen Open
Dánsko - Copenhagen 17. února 2012

WDSF International Open Standard 19. února 2012

Finále

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
2  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
3  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
4  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
5  Denis Molkov & Natalya Osyko Rusko
6  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Francie
7  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [13] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
8  [13] Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Lotyšsko
10  [12] Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánsko
11  [7] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
12  [5] Marco Rescigno & Monika Pedersen Dánsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [20] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
14  [19] Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
15  [16] Oreste Alitto & Federica Bosco Itálie
15  [16] Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Německo
17  [15] Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukrajina
18  [14] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
18  [14] Francesco Paris & Natalia Driker Israel
20  [12] Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
22  [11] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
23  [9] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finsko
24  [8] Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen USA

2. kolo (top 46)

25  [22] Mathias Kehlet & Valeria Semochkina Dánsko
25  [22] Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie
25  [22] Pawel Switalski & Joanna Grudzien Polsko
28  [19] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
28  [19] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
30  [17] Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
30  [17] Mo Ran & Zhou Jie Čína
32  [16] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rusko
33  [15] Aleksandr Ignatov & Olga Tarasova Rusko
34  [14] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Japonsko
34  [14] Leonid Khokhlov & Aleksandra Shoshneva Rusko
36  [13] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
37  [12] Sander Seppik & Kaari Kink Estonsko
38  [8] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
38  [8] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
40  [6] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
40  [6] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dánsko
42  [5] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusko
42  [5] Nicolai Bouet & Helle Kogsboll Dánsko
44  [4] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Švédsko
45  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
45  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rusko
45  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukrajina

1. kolo (top 79)

49  [19] Ivan Bocharov & Yana Mokienko Rusko
50  [17] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
50  [17] Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovensko
52  [16] Daniele Tilli & Federica Zanotti Itálie
53  [13] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
53  [13] Vladimir Pavlov & Aleksandra Yaremenko Rusko
55  [11] Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Itálie
56  [10] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finsko
56  [10] Bas Willems & Leonie Borneman Holandsko
58  [9] Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francie
58  [9] Petter Engan & Kine Mardal Norsko
58  [9] Allan Vedel & Malgorzata Cieszkowska Dánsko
61  [8] Jon Eythor Gottskalksson & Eyrun Stefansdottir Island
61  [8] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
63  [6] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
64  [4] Jussi Jurkola & Karoliina Makinen Finsko
64  [4] Thorsten Unger & Vera Küster Německo
66  [2] Fabian Wendt & Anne Steinmann Německo
67  [1] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
67  [1] Armann Hagalin Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Island
67  [1] lev lukovich & Anna Steblyanko Rusko
70  Frederik Bjerring & Heidi Olesen Dánsko
70  Thomas Brink & Henriette Johansen Dánsko
70  Karl Hallberg & Matilda Johansson Švédsko
70  Joni Ihanus & Kathrine Barck Finsko
70  David Koglin & Stephanie Götz Německo
70  Gábor Kovács & Sasja Handberg Dánsko
70  Beat Künzi & Barbara Krebs Švýcarsko
70  Torbjorn Ohrberg & Susanne Stark Norsko
70  Fannar Orvarsson & Maren Jonasardottir Island
70  Henrik Persson & Julia Hallberg Švédsko
70  Yuriy Polyakov & Aleksandra Khoymova Rusko
70  Stanislav Wakeham & Laura Nolan Irsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}