Results from Copenhagen Open - Junior II Latin 18. února 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Copenhagen Open
Dánsko - Copenhagen 17. února 2012

Junior II Latin 18. února 2012

Finále

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusko
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusko
3  Jan Janzen & Maria-louise Hougesen Dánsko
4  Stepan Mikhaylov & Svetlana Ivanova Rusko
5  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Lotyšsko
6  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Dánsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Island
7  [20] Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rusko
9  [15] Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Dánsko
10  [13] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonsko
11  [11] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lotyšsko
12  [6] Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rusko

Čtvrtfinále

13  [23] Vladislav Stytsyuk & Varvara Kurdakova Rusko
15  [17] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Island
16  [13] Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Rusko
17  [12] Hugo Gustafsson & Anna Götborg Švédsko
17  [12] Jacob Pedersen & Emma Andersen Dánsko
19  [11] Victor Wolff Bengtsen & Ida Kofoed Dánsko
20  [10] Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonsko
21  [9] Malte Brandt & Natasha Alling-andersen Dánsko
22  [8] Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Švédsko
23  [3] Eemeli Kirjavainen & Esteri Talvio Finsko
23  [3] Oliver Willestofte & Malou Castell Roussel Dánsko

2. kolo (top 32)

25  [27] Jere Hakalahti & Inka Hakomaki Finsko
26  [25] Björgvin Thor Halldorsson & Harpa Steingrimsdottir Island
26  [25] Dmitry Polkovnikov & Diana Markova Rusko
28  [22] Vitaliy Shakhmatov & Daria Prizyazhnaya Rusko
29  [21] Alexander Gudjonsson & Hrafnhildur Arnardottir Island
30  [17] Christian Kristensen & Anique Buck-Arentsen Dánsko
31  [16] Anton Ryabinskiy & Larisa Chernykh Rusko
32  [12] Philipp Alexeev & Anastasiya Romanova Polsko
32  [12] Scot Gold & Ellen Gold Finsko

1. kolo (top 46)

34  Oscar Brogger & Amelie Buck-Arentsen Dánsko
34  Efrem Fedoseenko & Ekaterina Talanina Rusko
34  Dmitriy Iridekov & Maria Zhabina Rusko
34  Henrik Nyberg Larsen & Sandra Stendahl Hauberg Dánsko
38  Marius Bless Figenschaug & Marthe Ekrem Norsko
39  Kasper Habekost & Julie Gravesen Dánsko
40  Reynir Stefansson & Nhat Minh Vu Duong Island
41  Soren Krogh & Sizet Sarosi Thomasen Dánsko
42  Tarjei Svalastog & Frida Foreland Norsko
43  Szymon Artelik & Martyna Dworak Polsko
44  Justynas Palekas & Marina Ruschin Vevle Norsko
45  Gunnar Sundby Gunnarsson & Stefania Fanney Armannsdottir Island
45  Kasper Larsson & Celina Maria Christiansen Dánsko
47  Bjarni Armann Atlason & Laufey Halla Atladottir Island
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}