Results from Chisinau Open 2012 - WDSF Open Latin 13. října 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Chisinau Open 2012
Moldávie - Kishinev 13. října 2012

WDSF Open Latin 13. října 2012

Finále

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldávie
2  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukrajina
4  Guillem Pascual & Rosa Carné Španělsko
5  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rusko
6  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alexandru Ion & Ana-Maria Dinu Nedelea Rumunsko
7  Giovanni Pernice & Erika Attisano Itálie
9  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
10  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lotyšsko
11  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajina
12  Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldávie
14  Valerii Leontiev & Natalia Luchiv Moldávie
15  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Francie
16  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumunsko
17  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bulharsko
18  Robert Poklitar & Anastasia Sainiuk Ukrajina
19  Stefan Illies & Andreea Carla Cureliuc Rumunsko
20  Dimitrii Cernei & Diana Maidanic Ukrajina
21  David Odstrcil & Tara Bohak Česká republika
22  Giannis Aliev & Ekaterina Bychkovskaya Řecko
22  Nikita Bortsov & Yasmine Stuparu Rumunsko
24  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
24  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajina

2. kolo (top 36)

26  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldávie
27  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajina
28  Silviu Turcan & Cristina Muzica Moldávie
29  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukrajina
30  Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rusko
31  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldávie
32  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldávie
32  Andriy Yatchenko & Mariya Rudchenko Ukrajina
34  Viesturs Varavs & Ksenija Lucko Lotyšsko
35  Andrei Ciurea & Ionela Neagu Rumunsko
36  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukrajina

1. kolo (top 55)

37  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Bělorusko
37  Andrey Prytkov & Arina Sadykova Rusko
39  Mihai Albu & Diana Adam Moldávie
40  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldávie
41  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldávie
42  Alin Sebastian Hasmasan & Bianca Angheluta Rumunsko
42  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldávie
44  Dawid Kozow & Karolina Kozow Polsko
45  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldávie
46  Kolo Dimov & Olga Kostadinova Bulharsko
46  Boris Milev & Yoana Kiryakova Bulharsko
46  Aleksey Sabadash & Vladyslava Prus Ukrajina
49  Vyktor Ratushnyak & Anastasia Zakharova Ukrajina
50  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldávie
50  Petru Pirnau & Dorina Tverdohleb Moldávie
52  Anton Ivanyshyn & Alina Nosova Ukrajina
52  Viktor Kolokolov & Alina Gutsulska Ukrajina
52  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonsko
52  Arteom Zaharov & Ana Ivanitckaia Moldávie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}