Results from Chisinau Open 2011 - WDSF Youth Latin 16. října 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Chisinau Open 2011
Moldávie - Kishinev 15. října 2011

WDSF Youth Latin 16. října 2011

Finále

1  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
2  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
3  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusko
4  Andrei Grosu & Irina Puica Moldávie
5  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
6  Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajina
8  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulharsko
9  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldávie
10  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
11  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajina
12  Francesco Impellizzeri & Yana Koroleva Itálie

Čtvrtfinále

13  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldávie
14  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukrajina
15  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldávie
16  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajina
17  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajina
18  Mihai Albu & Diana Adam Moldávie
19  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turecko
20  Dimitrii Cernei & Marinela Bezer Moldávie
21  Roman Redzyuk & Anastasia Soboleva Kanada
22  Marius Bodiul & Alexandra Sandu Moldávie
23  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldávie
23  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldávie

2. kolo (top 36)

25  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukrajina
26  Ila Shabunya & Veronika Gushca Bělorusko
27  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldávie
28  Dmytro Zruynovanyy & Tatyana Medelyan Ukrajina
29  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldávie
29  Alexandru Munteanu & Constanta Cravet Moldávie
31  Martin Sadovsky & Zdenka Prokopova Česká republika
32  Vlad Vieryga & Violetta Posmtenaya Rusko
33  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldávie
34  Dan Linga & Olga Grigoritsa Moldávie
35  Eduard Statii & Valeria Svintova Moldávie
36  Alexandr Severin & Alina Iorgov Moldávie

1. kolo (top 53)

37  Sorin Jechiu & Corina Ursachi Ukrajina
38  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldávie
39  Viesturs Varavs & Anna Priedina Lotyšsko
40  Sandu Caracuian & Ana Maximov Moldávie
40  Vadim Usanov & Virginia Ursu Moldávie
42  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajina
42  Radu Stefan Grecu & Elena Duicu Rumunsko
42  Vlad Palamariu & Andreea Ioana Acatrinei Rumunsko
42  Gabriel Zubcu & Valeria Svet Moldávie
46  Andrei Grumeza & Fabiola Rusu Moldávie
47  Andrei Palamariu & Ana Maria Sfichi Rumunsko
48  Vladimir Lisnik & Evgeniya Medvedenko Ukrajina
49  Artem Shevchenko & Tatyana Tarkanovskaya Ukrajina
49  Andriy Yamchenko & Mariya Rudenko Ukrajina
51  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldávie
52  Arif Mammadov & Mira Nagiyeva Ázerbajdžán
54  Mihail Cotos & Anastasia Cioclea Moldávie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}