Results from Chisinau Open 2011 - WDSF Adult Latin 16. října 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Chisinau Open 2011
Moldávie - Kishinev 15. října 2011

WDSF Adult Latin 16. října 2011

Finále

1  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldávie
2  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusko
3  Dmitriy Pugachev & Anastasia Kiseleva Rusko
4  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusko
5  Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
6  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polsko
8  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lotyšsko
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
9  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
11  Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
12  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rusko
13  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajina

Čtvrtfinále

14  Anton Puzravin & Ala Karpenko Litva
15  Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukrajina
16  Filipp Brykov & Valerija Fetissova Estonsko
17  Andrei Grosu & Irina Puica Moldávie
18  Maksym Ryzhykov & Yuliya Olefir Ukrajina
19  Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
20  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
21  Giannis Aliev & Ekaterina Bychkovskaya Řecko
21  Vasil Pavlov & Gabriela Burgazlieva Bulharsko
23  Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
24  Andrey Fedorenko & Yana Mynaeva Ukrajina
24  Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukrajina

2. kolo (top 36)

26  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Ázerbajdžán
27  Oleksandr Iorgov & Marina Miteva Ukrajina
27  Gökhan Zorluoglu & Idil Gokhan Turecko
29  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajina
30  Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldávie
30  Silviu Turcan & Kseniya Lupu Ukrajina
32  Francesco Impellizzeri & Yana Koroleva Itálie
33  Mihai Albu & Diana Adam Moldávie
34  Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldávie
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajina
36  Iurie Lopazov & Mariana Arbuz Moldávie

1. kolo (top 55)

37  Dmitriy Miroshnichenko & Anna Shchetinina Ukrajina
38  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turecko
39  Alexandr Berzan & Xenia Baibarac Moldávie
39  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Bělorusko
41  Petru Bujac & Viorica Miriy Moldávie
42  Vadim Usanov & Virginia Ursu Moldávie
42  Viesturs Varavs & Anna Priedina Lotyšsko
44  Victor Ceban & Nicoleta Turcan Moldávie
44  Radu Stefan Grecu & Elena Duicu Rumunsko
46  Marius Bodiul & Alexandra Sandu Moldávie
46  Eduard Statii & Valeria Svintova Moldávie
48  Vladimir Lisnik & Evgeniya Medvedenko Ukrajina
48  Vlad Palamariu & Andreea Ioana Acatrinei Rumunsko
50  Dan Varnic & Kristina Rusnak Moldávie
51  Vladimir Hyncu & Victoria Gorciac Moldávie
51  Petru Pirnau & Dorina Tverdohleb Moldávie
51  Andrei Tetercev & Vlada Munteanu Moldávie
51  Vladimir Usov & Svetlana Serdun Ukrajina
51  Andriy Yamchenko & Mariya Rudenko Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}