Results from Chisinau Open 2005 - IDSF International Open Standard 16. října 2005
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Chisinau Open 2005
Moldávie - Kishinev 15. října 2005

IDSF International Open Standard 16. října 2005

Finále

1  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
2  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusko
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusko
5  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
6  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovensko
8  Dmitri Krupnov & Olga Blinova Rusko
9  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
11  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
12  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko

Čtvrtfinále

13  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
14  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
15  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
15  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
17  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
18  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
19  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusko
20  Andrey Begunov & Anna Demidova USA
20  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Lotyšsko
22  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldávie
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
24  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko

2. kolo (top 48)

25  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
26  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
27  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulharsko
27  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko
29  Jakub Jancina & Barbara Bilkovicova Slovensko
29  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
29  Ilya Rubtsov & Olga Romanenko Rusko
32  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Rumunsko
33  Roland Rannala & Karina Vesman Estonsko
33  David Schavel & Xenia Dvorinova Slovensko
35  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rusko
36  Vladimir Garbuzov & Elizaveta Efimova Bělorusko
37  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukrajina
38  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
38  Dmitriy Milekhin & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Rusko
40  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldávie
41  Dmitrii Paiu & Xenia Petrova Moldávie
42  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldávie
43  Stas Chelnakoff & Mariya Dyomina Moldávie
43  Denys Parfyonov & Elena Mikhailova Ukrajina
45  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusko
45  Cristian Gelepu & Alina Daniela Petre Rumunsko
47  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldávie
47  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldávie

1. kolo (top 71)

49  Jan Joost & Marjolein Baks Holandsko
49  Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rusko
49  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israel
52  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukrajina
53  Paul Jurczyk & Anetta Remelski USA
53  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Anglie
55  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglie
56  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldávie
57  Serghei Bondarenco & Elimira Bondarenco Moldávie
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulharsko
59  Thomas Milotti & Roxane Milotti Francie
60  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francie
61  Nicolae Ivanesku & Simona Ardalau Rumunsko
62  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldávie
63  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
64  Kenji Shinohe & Kahori Shinohe Japonsko
65  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldávie
66  Brendan Brbich & Jessica Martin Nový Zéland
67  Abdul Aziz Ascar & Alexandra Ovchinnikova Holandsko
67  Anton Sokolov & Lera Blinderman Israel
69  Denis Cascaval & Victoria Iatiuc Moldávie
69  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldávie
69  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldávie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}