Results from Chiasso Open - IDSF International Open Standard 16. dubna 2000
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Chiasso Open
Švýcarsko - Chiasso 15. dubna 2000

IDSF International Open Standard 16. dubna 2000

Finále

1  Alessandro Firmo & Michela Cerea Itálie
2  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
3  Davide Gozzi & Rubina Pennachoni Itálie
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
5  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukrajina
6  Roberto Regnoli & Tania Berto Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alexei Galchun & Tatiana Demina Rusko
8  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
9  Roberto Giuliato & Serena Picco Itálie
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
10  Christian Costa & Barbara Benedetti Itálie
12  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litva
12  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Itálie

Čtvrtfinále

14  Christian Bono & Elena Bono Itálie
14  Stefano Santini & Monica Nigro Itálie
16  Isaia Berardi & Veronica Di Furia Itálie
16  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko
18  Marco Cavallaro & Lorena Cavallaro Itálie
19  Maurizio Circelli & Giorgia Conte Itálie
20  Carlo Pozzoni & Barbara Bossi Itálie
21  Christoph Gross & Nadia Somfleth Německo
22  Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Itálie
22  Domenico Ieno & Filomena Ieno Itálie
24  Gianluca Benedetto & Sabina Mariani Itálie

2. kolo (top 37)

25  Thomas Bellina & Arianna Dal Zotto Itálie
26  Bernhard Geissler & Susanne Reffert Švýcarsko
26  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
26  Thomas Szego & Corinne Roost Švýcarsko
29  Marco Botticelli & Luisa Botticelli Itálie
30  Patrick Trojer & Johanna Handl Rakousko
31  Roberto Cirulli & Antonina Bertino Itálie
31  Lukas Mazanek & Alice Pokorna Česká republika
33  Dino Bani & Marta Zanin Itálie
34  Ludek Luzny & Pavla Slavskovska Česká republika
35  Renzo Bellan & Ylenia Saronni Itálie
36  Davide Azzarone & Francesca Pedercini Itálie
37  Radek Cihak & Michaela Zimova Česká republika

1. kolo (top 53)

38  Livio Palmirotta & Daniela Belardo Itálie
39  Arcangelo Barcellona & Valeria Vasario Itálie
40  Jaroslav Frantisek & Ilona Mühlbacherova Česká republika
41  Nicola Farinaccio & Monica Odirici Itálie
42  Giuseppe Longarini & Federica Agostinelli Itálie
43  Marco Donato & Laura De Marco Itálie
44  Petr Oralek & Kamila Krejcirikova Česká republika
44  Alain Von Allmen & Tanja Baumann Švýcarsko
46  Peter Meier & Katja Stucki-schwyn Švýcarsko
47  Ivone Donello & Daniela Pupin Itálie
48  Daniel Hümberli & Pia Diriwächter Švýcarsko
49  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Švýcarsko
50  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Švýcarsko
50  Rolf Oppliger & Alexandra Bucher Švýcarsko
50  Mike Scherrer & Susanna Keller Švýcarsko
50  Ernst Steuber & Nicole Rettich Švýcarsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}