Results from Celtic Classic 2004 - Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19. února 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Celtic Classic 2004
Irsko - Tralee 19. února 2004

Celtic Rising Star Amateur Standard Championship 19. února 2004

Finále

1  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
2  Dmitri Krupnov & Agata Kozhevnikova Rusko
3  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusko
4  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
5  Craig Shaw & Marina Voytsekhovich Anglie
6  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
9  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusko
9  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
11  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
11  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Rusko

Čtvrtfinále

13  Paolo Campigotto & Cristina Seccafien Itálie
14  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rusko
15  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
16  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusko
17  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
18  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Itálie
19  Roland Rannala & Karina Vesman Estonsko
19  Anton Semenov & Natalya Nikolaeva Rusko
21  Christian Engelhardt & Inka Wagner Německo
22  Andrea Faraci & Erica Ridgeway USA
23  Damien Koulouris & Natasha Manderson Austrálie
23  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norsko

2. kolo (top 40)

25  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
26  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusko
27  Rolf Lindberg & Helena Fransson Švédsko
27  Michael Sörensen & Miriam Blume Dánsko
29  Bernhard Maier & Katherina Kurzthaler Rakousko
30  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusko
31  Marc Christensen & Tine Dahl Dánsko
31  Carlos Manchado & Silvia Colominas Španělsko
31  Nal Vute & Spela Blatnik Slovinsko
34  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
34  Janick Loewe & Ditte Katherina Vedel Dánsko
36  Cristian Torres & Adelaida Guerrero Španělsko
37  Stanislav Ivanov & Olga Kim Rusko
38  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
39  Yury Solovyev & Daria Fedorova Rusko
40  Pasha Pashkov & Inna Brayer USA

1. kolo (top 70)

41  Stephen Arnold & Gemma-louise Arnold Anglie
41  Nicolai Nyholm & Katja Sörensen Dánsko
43  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Německo
44  Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
45  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dánsko
45  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusko
47  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norsko
48  Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglie
49  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Španělsko
49  Christopher Millward & Sammy Jo Shirley Anglie
51  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Německo
51  Igor Misurenko & Olga Tokareva Rusko
53  Daniel Kinane & Lisa Corcoran Irsko
54  Lluis Borrero & Miriam Bujaldon Španělsko
55  Joseph Farrell & Sarah Corcoran Irsko
55  Alexander Schalk & Meike Drews Německo
57  Arnar Georgsson & Tinna Rut Petursdottir Island
58  Edgar Marcos & Saray Gomez Španělsko
59  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Německo
59  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandsko
61  Marc Fernandez & Anais Royo Španělsko
62  Jordi Fonolla & Gemma Marti Španělsko
62  Jon Thor Jonsson & Laufey Karlsdottir Island
64  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
64  Christopher Mckenna & Ciara Francis Irsko
66  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Německo
66  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Anglie
66  Andrew Maguire & Emma Mccarthy Irsko
66  Josep Maldonado & Cristina Suarez Španělsko
66  Alessandro Tataranni & Anna Oxengoit Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}