Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Standard 25. března 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Brno Open 2011
Česká republika - Brno 25. března 2011

IDSF Rising Star Standard 25. března 2011

Finále

1  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Česká republika
2  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusko
3  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusko
4  Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polsko
5  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litva
6  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Česká republika
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Itálie
8  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunsko
9  Marcello Nencini & Tessa De Jong Holandsko
10  Alessandro D'amora & Maria Gorelik Itálie
11  Aleksandr Shershitskiy & Ksenia Nikitina Rusko
12  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polsko
13  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovensko

Čtvrtfinále

14  Alessandro Bosco & Urte Januskeviciute Litva
15  Daniel Buhala & Anna Korbutt Švýcarsko
16  Xavi Fonolla Sopena & Anna Shevliakova Španělsko
16  Jiri Koci & Dominika Kocova Česká republika
18  Artem Braylovskiy & Anna Surikova Rusko
19  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Česká republika
19  Peter Udvary & Sofie Ragnar Švédsko
21  Andrea De Marco & Debora Zecca Itálie
21  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
23  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulharsko
24  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Německo

2. kolo (top 48)

25  Konrad Paprocki & Justyna Malisz Polsko
26  Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Polsko
26  Pawel Switalski & Joanna Grudzien Polsko
28  Milan Martinek & Veronika Volkova Česká republika
28  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Česká republika
30  Deividas Kacinauskas & Gabriele Sabaliauskaite Litva
30  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Česká republika
30  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulharsko
33  Vaclav Bures & Jana Osickova Česká republika
34  Augustas Gostautas & Agne Cimermonaite Litva
35  Ludek Horeni & Michaela Riedlova Česká republika
35  Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litva
37  Jakub Necpal & Zuzana Borska Česká republika
38  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunsko
39  Tomas Jelinek & Simona Tejcova Česká republika
39  Matej Kutalek & Michaela Krakorova Česká republika
39  Rudolf Stupka & Kristyna Hlavicova Česká republika
42  Jan Grega & Martina Cellarova Slovensko
42  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
42  Pawel Stekala & Danuta Kwasny Polsko
42  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Španělsko
46  Maksim Ilinov & Viktoriya Bakalyar Ukrajina
47  Jan Baca & Monika Zemanova Česká republika
47  Tim Steinmetz & Lisa-Sophie Runge Německo

1. kolo (top 66)

49  Titus Ablorh & Natalya Bekker Česká republika
49  Jozef Conka & Zuzana Bosanska Slovensko
49  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rusko
49  Marek Necas & Lucie Novotna Česká republika
49  Roman Vseticka & Martina Jalovecka Česká republika
54  Krzysztof Nowak & Aleksandra Niedospial Polsko
54  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Česká republika
56  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
57  Michal Solc & Tereza Moravkova Česká republika
58  Patrik Sedlak & Daniela Krejci Česká republika
59  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
60  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulharsko
61  Ctibor Mazal & Kamila Rajsiglova Česká republika
61  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Česká republika
63  Ondrej Galecka & Maria Brindzakova Česká republika
64  Tomas Jirsík & Martina Jezkova Česká republika
64  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Česká republika
66  Martin Klimes & Sarka Stojarova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}