Results from Brno Open 2011 - IDSF Rising Star Latin 25. března 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Brno Open 2011
Česká republika - Brno 25. března 2011

IDSF Rising Star Latin 25. března 2011

Finále

1  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko
2  László Kovács & Erika Kelemen Maďarsko
3  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusko
4  Robert Muller & Justyna Luczak Polsko
5  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Česká republika
6  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slovensko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugalsko
8  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polsko
9  Tomas Komenda & Martina Manakova Slovensko
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
11  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Itálie
12  Omar Topic & Kristina Chochlikova Slovensko

Čtvrtfinále

13  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litva
14  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Česká republika
15  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Francie
15  Adam Fedko & Paulina Dabek Polsko
17  Josef Just & Helena Birgusova Česká republika
17  Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polsko
19  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
20  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rusko
21  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Česká republika
22  Vadim Cesca & Sara Lauri Itálie
22  Martin Janicek & Livia Melnikova Slovensko
24  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polsko

2. kolo (top 48)

25  Adam Katona & Alexandra Dáné Maďarsko
25  Vaclav Masaryk & Klara Chovancikova Česká republika
27  Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovensko
27  Michal Kot & Marcelina Kika Polsko
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Slovensko
29  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusko
29  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Itálie
29  Alan Walme & Valentina Walme Croatia
33  Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
34  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Itálie
34  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Česká republika
34  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Česká republika
37  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Česká republika
38  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Česká republika
39  Titus Ablorh & Natalya Bekker Česká republika
39  Marek Kypus & Petra Smidova Česká republika
39  Gergö Simon & Anna Jeszenszky Maďarsko
39  Jan Srkal & Karolina Hajkova Česká republika
43  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva
44  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Česká republika
44  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusko
44  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
47  David Riegler & Julia Jussel Německo
47  Marco Steindl & Barbora Spurna Rakousko

1. kolo (top 87)

49  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Itálie
49  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Německo
49  Jiri Gatnar & Marta Sygiet Česká republika
49  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Maďarsko
49  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulharsko
54  Davide Civello & Elisa Cali Itálie
55  Michal Konecny & Dominika Feglova Česká republika
56  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Česká republika
57  Kevin Baccanale & Louise Ragnar Itálie
57  Andrea Bello & Elisa Tiberio Itálie
59  Ondrej Babjak & Marcela Babjakova Slovensko
60  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Maďarsko
60  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Německo
62  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Itálie
62  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rusko
62  Radovan Orol & Andrea Kramecova Slovensko
65  Jiri Vacha & Elis Semradova Česká republika
66  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusko
66  Jaroslav Horak & Jana Mikolasova Česká republika
66  Jan Musal & Jana Kukucova Česká republika
66  Martin Simek & Dita Tuhackova Česká republika
70  Josef Kukan & Marketa Plesna Česká republika
71  Luka Vodlan & Anamarija Novak Slovinsko
72  Jan Vysin & Eva Necesalova Česká republika
73  Jaroslav Novak & Renata Smidova Česká republika
73  Viktor Polasek & Dita Drabkova Česká republika
75  Adam Domasik & Lucie Valisova Česká republika
75  Miguel Zurita & Nerea Sotelo Tiebo Španělsko
77  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Německo
77  Rostislav Neuwirth & Klara Zborovska Česká republika
77  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Česká republika
80  Tomas Duras & Veronika Cerna Slovensko
81  Georgi Trifonov & Ekaterina Stefanova Bulharsko
82  Petr Krol & Anna Sadilkova Česká republika
82  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Rakousko
82  Jakub Surovcik & Barbora Fischerova Česká republika
85  Christian Groß & Stephanie Keusch Německo
86  Bohdan Hajek & Zuzana Chalupova Česká republika
86  David Schöbl & Radka Berankova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}