Results from Brno Open 2011 - IDSF International Open Latin 26. března 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Brno Open 2011
Česká republika - Brno 25. března 2011

IDSF International Open Latin 26. března 2011

Finále

1  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
2  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Itálie
3  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
4  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
5  Simone Casula & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko
6  Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  László Kovács & Erika Kelemen Maďarsko
8  David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Česká republika
9  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
10  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
10  Robert Muller & Justyna Luczak Polsko
12  Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusko

Čtvrtfinále

13  Adam Katona & Alexandra Dáné Maďarsko
14  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Česká republika
15  Gediminas Grigonis & Sandra Kniazeviciute Litva
16  Stefano Mendolia & Martina Tagliacollo Itálie
17  Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litva
18  György Köcse & Alexandra Stana Maďarsko
18  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
20  Aleksey Boychenko & Alina Fedorenko Rusko
20  Marco De Angelis & Alice Fabrizi Itálie
20  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
20  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slovensko
24  Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
25  Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Česká republika

3. kolo (top 51)

26  Telmo Madeira & Vanessa Ferrao Portugalsko
26  Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rusko
28  Alexander Walger & Julia Syceva Lucembursko
29  Andrei Sergunin & Alina Glazkova Rusko
30  Adam Vasina & Dagmara Nowak Polsko
31  Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polsko
32  Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polsko
33  Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Rusko
33  Florian Vana & Karina Shpakovskaya Rakousko
35  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
35  Volodymyr Sharapov & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Polsko
37  Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Itálie
37  Omar Topic & Kristina Chochlikova Slovensko
39  Tomas Komenda & Martina Manakova Slovensko
39  Maciej Rasinski & Nikolina Melin Polsko
41  Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva
41  Adam Brestansky & Dominika Chrapekova Slovensko
41  Zsolt Fáskerti & Eszter Ocsovszki Maďarsko
41  Marek Hrstka & Veronika Flaskova Česká republika
45  Dimitar Stefanin & Ludovica Antonietti Bulharsko
46  Martin Janicek & Livia Melnikova Slovensko
47  Michal Kot & Marcelina Kika Polsko
47  Rosario Rizzo & Graziana Nicosia Itálie
49  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Česká republika
50  Jan Srkal & Karolina Hajkova Česká republika
51  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Česká republika

2. kolo (top 82)

52  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Česká republika
53  Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusko
54  Alessandro Barbero & Federica Brugiati Itálie
55  Hunor Albert Sebesi & Anna Tuba Maďarsko
56  Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusko
56  Alan Walme & Valentina Walme Croatia
58  David Riegler & Julia Jussel Německo
59  Davide Civello & Elisa Cali Itálie
59  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Německo
59  Michal Drha & Klara Zamecnikova Česká republika
62  Arthur Weingardt & Victoria Chumakova Německo
63  Julien Espagnet & Nelly Frankenberg Francie
63  Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusko
65  Titus Ablorh & Natalya Bekker Česká republika
66  Peter Schäfer & Maja-karolina Franke Rakousko
66  Marco Steindl & Barbora Spurna Rakousko
68  Marek Kypus & Petra Smidova Česká republika
69  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstán
70  Andrea Bello & Elisa Tiberio Itálie
70  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
72  Viktor Houdek & Tamara Houdkova Česká republika
73  Jan Pitela & Nicol Cupalová Česká republika
74  Illya Korovay & Antonia Petritzikis Německo
74  Martin Simek & Dita Tuhackova Česká republika
74  Peter Talian & Radka Britanakova Slovensko
77  Vadim Cesca & Sara Lauri Itálie
77  Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Itálie
79  Martin Cech & Dominika Bohusova Slovensko
80  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Česká republika
81  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Česká republika
81  W Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko

1. kolo (top 106)

83  Martin Pazdera & Vitaliya Ivanytska Česká republika
84  Martin Kucera & Barbora Kocmanova Česká republika
85  Valentin Mukhrev & Ekaterina Vaskina Rusko
86  Josef Kukan & Marketa Plesna Česká republika
87  Matej Madeja & Alena Reznicka Slovensko
88  Artur Alexandrov & Anna Antonyan Česká republika
88  Jaroslav Novak & Renata Smidova Česká republika
90  Nick Balazs & Ágnes Losonci Maďarsko
90  Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulharsko
92  Luka Vodlan & Anamarija Novak Slovinsko
93  Karel Slijkhuis & Barbara Hübner Rakousko
94  Petr Krol & Anna Sadilkova Česká republika
95  Jan Musal & Jana Kukucova Česká republika
96  Filip Volaj & Antonia Renata Sevcikova Slovensko
96  Jan Vysin & Eva Necesalova Česká republika
98  Christoph Slouka & Ena Atarac Rakousko
99  Jakub Brisuda & Nikola Dianiskova Slovensko
99  Christian Groß & Stephanie Keusch Německo
101  Tomas Kastalan & Daniela Strasilova Česká republika
101  Jakub Krivohlavek & Romana Medunova Česká republika
101  David Schöbl & Radka Berankova Česká republika
104  Marian Chladny & Veronika Csemanova Slovensko
104  Roman Unzeitig & Jana Fuchsova Česká republika
106  Juraj Benko & Martina Barjakova Slovensko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}