Results from Brno Open 2010 - IDSF Rising Star Latin 26. března 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Brno Open 2010
Česká republika - Brno 26. března 2010

IDSF Rising Star Latin 26. března 2010

Finále

1  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
2  Maurizio Benenato Cono & Svetlana Kostenko Itálie
3  David Riegler & Julia Jussel Německo
4  György Köcse & Alexandra Stana Maďarsko
5  Jiri Gatnar & Kamila Svobodova Česká republika
6  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Česká republika
7  Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Švédsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Česká republika
8  Robert Muller & Anna Romanowska Polsko
10  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Česká republika
11  Marek Kypus & Klara Chovancikova Česká republika
12  Mateusz Sobczynski & Justyna Luczak Polsko

Čtvrtfinále

13  Davide Fumagalli & Michaela Komorova Slovensko
14  Vaclav Masaryk & Petra Smidova Česká republika
15  Tomas Tanka & Dominika Feketova Slovensko
16  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
17  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
17  Antonin Langr & Alice Stodulkova Česká republika
19  Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
20  Robert Beitsch & Maike Wende Německo
21  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Německo
22  Pavel Sluka & Elizaveta Kuklina Česká republika
23  Filip Cipar & Janka Cizikova Slovensko
24  Jan Herodek & Alena Cecatkova Česká republika

2. kolo (top 36)

25  Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finsko
26  Titus Ablorh & Anita Tolova Česká republika
26  Jaroslav Horak & Tereza Florova Česká republika
28  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
28  Michal Slugocki & Anna Sosinska Polsko
30  Jakub Necpal & Samira Zylollarova Česká republika
30  Wolfgang Raab & Patrizia Melchert Rakousko
32  Martin Janicek & Livia Melnikova Slovensko
33  Vladimir Lazarev & Aneta Horakova Česká republika
34  Csaba Megyeri & Ida Kovács Maďarsko
35  Tomas Vintrlik & Hana Pikalova Česká republika
36  Maxim Orlov & Evgenia Kazarina Česká republika

1. kolo (top 58)

37  Martin Drakenberg & Maria Zimmerman Švédsko
38  Maxim Putryk & Tereza Blazkova Česká republika
38  Tomas Slunsky & Klara Konarikova Česká republika
40  Josef Just & Helena Birgusova Česká republika
40  Tomas Skoupil & Sarka Steinbachova Česká republika
42  Jakov Klebanov & Kristina Scibor Německo
43  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Česká republika
44  Pawel Trela & Dominika Necka Polsko
45  Milan Adamec & Hana Koprivova Česká republika
45  Tomas Duras & Veronika Cerna Slovensko
45  David Schöbl & Radka Berankova Česká republika
48  Martin Marek & Lenka Silvarova Česká republika
48  Marek Polacek & Sarka Kotatkova Česká republika
48  Jan Srkal & Karolina Hajkova Česká republika
51  Rudolf Bujna & Renata Nebeska Česká republika
51  Michal Wroniszewski & Malgorzata Baranska Polsko
53  Thorbjorn Bech & Cecilie Lind Dánsko
54  Jan Pitela & Nicol Cupalová Česká republika
55  Bohdan Hajek & Zuzana Chalupova Česká republika
55  Daniel Klima & Ruth Svandova Česká republika
57  Petr Kupcik & Eliska Otahalova Česká republika
58  Tomas Oliva & Petra Dvorakova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}