Results from Brno Open 2006 - Youth Latin 2. dubna 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Brno Open 2006
Česká republika - Brno 1. dubna 2006

Youth Latin 2. dubna 2006

Finále

1  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
2  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
3  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Německo
4  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
5  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polsko
6  Jörg Killius & Ilona Cutenco Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Daniel Ciml & Daniela Pospisilova Česká republika
8  Piotr Krajewski & Malgorzata Rozanska Polsko
9  Lukas Bartunek & Aneta Karlickova Česká republika
10  Filip Lubina & Kamila Svobodova Česká republika
11  Viktor Talyzin & Anita Florczak Polsko
12  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Česká republika

Čtvrtfinále

13  Liudas Tamulaitis & Ugne Juknaite Litva
14  Nikita Kolomeets & Michaela Haladova Česká republika
15  Gyorgy Lehoczky & Rita Katona Maďarsko
16  Péter Szokodi & Anna Mikes Maďarsko
17  Lukas Van Der Fecht & Claudia Horneber Rakousko
17  Jan Dvoracek & Veronika Lalova Česká republika
17  Stefan Hold & Julia Burghardt Rakousko
20  Michal Strnad & Veronika Smikova Česká republika
21  Vaclav Masaryk & Monika Bembenkova Česká republika
22  Georgiy Tkachev & Viktoriya Semenova Rusko
23  Ondrej Konevalik & Veronika Flaskova Česká republika
24  Marek Haris & Simona Cechova Česká republika

2. kolo (top 36)

25  Péter Perei & Noémi Sárközi Maďarsko
25  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slovensko
27  Martin Henzely & Zuzana Halasova Česká republika
27  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Česká republika
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
30  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Rusko
31  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Česká republika
32  Jan Sevela & Vendula Vaskova Česká republika
33  Gleb Goncharov & Tatiana Nasonova Rusko
33  Kristian Pekar & Lucie Drevikovska Česká republika
35  Maurizio Schirato & Katharina Würrer Rakousko
36  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Česká republika

1. kolo (top 46)

37  Martin Frankl & Zdenka Prochazkova Česká republika
38  Oldrich Hlavac & Barbora Kocmanova Česká republika
38  Tomas Hnilica & Veronika Juraskova Česká republika
38  Jakub Skopal & Zuzana Ocadlikova Česká republika
41  Lukas Somik & Petronela Pivarciova Slovensko
42  Jiri Strakos & Karin Vapenickova Česká republika
43  Tomas Novak & Barbora Svehlikova Česká republika
44  Vladimir Podshivalov & Ekaterina Fedosikhina Rusko
45  Michal Derco & Kristyna Opalkova Česká republika
46  Ondrej Galecka & Jana Sedlarova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}