Results from British Open 2001 - Youth Standard 25. května 2001
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

British Open 2001
Anglie - Blackpool 25. května 2001

Youth Standard 25. května 2001

Finále

1  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
2  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dánsko
3  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovinsko
4  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Itálie
5  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
6  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovinsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglie
8  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Dánsko
9  Christoph Kies & Silke Zetzsche Německo
10  Mikhail Avdeev & Anna Oxengoit Rusko
10  Christopher Short & Joanne Clifton Anglie
10  Davide Tonizzo & Larisa Locke Austrálie
10  Jani Torkko & Janica Mattsson Finsko

Čtvrtfinále

14  Rüdiger Homm & Julia Belch Německo
14  Denis Khadzhiev & Yana Balabayeva Rusko
14  Simone Segatori & Lara Astolfi Itálie
17  Marco Lustri & Emanuela Lustri Itálie
18  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Itálie
19  Maxime Dereymez & Claire Hansen Francie
20  Domenico Margheggiani & Lina Mambella Itálie
20  Ardo Sostar & Andra Tuuksam Estonsko
22  Salvatore Todaro & Monica Haller Itálie
23  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Švédsko
24  Paolo Cordelli & Alessandra Scarmigliati Itálie

3. kolo (top 51)

25  Emanuel Valeri & Annalisa Guarda Itálie
26  Isaia Berardi & Veronica Di Furia Itálie
26  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Německo
28  Craig Shaw & Natalia Yurdanova Anglie
29  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
29  Cristian Venosa & Genny Lombardi Itálie
31  Bradley Adcock & Eve Taylor Skotsko
31  Marco Mancini & Giada Filacchione Itálie
31  Brendan Midson & Gyda Katharina Thomson Norsko
31  Alessio Potenziani & Gioia Potenziani Itálie
31  Vladislav Vinogradov & Anastasia Muravyova Rusko
36  Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
36  Antony Toms & Hayley Symons Anglie
38  Dmitri Matveev & Anna Ginko Rusko
39  Alessio Di Veronica & Daniela Mattia Itálie
39  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polsko
41  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dánsko
41  Danel Hirbaum & Karin Rooba Estonsko
41  Mikhail Orlov & Olga Blinova Rusko
44  Richard Lowes & Carin Da Silva Anglie
45  Sergej Diemke & Katrin Genis Německo
45  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Rusko
47  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Španělsko
48  Björn Holthe & Anna Soupron Norsko
49  Massimiliano Nardino & Donatella Findanno Itálie
49  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rusko
51  Duncan Trever & Catherine Edgar Anglie

2. kolo (top 102)

  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Itálie
  Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Švédsko
  Stefano Angelini & Pamela Milardo Itálie
  Stephen Arnold & Laura Marshall Anglie
  Andreas Baumgart & Marlene Quenzel Německo
  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
  Artem Berezhnoi & Farida Galieva Rusko
  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Itálie
  Marcello Bini & Antonella Lombardi Itálie
  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Ukrajina
  Steven Brandreth & Hayley Johnson Anglie
  Patric Brunberg & Sara Wibreus Švédsko
  Paul Cammack & Leah Frith Anglie
  Marco Chieregato & Francesca Colomba Itálie
  Donato Colatori & Stella Colatori Itálie
  Darren Coman & Katrina Eastabrook Anglie
  Alexander Elizarov & Olena Isacova Ukrajina
  Andrea Faraci & Eleonora De Maio Itálie
  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Norsko
  Adam Forman & Emma Louise Lyndon Anglie
  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Ukrajina
  Stefan Green & Helen Candy Nový Zéland
  Todd Heggie & Natalie Beck Austrálie
  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
  Jussi Isotalo & Joan Karlsson Finsko
  Dan Kitsis & Diana Surkis USA
  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
  Christian Lange & Franziska Diefert Německo
  Marco Magno & Serena Corsi Itálie
  Fabio De Maino & Titty Imposimato Itálie
  Giovanni Mauro & Federica Di Bartolo Itálie
  Christian Millette & Mara Burnby Kanada
  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norsko
  Oscar Pedrinelli & Alesia Caputo Itálie
  Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
  Jonathan Rodriguez Perez & Meritxell Purti Španělsko
  Gabriele Pilo & Daniela Belardo Itálie
  Giordano Pizzardi & Pamela Frittella Itálie
  Antonio Porcelli & Gilda Argenziano Itálie
  Juha Pykalainen & Sanna Hirvaskari Finsko
  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Rusko
  Anton Silantev & Maria Egorseva Rusko
  Larsa Sinclair & Karolina Bäck Švédsko
  Simone Storti & Federica Mitrano Itálie
  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgie (USA)
  Alexandre Theoret & Chiara Cambiotti Kanada
  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovinsko
  Regardt Van De Merwe & Lana Isaacs Jihoafrická republika
  Trent Whiddon & Agnieszka Kaniowski Austrálie
  John Woolcott & Cherry Cox Anglie

1. kolo (top 162)

  Eros Antonetti & Ramona Lalcagni Itálie
  Fabio Barrasso & Manuela Grasso Itálie
  Timofei Bavinov & Alexandra Mescheriakova Rusko
  Domenico Cannizzaro & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Itálie
  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Itálie
  Mathieu Caron & Marilyne Prevost Kanada
  Salvatore Caruso & Concetta Cultrera Itálie
  Michael Cho & Alice Cho USA
  Valerio Colantoni & Danila Logoteta Itálie
  Vincenzo Constantino & Filomena Ieno Itálie
  Marco Dehm & Henriette Schaller Německo
  James Dieguez & Amy Townsend Anglie
  John Leo Don & Ewelina Basak USA
  Lee Donnelly & Kimberly Taylor Anglie
  Cristian Dubini & Deborah Esposto Itálie
  Hannes Egilsson & Sigrun Magnusdottir Island
  Alex Ekemenko & Lauren Williams Anglie
  Craig Elsbury & Samantha Wood Anglie
  Stanislav Glushko & Yulia Saikina Rusko
  John Graham & Natalie Wakefield USA
  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Island
  Nick Harwood & Autumn Delgrosso USA
  Gary Hinton & Angela Richardson Anglie
  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánsko
  Basil Issaev & Veronica Cinignano USA
  Ali Khan & Berta Bernburg Island
  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
  Kristjan Kuusk & Katrin End Estonsko
  Joe Larose & Meg Pedrick USA
  Csaba László & Anikó Németh Maďarsko
  Paul Maguire & Emma Clack Anglie
  Ivan Mencarelli & Michela Mencarelli Itálie
  Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
  Ryan Murphy & Anya Murphy Anglie
  Daniele Muzi & Danila Scarlino Itálie
  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Rusko
  Roman Nikiforov & Marina Yevtushenko Ukrajina
  Neil O'kane & Toni Marie Foster Anglie
  Michael Olesen & Katherine Bonde Dánsko
  Mark Perkovich & Sharna Burgess Austrálie
  Sherwin Pillay & Sarah Lowe Jihoafrická republika
  Tommaso Ravnic & Diana Ribas Francie
  Accursio Romeo & Natalie Zapater Anglie
  Luca Rossignoli & Alice Ruzza Itálie
  Greg Ryan & Leanne Noble Anglie
  Kiril Samarin & Alissa Perchikova Rusko
  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugalsko
  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
  Kieran Smith & Lindsey Osborne Anglie
  Markus Spreemann & Susanne Vogel Německo
  Giovanni Stellato & Rosita Caligiuri Itálie
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusko
  Thomas Stopani & Loren James Anglie
  Grigoriy Strukov & Ekaterina Lazareva Rusko
  Ryan Terry & Leanne Noble Anglie
  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Itálie
  Clive Uter & Katie Lee Anglie
  Vyatcheslav Vitenko & Ekaterina Chayka Ukrajina
  Nikola Vukotic & Jelena Jovanovic Srbsko
  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}