Results from British Open 2001 - Professional Rising Star Latin 28. května 2001
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

British Open 2001
Anglie - Blackpool 25. května 2001

Professional Rising Star Latin 28. května 2001

Finále

1  Andy Kainz & Kelly Kainz (aka Beesley) Anglie
2  Kiyoshi Ninomiya & Fumie Taira (aka Ninomiya) Japonsko
3  Agustin Egurrola & Joanna Szokalska Polsko
4  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Litva
5  James Kunitz & Jaana Kunitz USA
6  Yoshihiro Yamamoto & Hidemi Yamamoto Japonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

  Igor Mihalkov & Elena Samodanova Rusko
  Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japonsko
  Maxim Podoprigora & Irina Dubovnik Rusko
  Adam Reeve & Karen Reeve (aka Bjork) Island
  Mark Robertson & Luana Fanni Skotsko
  Chris Stephenson & Annette Nicole USA
  Sammy Ventura & Debbie Inskip Anglie

Čtvrtfinále

  Koen Brouwers & Karin Van Berkel Holandsko
  Fabrizio Buonifacio & Elisabetta Buonifacio (aka Pusceddu) Itálie
  Cyril Cerveau & Angelic Pires Francie
  Ilia Danilov & Tatiana Rybalko Rusko
  Hannes Emrich & Mette Gammelgaard Rakousko
  Mariusz Grzejszczak & Beata Grzejszczak (aka Koprowska) Polsko
  Goro Hayakawa & Yoshie Hayakawa Japonsko
  Igor Iskhakov & Svetlana Iskhakov USA
  Atsuki Ohmura & Megumi Wada Japonsko
  Roman Pawelec & Monika Pawelec Polsko
  Vlad Shalnev & Lena Shalnev Ukrajina
  Dima Sukachov & Olga Sukachov USA
  Stephen Sysum & Katie Lagden Anglie

4. kolo (top 48)

  Damian Evans & Clara Guzzardi Anglie
  Michele Frausin & Lara Frausin Itálie
  Maurizio Ghigiarelli & Manuela Andracchio (aka Andracchio) Itálie
  Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
  Alex Hou & Melody Hou Tchaj-wan
  Michael Jun Ma & Shirley Rui Huang Čína
  Nick Kosovich & Lena Bahcheva Austrálie
  Bruce Lait & Amy Bennett Anglie
  Ikuto Miyaoka & Megumi Yamamoto Japonsko
  Manabu Moriya & Hiromi Miyamoto Japonsko
  Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
  Christian Perry & Aleksandra Gisher USA
  Sander Pondman & Ilse Lans Holandsko
  Frederic Puaux & Mylene Clary Francie
  Rick Robinson & Ashley Delgrosso USA
  Slava Sergiev & Katia Sergiev USA
  Mikhail Soloviov & Elena Solovieva Rusko
  Dmitri Tchernyshev & Elena Pashkova Rusko
  Timo Tsukamoto & Coco Mori Japonsko
  Denny Wang & Dana Shen Tchaj-wan
  Junji Yabuki & Atsuko Oka Japonsko
  Kenji Yokota & Miki Kojidani Japonsko

3. kolo (top 99)

  Francesco Alfano & Elisabetta Malafronte Itálie
  Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
  Dimitriy Arseny & Olga Kharitonova Rusko
  Michele Bacci & Denise Mayes Anglie
  Radik Bagautdinov & Eva Bagautdinova Rusko
  Christopher Beroiz & Kristy Rivers USA
  Fabio Bosco & Marina Ferrari Belgie
  David Byrnes & Donna Juncken Austrálie
  Roman Chechel & Olessia Kaluzhnaya Rusko
  Fabio Chiandetti & Katia Maestrutti Itálie
  Claude Crevier & Kathy Mccraw Kanada
  Yin Wei Dong & Long Wei Min Čína
  Balazs Ekker & Julia Polai Rakousko
  Hirokazu Ito & Yasuko Ito Japonsko
  Hisanori Iwamitsu & Natsuko Nishimura Japonsko
  Stephane Jacques & Isabelle Farand Kanada
  Russell Jenness & Catherine Marsh Anglie
  Frank Luan Jiang & Sandy Zhang Ru Čína
  Christian Korbella & Anita Mothes Německo
  Mamoru Kunihiro & Kazuko Kunihiro Japonsko
  Roland Lechner & Anna Kutos Rakousko
  Ming Li & Fang-ming Yu Čína
  Stephane Mainguy & Sophie Desjarlais Kanada
  Shinobu Matsuyama & Meri Matsuoka Japonsko
  Roland Michtchenko & Ekaterina Michtchenko Kanada
  Akihiro Mimura & Masako Mimura Japonsko
  Daniele Missiroli & Sabrina Manuzi Itálie
  Takehiko Miyata & Yuriko Showa Japonsko
  Yob Morlizumi & Tomoko Okawara Japonsko
  Kensaku Nagai & Kyoko Aoki Japonsko
  Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
  Fumitomo Nakashima & Mai Sasaki Japonsko
  Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonsko
  Vasili Osadchi & Polina Riabtchikova Rusko
  Paulo Paulino & Carla Nogueira Portugalsko
  Sergey Pavlov & Olga Tokmakova Rusko
  Jonathan Roberts & Anna Trebunskaya USA
  Josep Roca & Regina Tarrago Španělsko
  Oleg Romanov & Elvira Romanova Rusko
  Luca Sartori & Polina Komissarova Rusko
  Vladimir Schepletsov & Irina Schepletsov Rusko
  Hironobu Shindo & Mikiko Baba Japonsko
  Ricardo Soares & Ana Paula Santos Portugalsko
  Eddie Stutts & Viktoria Belova USA
  Armando Tinita & Alexandra Cunha Portugalsko
  Jose Augusto Torres & Cristina Carvalho Portugalsko
  Junji Tsuchida & Megumi Fujino Japonsko
  Hiroyuki Uemura & Yuki Horiuchi Japonsko
  Koichi Ueno & Yuko Ueno Japonsko
  Ryno van den Berg & Sonja Stanford Jihoafrická republika
  Alan Wei & Anya Chan Tchaj-wan

2. kolo (top 162)

  Rico Arima & Chizu Yoshizumi Japonsko
  Joan Cayuela & Marcia Cecchini Španělsko
  Fabrizio Comeglio & Laura Ullio Itálie
  Fabien Della Gustina & Laurence Della Gustina Francie
  Alberto Dimarucut & Deborah Civardi USA
  Tibor Dudas & Sylvia Cservenak Maďarsko
  Masashi Ebihara & Atsuko Shintani Japonsko
  Valery Erychov & Nataly Erychova USA
  Deon Esterhuizen & Jennifer Glatter Jihoafrická republika
  Stefano Fanasca & Michela Battisti Itálie
  Laurent Francon & Sandra Jomard Francie
  Franco Giombetti & Arianna Starace Itálie
  Eitaro Hando & Eri Kitamura Japonsko
  Kazuo Harada & Yumiko Harada Japonsko
  Jiang Hong Hu & Cai Ping Hou Čína
  Hisashi Ichikawa & Mariko Kodama Japonsko
  Tomonori Isami & Mariko Kanamaru Japonsko
  Hiroyuki Ishikawa & Sumiyo Sugano Japonsko
  Takehito Ito & Hiromi Yoyama Japonsko
  Hiroyuki Kago & Harumi Kago Japonsko
  Shin Kato & Kumi Akiya Japonsko
  Issei Kawabata & Mina Matsubara Japonsko
  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonsko
  Yoshimi Kinuta & Yukari Kinuta Japonsko
  Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
  Martin Lefebvre & Diana Matiaszow Kanada
  Jeffrey Lindley & Teresa Lindley Anglie
  Fang Liu & Xiao Jun Wang Čína
  Rolex Lo & Linda Luk Čína
  Joao Paulo Marques & Teresa Coelho Portugalsko
  Hideki Masuda & Mari Murai Japonsko
  Shingo Matsuura & Tomoko Yoshino Japonsko
  Hirotaka Misawa & Kaori Yamashita Japonsko
  Eishin Miyazaki & Hanae Watanabe Japonsko
  Koji Mizuta & Tomomi Watanabe Japonsko
  Tomohiro Mori & Miyuki Mori Japonsko
  Kazuya Morikawa & Shino Mochizuki Japonsko
  Jonathan Morrison & Marina Morrison Anglie
  Satoshi Murakami & Kayo Murakami Japonsko
  Shigeru Nakaizumi & Tomoko Kanoya Japonsko
  Péter Nemeth & Beatrix Lajtai Maďarsko
  Carlos Pabon & Melanie Sandvig USA
  Denis Van Rensch & Hanna Juntikka Holandsko
  Pedro Rodrigues & Monica Rosa Portugalsko
  Rolf Rüetschi & Regula Ulrich Německo
  Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
  Tomonori Sato & Yumiko Yamamoto Japonsko
  Kazuyuki Sawada & Chiharu Kiyooka Japonsko
  Hans Schmitt & Renee Schmitt USA
  Mitsuharu Seki & Fumiyo Uemura Japonsko
  Mark Shaw & Maxine Brown Anglie
  Keigo Shinoda & Yuki Shinoda Japonsko
  Sylvian St Denis & Carole Blouin Kanada
  Brett Vernon & Sally Harper Anglie
  Takuma Watanabe & Yayoi Matsuyama Japonsko
  Masahiro Watanabe & Haruna Takayanagi Japonsko
  David Weise & Valentina Weise USA
  Lian Wen Wang & Fu Xie Shi Čína
  Tomoharu Yamada & Yoko Imaizumi Japonsko
  John Yeo & Cindy Szabo Anglie
  Hiroyuki Yoshida & Keiko Hirano Japonsko
  Hirooka Yoshio & Nakao Yumi Japonsko
  Si Yuan Liang & Zhuo Ni Zhang Čína

1. kolo (top 245)

  Michael Asrijan & Irina Timofeeva Rusko
  Dmitriy Brovko & Elena Brovko Rusko
  Warren Brown & Victoria Innes Skotsko
  Sylvain Cardinal & Tanya Cardinal (aka Vezina) Kanada
  Roger Jun Chen & Louise Chun Fen Li Čína
  Leon Chen & Nicole Chen Čína
  Bing Cheng & La Jia Qu Čína
  Grzegorz Citko & Ewa Skoczen Polsko
  Sam Fong & Michelle Lim Singapur
  Roman Frieling & Pamela Jung Německo
  Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonsko
  Evgeni Gaibura & Olga Nechaeva Rusko
  Yi Quang Gao & Xiao Yu Lin Čína
  Kohji Hamano & Yoshie Nozaki Japonsko
  Simon Chang Hiao Yi & Jennifer Chien Pei Jung Čína
  Tony Hsu & Betty Hsu Tchaj-wan
  Ji Hu & Ping Feng Čína
  Manabu Ichikawa & Junko Kobayashi Japonsko
  Mauro Invernizzi & Anna Gladkowska Polsko
  Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
  Jinoh Jeong & Miyoung Kim Korea (Jižní)
  Richard Jones & Sarah Billings USA
  Fang Jun & Chen Zhao Čína
  Hitoshi Kamo & Setsuko Kamo Japonsko
  Masa Kawachi & Mio Kusakabe Japonsko
  Ogino Kentaro & Imajo Maiko Japonsko
  Eun Chuel Kim & Eun Soon Nam Korea (Jižní)
  Hiro Kobari & Jun Saito Japonsko
  Oleh Kochniev & Erika Konyk Slovensko
  Cheung Kong Chiu & Ming Chui Karen Suen Honkong
  Velissarios Kostakos & Zorica Lukic Řecko
  Akira Kuriyama & Natsuko Kosaka Japonsko
  Andrey Kuznetsov & Olga Gornakova Rusko
  Alan Li & May Lee Honkong
  Gou Biao Liang & Hong Yi Čína
  Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusko
  Volodymyr Marchenko & Olena Pavlova Ukrajina
  Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
  Mica Milojkovic & Jelena Kolarovic Srbsko
  Jong Chul Moon & Shin Ja Kim Korea (Jižní)
  Takeshi Moriya & Noriko Sato Japonsko
  Nobuyuki Mukaiyama & Kayoko Hayashi Japonsko
  Ippei Nagai & Ikuko Nagain Japonsko
  Nari Nakamura & Nancy Nakamura Japonsko
  Takayuki Nakamura & Rieko Miyakawa Japonsko
  Genta Nakazawa & Satoko Watanabe Japonsko
  Hiro Nayama & Naomi Nayama Japonsko
  Kazusa Noda & Kazuko Kawabe Japonsko
  Marcel Novak & Kamila Pospisilova Česká republika
  Hiroshi Ohtomo & Reiko Ohtomo Japonsko
  Hikoshiro Omi & Machiko Omi Japonsko
  Isao Ono & Masako Ono Japonsko
  Dmitri Ostashkin & Svetlana Ostashkina USA
  Minoru Otake & Kiyomi Yotsumoto Japonsko
  Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
  Sergio Pereira & Sandra Carvalho Portugalsko
  Erwan Phanjaya & Yulia Nathaly Indonésie
  Alessandro Pinna & Caterina Muntoni Itálie
  Georgios Raptis & Anna Kladaki Rapti Řecko
  Beat Roemmel & Evelyne Steiner Švýcarsko
  Antonio Sales & Bibi Fernandes Portugalsko
  Hirotsugu Sanada & Kayo Muraki Japonsko
  Hideki Sato & Chieko Yamamoto Japonsko
  Kenichi Sawada & Rie Terao Japonsko
  Stone Lei Shi & Wei Hong Yue Čína
  Yong Min Shin & Sung Mee Beag Korea (Jižní)
  Daisuke Shoji & Chie Sakamoto Japonsko
  Francesco Somma & Lidia Farina Itálie
  Rainar Soosalu & Kristina Tennokese Estonsko
  Hirokazumu Sugishima & Mari Sugishima Japonsko
  Shinichi Sugiyama & Masayo Negishi Japonsko
  Ryugo Suzuki & Atsuko Tsuno Japonsko
  Tomonori Tanaka & Yukiko Okamura Japonsko
  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rusko
  Hirotaka Uchiyama & Rie Uchiyama Japonsko
  Michael Wojcik & Liza Van Pelt Austrálie
  Tao Xu & Jie Zhang Čína
  Masahiro Yonemochi & Mayu Sugawara Japonsko
  Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
  Fu Lun Yuan & Jia Liu Čína
  Christopher Zammit & Stephanie Zammit Malta
  Yuan Zhao & Qin Niu Čína
  Sergei Zhupilov & Viana Arif Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}