Results from British Open 2000 - Youth Latin 30. května 2000
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

British Open 2000
Anglie - Blackpool 26. května 2000

Youth Latin 30. května 2000

Finále

1  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Itálie
3  Joshua Keefe & Daniella Miller Austrálie
4  Genya Mazo & Giselle Peacock USA
5  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Itálie
6  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

  Roki Cesen & Jana Pokrovskaya Slovinsko
  Scott Cleaver & Vanessa Polimeno Austrálie
  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukrajina
  Tony Pututau & Shala Parrish USA
  Jeroen Struylaart & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
  Marco Verrelli & Sara Magnanelli Itálie

Čtvrtfinále

  Dmytro Bondarenko & Inna Berlizyeva Ukrajina
  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Itálie
  Kevin Clifton & Lisa Darby Anglie
  Arsen Kishishian & Miranda Postlethwaite Austrálie
  Tristan Macmanus & Lora Dolan Irsko
  Marco Mancini & Giada Filacchione Itálie
  Paul Mccann & Crystal Main Anglie
  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugalsko
  Nathan Meyers & Rachel Jones Austrálie
  Andrew Palmer & Skye Wilson Austrálie
  Bor Pantic & Maja Gersak Slovinsko
  Dmitro Petrov & Yulia Zagoruychenko Rusko
  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusko

2. kolo (top 50)

  Bradley Adcock & Eve Taylor Skotsko
  Rory Couper & Rachael Heron Anglie
  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Rusko
  Werner Figar & Karin Figar Rakousko
  Giampiero Gencarelli & Elia Maria Valentina Itálie
  Raymon Jansson & Sandra Sjöblom Švédsko
  Serguei Khadzhiev & Olga Iagant Rusko
  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Česká republika
  Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Německo
  Christian Millette & Stefanie Lambert Kanada
  Michael Miziner & Gina Buber Austrálie
  Ilario Parise & Stephania Traina Itálie
  Michael Petr & Martina Kocikova Česká republika
  Arkady Polezhaev & Alyona Zarnitsina Rusko
  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovinsko
  Shane Reilly & Ash-leigh Hunter Austrálie
  Martin Rycroft & Rebecca Young Wales
  Simone Segatori & Lara Astolfi Itálie
  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Rusko
  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Česká republika
  Andrey Strinadko & Svetlana Feldman USA
  Clive Uter & Katie Lee Anglie
  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Holandsko

1. kolo (top 78)

  Ricky Bentzen & Charlotte Kristiansen Dánsko
  Rene Castaneda & Elina Lipkin USA
  Emanuele Chetta & Lorena Buono Itálie
  Maksim Chmerkovskiy & Snezhana Urbin USA
  Alex Contreras & Natasha Bitters USA
  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Německo
  Pascal Fremmer & Angela Kraft Německo
  Peter Geulinckx & Isabelle Geulinckx Belgie
  Ryan Hammond & Samantha Viana Jihoafrická republika
  Björn Holthe & Anna Soupron Norsko
  Bjoern Johansson & Angelica Rosen Švédsko
  Christoph Kies & Silke Zetzsche Německo
  Jiri Kosydar & Martina Ralikova Česká republika
  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman USA
  Lars Olof Larsson & Carolina Baeck Švédsko
  Przemek Lowicki & Danuta Wittig Polsko
  Grzegorz Lugowicz & Khrystyna Vorobyova Polsko
  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Švédsko
  Jani Manelius & Anne Jänkälä Finsko
  Francesco Paris & Erika Buzzoni Itálie
  Valerio Pavia & Elisa Vona Itálie
  Ultimo Piacentini & Cata Mammone Itálie
  Keabetswe Ramoshebi & Tebogo Mokgethi Jihoafrická republika
  Joseph Rossi & Meagen Alderton Německo
  Vladislav Silde & Olga Dubravina Rusko
  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Itálie
  Sergey Sourkov & Ksenia Balovneva Rusko
  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}