Results from Bratislava Open 2000 - IDSF International Open Latin 18. listopadu 2000
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Bratislava Open 2000
Slovensko - Bratislava 18. listopadu 2000

IDSF International Open Latin 18. listopadu 2000

Finále

1  Matej Krajcer & Janja Lesar Slovinsko
2  Denis Kuznetsov & Natalia Koulagina Rusko
3  Robertas Maleckis & Inga Sirkaite Litva
4  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litva
5  Jan Kliment & Petra Kostovcikova Česká republika
6  Jaroslav Kunes & Jana Vondraskova Česká republika
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Michal Soukup & Zuzana Paskova Slovensko
8  Juraj Faber & Jeanette Faberova Slovensko
9  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
10  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litva
11  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusko
12  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko

Čtvrtfinále

13  Stanislav Bekmametov & Natalia Urban Rusko
14  Ales Viscek & Laura Stefanie Hafner Švýcarsko
15  Gintaras Svistunavicius & Gabriele Valiukaite Litva
15  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Itálie
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
18  Kirill Nikitin & Olga Bardysheva Rusko
19  Konstantyn Voynarovskiy & Katerina Zilkovska Moldávie
20  Sören Hougaard & Mette Georgio Dánsko
20  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
22  Lukas Cep & Simona Svrckova Česká republika
23  Kaspars Berzups & Anna Znotena Lotyšsko
23  Bor Pantic & Maja Gersak Slovinsko

3. kolo (top 50)

25  Jan Cerny & Lucie Skopalikova Česká republika
26  Rene Loft & Michelle Abildtrup Dánsko
26  Dennis Tischmacher & Nathalie Tradin Německo
28  Peter Majzelj & Masa Salamun Slovinsko
28  Heiko Straile & Daniela Beckmann Německo
30  Marek Dvornik & Katerina Kolmanova Česká republika
30  Miroslav Hartman & Andrea Deskova Česká republika
30  Gianfranco Visconti & Michela Beltrami Itálie
33  Werner Figar & Karin Figar Rakousko
34  Alessandro Toffoletto & Roberta Zoia Itálie
35  Marco Niero & Mayda Fuga Itálie
35  Emanuele Soldi & Sara Di Vaira Itálie
37  Benny Cilio & Elena Bourda Itálie
37  Atis Legzdins & Jevgenija Markova Lotyšsko
37  Martin Novacek & Petra Ladinikova Česká republika
37  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
41  Martin Wünsch & Kristina Horvathova Slovensko
42  Petr Kovac & Sarka Stepankova Slovensko
43  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Itálie
43  Marek Dedik & Jana Schwarzerova Česká republika
43  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Německo
46  Martin Navratil & Veronika Fedorova Česká republika
47  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Německo
48  Hrvoje Krasevac & Ivana Vukmirovic Croatia
49  Slawomir Miszczak & Joanna Siekierska Polsko
50  Eduard Zubak & Lenka Kvechova Česká republika

2. kolo (top 96)

51  Alexander Zhuchkov & Marina Kaliberda Rusko
52  Simon Huber & Isolde Schmidt Německo
52  Stefano Terrazzino & Yvonne Hemlein Německo
54  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovinsko
55  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajina
56  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Česká republika
56  Michal Parma & Petra Vladovona Česká republika
56  Philipp Singer & Meike Fimpel Německo
56  Robert Tesar & Vendula Burkonova Česká republika
60  Ladislav Franek & Zuzana Pazourkova Česká republika
60  David Kriz & Jana Zelenkova Česká republika
60  Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika
60  Jiri Vagner & Sarka Hladikova Česká republika
64  Alexandre Netkatch & Maria Kirillova Rusko
64  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finsko
66  Maxym Litiyushkin & Maryna Khoruzhevska Ukrajina
66  Oleksiy Zagoruyko & Tetyana Nakhodkina Ukrajina
68  Maksim Condratiev & Irina Andronic Moldávie
68  Stefan Maier & Carolina Inama Rakousko
68  Trendafil Sarmov & Daniela Gavrilova Bulharsko
68  Tibor Slaby & Dalma Bekeova Slovensko
72  Petr Sury & Gabriela Peterkova Česká republika
73  Matej Chren & Miriam Cechovicova Slovensko
74  Oleksandr Gotochkin & Kateryna Trubina Ukrajina
75  Michal Parso & Tatiana Parsova Slovensko
76  Róbert Magyari & Orsolya Darazsi Maďarsko
77  Konrad Dabski & Joanna Dabska Polsko
77  Marek Gabor & Denisa Jancusova Slovensko
77  Jure Pirc & Manca Dolenc Slovinsko
80  Gergely Domokos & Eszter Holler Maďarsko
80  Miroslav Martinovic & Vanda Polakova Slovensko
80  Berns Nägele & Corinna Klett Německo
80  Tomas Vacha & Lucie Hucinova Česká republika
84  David Biegun & Sarka Turonova Česká republika
84  Sven Hahn & Petra Kühnle Německo
84  Pavol Hrehorcak & Veronika Vasilova Slovensko
84  Miroslav Kucera & Petra Kucerova Slovensko
84  Jure Merhar & Irena Batistic Slovinsko
84  Sascha Mohl & Carolin Marie Behrendt Německo
90  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Německo
90  György Köcse & Nanda Wolf Maďarsko
92  Domen Krapez & Elena Girella Slovinsko
93  Jimmy Chen & Kimberly Hsu Tchaj-wan
93  Karl Fencl & Gabriella Szelesi Rakousko
93  Zdenko Gregor & Maria Peterkova Slovensko
93  Viktor Vadasz & Agnes Dudas Maďarsko

1. kolo (top 126)

97  David Kozmus & Masa Pikl Slovinsko
97  Richard Kupka & Ivana Drabkova Česká republika
99  Anton Lazik & Katarina Platkova Slovensko
99  Tomas Surovec & Michaela Markova Slovensko
101  Robert Pavlik & Eva Prnova Slovensko
101  Peter Terpak & Lenka Borovska Slovensko
103  Andreas Hager & Simone Schwarzgruber Rakousko
104  Roman Degold & Lydia Degold Rakousko
104  Jozef Solus & Andrea Ugrayova Slovensko
104  Istvan Toth & Noemi Tarr Rumunsko
107  Torben Bölk & Annemarie Thaurer Německo
108  Ozren Ercegovac & Biljana Borisov Croatia
108  Roland Kovac & Katarina Kocisova Slovensko
108  Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulharsko
108  Petr Vrancik & Marketa Zemanova Česká republika
112  Henrich Heizer & Veronika Slamkova Slovensko
113  Ivo Bures & Simona Cervenkova Česká republika
113  Tomas Pokorny & Lenka Matejickova Česká republika
113  Jaroslav Sobolis & Alexandra Sutriepkova Slovensko
116  Darius Haraksin & Daniela Zelenakova Slovensko
116  Martin Pesek & Klara Novakova Česká republika
118  Tamás Ollerinyi & Ha-vi Le-thi Maďarsko
118  Jan Taufer & Helena Katzerova Česká republika
120  Zdenek Kriz & Kamila Francova Česká republika
120  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Maďarsko
122  Peter Polacko & Karolina Majernikova Slovensko
122  David Valcuha & Jana Kokotkova Česká republika
122  Tomislav Valdec & Maria Blazevic Croatia
125  Zdenek Fiala & Jana Sedlackova Česká republika
126  Shterion Kamburov & Ralitza Manolova Bulharsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}