Results from Bratislava Open 1997 - IDSF International Open Standard 16. listopadu 1997
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Bratislava Open 1997
Slovensko - Bratislava 15. listopadu 1997

IDSF International Open Standard 16. listopadu 1997

Finále

1  Christopher Hawkins & Hazel Newberry Anglie
2  William Pino & Alessandra Bucciarelli Itálie
3  Roberto Villa & Michelle Barry Anglie
4  Alessandro Firmo & Michela Cerea Itálie
5  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Itálie
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglie
8  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Itálie
9  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Slovensko
10  Mirco Selli & Marica Selli Itálie
11  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Itálie
12  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie

Čtvrtfinále

13  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Rakousko
14  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slovensko
15  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rusko
15  Neilas Katinas & Anita Pocz Německo
17  Erkki Aas & Siret Siilak Estonsko
17  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Německo
17  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Česká republika
20  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Litva
21  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finsko
22  Martin Odstricil & Renata Odstricil Česká republika
23  Raffaele Damin & Nicoletta Zabeo Itálie
24  Erminio Stefano & Luana Conte Itálie

2. kolo (top 48)

25  Igor Filimonchyk & Oxana Filimonchyk Bělorusko
26  Gherman Mustuc & Natalia Oreschina Moldávie
27  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Itálie
28  Tarmo Jogi & Kristi End Estonsko
29  Michele Boschi & Cinzia Vivarelli Itálie
29  Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
31  Milan Baciak & Jana Kvaakajova Slovensko
32  Egor Abashkin & Olga Folomeikina Moldávie
32  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Česká republika
34  Giampiero Giannico & Daniela Serio Itálie
34  Radoslav Kovacik & Zuzana Paskova Slovensko
36  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Německo
37  Bernhard Winkler & Angelika Rom Rakousko
38  Xander Jager & Yvette Jager Holandsko
39  Thorsten Koletschka & Corinna Marquardt Německo
40  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Itálie
40  Gareth Taplin & Lisa Hammond Anglie
42  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Itálie
43  Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
44  Andrea Stefano & Silvia Stefano Itálie
45  Stefano Ubaldi & Arianna Rossi Itálie
46  Ulrich Proske & Nicole Proske Degering Německo
47  Cristiano Bezzon & Laura Pontiggia Itálie
48  Filip Gregoriades & Lenka Voborilova (aka Gregoriadesova) Česká republika

1. kolo (top 72)

49  Carlo Scoccia & Simonetta David Itálie
50  Igor Stepanov & Daria Koniouchevskaia Rusko
50  Guiseppe Tagarelli & Antonella Suglia Itálie
52  Pavol Knapo & Alzbeta Kovalova Slovensko
52  Matthias Marschall & Sylvia Tröger Německo
54  Yurii Braish & Marina Braish Moldávie
55  Alessandro Di Melfi & Conchetta Christino Itálie
55  Alessandro Riccardi & Simona Postiglione Itálie
57  Mark Rudi & Christina Rudi Německo
58  Martin Frano & Tatiana Kulikova Slovensko
58  Marek Hudec & Jana Klicova Slovensko
58  Peter Wondra & Ingrid Eder Rakousko
61  Armin Balk & Anja Frieling Německo
62  Matej Chren & Slavka Lorencova Slovensko
63  Marek Dobis & Zdenka Husarova Slovensko
63  Tomasz Konury & Izabela Weiss Polsko
65  Frank Ter Horst & Irene Lier Holandsko
66  Udo Lang & Eva Maria Lang Německo
67  Borek Lizek & Eva Hanzlova Česká republika
67  David Vitasek & Marie Janosova Česká republika
67  Radoslav Zofcin & Petra Stefankova Slovensko
70  Johann Horch & Christine Kunz Německo
71  Christian Auer & Renate Kriegel Rakousko
71  Martin Oegg & Astrid Minnich Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}