Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Under 21 Latin 26. května 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2012
Anglie - Blackpool 24. května 2012

Under 21 Latin 26. května 2012

Finále

1  Darren Hammond & Kylee Brown Jihoafrická republika
2  Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
3  Ilya Sizov & Yulia Koshkina Rusko
4  Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polsko
5  Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
6  Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
8  [23] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukrajina
9  [21] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
9  [21] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Honkong
11  [18] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusko
12  [13] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukrajina
13  [12] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [21] Anton Inglikov & Ella Troshina Rusko
15  [20] Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Jižní)
15  [20] Danylo Gordeev & Nina Chernyshova Rusko
17  [19] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajina
17  [19] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rusko
19  [17] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
20  [13] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusko
21  [12] Giuseppe Mastandrea & Antonella Palermo Itálie
21  [12] Gustavo Viglio & Zhanna Sablina Itálie
23  [10] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusko
24  [8] Jun Luo & Zicheng Wu Čína
24  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusko
26  [7] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie

4. kolo (top 50)

27  [20] Ron Garber & Liza Lakovitsky USA
27  [20] Kan Sun & Zhu Siying Čína
29  [19] Yan Bang Bang & Zhu Jing Čína
29  [19] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukrajina
29  [19] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun Čína
32  [18] Ferenc Bódi & Diana Gyurits Maďarsko
32  [18] Luke Miller & Hanna Cresswell Anglie
32  [18] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Rusko
35  [17] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Čína
35  [17] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
37  [16] Edvins Astahovs & Nika Bero Lotyšsko
38  [15] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajina
38  [15] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polsko
40  [13] Li Di & Zhao Lei Čína
40  [13] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
42  [12] Sergiy Grytsuk & Anastasiya Shekhovskaya Ukrajina
43  [11] Yanan Qiao & Yuting Wang Čína
43  [11] Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
45  [9] Aleksandr Dunaev & Anzhelika Prilutskaya Ukrajina
45  [9] Darren Morrissey & Christina Morrissey Austrálie
47  [8] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Itálie
47  [8] Evgen Kornievskyy & Aleksandra Polovtseva Ukrajina
49  [7] Mathias Allain & Astros Traustadottir Francie
50  [6] Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko

3. kolo (top 82)

51  [23] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rusko
51  [23] Roman Grytsyna & Olga Kravchenko Ukrajina
51  [23] Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusko
51  [23] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajina
51  [23] Maciej Zieba & Magda Strzesnicka Polsko
56  [22] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rusko
56  [22] Nurlan Gallyamov & Mila Sheina Kanada
56  [22] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusko
56  [22] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Itálie
56  [22] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rusko
56  [22] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thajsko
62  [21] Denis Lopatin & Anna Gubantseva Rusko
62  [21] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
64  [20] Zhoa Qi & Yi Yao Čína
64  [20] Cai Wen Xiang & Wanrong Wu Čína
66  [19] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglie
66  [19] Petter Engan & Kine Mardal Norsko
66  [19] Zhou Liu & Yi Mei Yin Čína
66  [19] Tagyr Mansurov & Svetlana Lesnaya Ukrajina
66  [19] Xiong Neng & Jian Xun Čína
66  [19] Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rusko
66  [19] Marco Saitta & Giulia D'alessandro Itálie
66  [19] Zhi Qiang Zhang & Wang Ziyi Čína
74  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Anglie
74  [17] Oskar Dziedzic & Klaudia Iwanska Polsko
74  [17] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajina
74  [17] Guo Zhen Sheng & Zhu Jia Yang Anglie
78  [16] Pei Bo Wen & Wang Lin Čína
79  [14] Brian Dibnah & Sarah Nolan Nový Zéland
79  [14] Andrzej Jarosz & Aleksandra Bogdanowicz Polsko
81  [8] Alessandro Palmisano & Giulia Serra Itálie
81  [8] Matteo Sulas & Giulia Deffenu Itálie

2. kolo (top 131)

83  [25] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
84  [24] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
84  [24] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
84  [24] Shuai Yi Shao & Wang Yi Čína
84  [24] Igor Sidorenko & Eleonora Zoschuk Ukrajina
84  [24] Tianxu Wang & Rong Xin Li Čína
89  [23] Adam Brunyee & Virginia Coffa Anglie
89  [23] Grigoriy Golodnov & Evgenyya Vodolazkaya Ukrajina
89  [23] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Španělsko
89  [23] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Honkong
89  [23] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rusko
94  [22] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japonsko
94  [22] Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
94  [22] Matthew Dean & Sophie Webb Anglie
94  [22] Li Guoqing & Qian Zhao Čína
94  [22] Tabari Salmon & Sophie Mccoy Anglie
94  [22] Ugnius Vaidila & Daria Savanova Kanada
94  [22] Tang Yao & Huang Xin Čína
94  [22] Di Bo Yi & Li Meng Ran Čína
94  [22] Jiang Guan Yu & Lin Qing Qing Čína
103  [21] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norsko
103  [21] Alessio Galocchio & Marta Botta Itálie
103  [21] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
103  [21] Nikita Klyuchko & Karina Bordunova Ukrajina
103  [21] Jia Ming Li & Hui Juan Hu Čína
108  [20] Mengju Li & Xuejiao Yu Čína
109  [19] Rogerio Gonçalves & Catarina Alexandra Gemelgo Portugalsko
109  [19] Yu Kun Zhang & Jia Jia Liu Čína
109  [19] Jin Xi Zhang & Zheng Ya Xin Čína
112  [18] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polsko
112  [18] Ding Jia Wen & Jing Li Lin Čína
114  [17] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Itálie
114  [17] Yuchen Du & Fan Gao Čína
114  [17] Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Rusko
114  [17] Carlos Lopes & Patricia Lourenço Portugalsko
118  [16] Tobias Fladby & Rikke Lund Norsko
119  [15] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rusko
119  [15] Dmitriy Vorobiev & Kseniya Sovenko USA
121  [14] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
121  [14] Denis Kobzak & Anastasiya Tulupova Rusko
121  [14] Michal Majda & Aleksandra Wypasek Polsko
124  [13] Shi Yu Huang & Xue Chun Lu Čína
124  [13] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Itálie
126  [12] Bo Li & Xiu Ting Hong Čína
127  [10] Mattia Zini & Arantxa Zorzetto Itálie
128  [9] Myung Soo Kim & Su Min Kim Korea (Jižní)
128  [9] Connor Parkinson & Cecilie Engsig Dánsko
128  [9] Yi Wang Pei & Cheng Qian Čína
131  [6] Li Cheng & Yuan Chen Anglie

1. kolo (top 175)

132  [22] Danilo Ara & Giorgia Baccino Itálie
132  [22] Marek Bures & Ekaterina Kalish Česká republika
132  [22] Jaehyeon Choi & Minjung Jun Korea (Jižní)
132  [22] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
132  [22] Andrea Dessi & Eleonora Dessi Itálie
132  [22] Rafael Flaishman & Lika Abidor Israel
132  [22] Wenda Zhao & Mei Lin Xiang Čína
139  [21] Venon Choo Kay-Yin & Elie Chia Yen-Thing Malajsie
139  [21] Jie Ma & Duan Ran Chen Čína
142  [20] Timur Dogan & Vanessa Beer Německo
142  [20] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
142  [20] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglie
142  [20] Christopher Navas & Justine Rainville Kanada
142  [20] Federico Novacchi & Jannic Schneider Švýcarsko
147  [19] Andri Fannar Petursson & Anita Loa Hauksdottir Island
147  [19] Oleksiy Styran & Anca Florescu Kanada
147  [19] Cheng Yu & Yu Yue Čína
150  [18] Maxime Allemand & Kelly Rochas Francie
150  [18] Il-Nam Lee & Ju-Yeon Park Korea (Jižní)
150  [18] Philip Ring & Felicia Cassergren Švédsko
150  [18] Cemis Sandu & Mihaela Scolnil Portugalsko
154  [16] Nuno Andrade & Joana Morgado Portugalsko
154  [16] Adam Matecki & Sara Janicka Polsko
154  [16] Miguel Santos & Ines Marques Santos Portugalsko
154  [16] Xinrui Shen & Yan Li Čína
154  [16] Oscar Widén & Tove Villfor Švédsko
159  [15] Hyeong-Keun Kim & Min-Young Lim Korea (Jižní)
159  [15] Johnston Lim & Nicole Tan Malajsie
161  [14] Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
161  [14] Christian Skibsrud & Helene Spilling Norsko
163  [13] Roope Antila & Liisa Setala Finsko
163  [13] Hyun Bum Choi & Hye-in Kim Korea (Jižní)
163  [13] Hao Gu & Xin Yu Li Čína
163  [13] Woo Hyeon Kang & Hee Yoon Korea (Jižní)
167  [12] Bjorn Koster & Rachel Winkel Holandsko
168  [11] Chuan Bo Yu Guo & Yl Chun Li Čína
169  [10] Karl Hallberg & Matilda Johansson Švédsko
169  [10] Josef Sedlmair & Tabea Louisa Thaler Německo
169  [10] Dong Chan Um & Jee-In Kim Korea (Jižní)
172  [9] Davide Maringio & Manuela Vacca Itálie
173  [6] Seoug-Huk Choi & Jl Yeon Kim Korea (Jižní)
173  [6] Tae-Woo Yeom & Jung-Min Woo Korea (Jižní)
175  [4] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir Island
175  [4] Laurence Mowatt & Nicola Hattingh Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}