Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Professional Waltz 1. června 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2012
Anglie - Blackpool 24. května 2012

Professional Waltz 1. června 2012

Finále

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova USA
2  Victor Fung & Anastasia Muravyova USA
3  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Anglie
4  Domen Krapez & Monica Nigro Slovinsko
5  Valerio Colantoni & Yulia Spesivtseva Rusko
6  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [4] Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
8  [2] Angelo Madonia & Antonella Decarolis Itálie
9  [1] Marat Gimaev & Alina Basyuk USA
9  [1] Matthew Rooke & Anna Longmore Austrálie
9  [1] Chao Yang & Yiling Tan Čína
9  [1] Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Honkong
13  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [4] Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
15  [3] Mikhail Avdeev & Olga Blinova USA
16  [2] Andrea Faraci & Iveta Pauryte Faraci USA
16  [2] Artem Plakhotnyi & Inna Berlizyeva USA
18  [1] Go Hashimoto & Keiko Onda Japonsko
18  [1] Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
18  [1] Craig Shaw & Evgeniya Shaw (aka Sutyaginskaya) Anglie
18  [1] Kota Shoji & Nami Shoji Japonsko
22  Anton Lebedev & Anna Borshch Kanada
22  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
22  Stefano Soldati & Natasha Manderson Anglie

4. kolo (top 48)

25  [5] Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
25  [5] Wang Jing & Hao Yuan Yuan Čína
25  [5] Evgeni Kazmirchuk & Ekaterina Kim Rusko
28  [3] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
28  [3] Edgars Gasjuns & Lesya Sinitsa USA
28  [3] Rüdiger Homm & Viktorija Triscuka Německo
28  [3] Alexandr Voskalchuk & Veronika Egorova Rusko
32  [2] Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
32  [2] Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
32  [2] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
32  [2] Wei Ping Li & Cen Zheng Čína
32  [2] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglie
32  [2] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
32  [2] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
32  [2] Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
40  [1] Denis Donskoy & Liliia Gladiuk Ukrajina
40  [1] Alex Hou & Melody Hou Tchaj-wan
40  [1] Basil Issaev & Liene Apale USA
40  [1] Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonsko
40  [1] Ivan Krylov & Natalia Smirnova Rusko
40  [1] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tchaj-wan
40  [1] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
47  Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonsko
47  Ronen Zinshtein & Mariam Izmaylova USA

3. kolo (top 96)

49  [20] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
50  [19] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko
50  [19] Chen Sheng & Wan Lan Li Čína
50  [19] Qing Shui & Yan Yan Ma Čína
50  [19] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonsko
50  [19] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
50  [19] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
56  [18] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
57  [16] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonsko
57  [16] Gianni Caliandro & Arianna Esposito USA
57  [16] Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Německo
57  [16] Aleksandr Ostrovsky & Yuliya Igonina Rusko
61  [15] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
61  [15] Jia Peng & Wang Ximeng Čína
63  [13] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
64  [12] Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Polsko
65  [11] Victor Buenavida & Petra Cernakova Španělsko
65  [11] Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
65  [11] Jun Motoike & Noriko Muto Japonsko
65  [11] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonsko
65  [11] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonsko
70  [10] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonsko
71  [9] Jim Chen & Anita Chen Tchaj-wan
71  [9] Jimmy Chen & Jennifer Sun Tchaj-wan
71  [9] Jae Hoon Park & Young Ha Lee Korea (Jižní)
74  [8] Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Lotyšsko
74  [8] Janis Kukainis & Mariko Cantley USA
76  [7] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finsko
76  [7] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonsko
76  [7] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonsko
79  [6] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonsko
80  [5] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonsko
80  [5] Daisuke Okada & Junko Hishida Japonsko
82  [4] Craig Denham & Grete Käsi Austrálie
82  [4] Teppei Hamada & Yui Masuda Japonsko
82  [4] Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
82  [4] Alex Spencer & Natalie Palmer USA
82  [4] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulharsko
87  [3] Shuichiro Mine & Saori Mine Japonsko
87  [3] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonsko
87  [3] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánsko
87  [3] Martin Reinbold & Liene Reinbold (aka Skrastina) Lotyšsko
87  [3] Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
87  [3] Jung-oh Seo & Geun-hyang Kim Korea (Jižní)
87  [3] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
94  [2] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Austrálie
94  [2] Jonathan Rodríguez Pérez & Juliane Klebsch Německo
96  Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko

2. kolo (top 161)

97  [20] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonsko
98  [18] Kyung Shik Shin & Min Jeong Korea (Jižní)
98  [18] Shu Taguchi & Misuzu Ezawa Japonsko
98  [18] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Polsko
101  [17] Ling Jun Chen & Chun Yan Gu Čína
101  [17] Atsuyuki Hatanaka & Asuka Nishio Japonsko
101  [17] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonsko
104  [16] Wu Ke & Han Xu Čína
104  [16] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
104  [16] Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonsko
104  [16] Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rusko
104  [16] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polsko
104  [16] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
104  [16] Akira Suzuki & Reina Furukawa Japonsko
104  [16] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
104  [16] Seo Young Won & Yang Jin USA
113  [15] Dong Huang He & Hou Wen Čína
113  [15] Tetsuya Honjo & Yuka Ota Japonsko
113  [15] Paul Montagnese & Masha Khazanova Austrálie
113  [15] Sergey Parakhin & Valentina Parakhina Rusko
113  [15] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonsko
118  [14] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
118  [14] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
118  [14] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglie
118  [14] Masahiro Ohara & Kaori Ohara Japonsko
118  [14] Shuichiro Tamatsu & Kaori Hanamori Japonsko
118  [14] Sun Jia Xing & Yu Ning Xuan Macau
124  [13] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko Ukrajina
124  [13] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Jižní)
124  [13] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finsko
124  [13] Sei Iwaki & Chihiro Fukai Japonsko
124  [13] Tomo Katayama & Kana Katayama Japonsko
124  [13] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rusko
124  [13] Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonsko
124  [13] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finsko
132  [12] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonsko
132  [12] Chan Sang Park & Kyoung-Hee Kim Korea (Jižní)
134  [11] Tohru Arai & Kazue Iitsuka Japonsko
134  [11] Nobuaki Kijima & Hisae Fukuhara Japonsko
134  [11] Tsutomu Kimura & Asami Kimura Japonsko
134  [11] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
134  [11] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonsko
134  [11] Kuang Hao Yue & Xin Yu Xiong Čína
140  [10] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
140  [10] Ryoji Honda & Sayo Ebisuno Japonsko
140  [10] Hayato Omura & Motoko Matsuoka Austrálie
143  [9] Hiroshi Fujika & Mayu Hatada Japonsko
143  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
145  [8] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonsko
145  [8] Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japonsko
145  [8] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonsko
148  [7] Darren Chen & Angel Chu Tchaj-wan
148  [7] Hiroshi Kudo & Ayumi Kudo Japonsko
148  [7] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Anglie
148  [7] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rusko
152  [6] Ian Gillard & Cushla Gillard (aka Edwards) Austrálie
152  [6] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
154  [5] Takuji Sayama & Yukari Miyahara Japonsko
154  [5] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonsko
156  [4] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Austrálie
156  [4] Stephen Summers & Sarah Summers Anglie
158  [3] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Česká republika
158  [3] Peter Ekkart & Ellen Ekkart Belgie
158  [3] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japonsko
161  [1] Daisuke Ikezawa & Chihiro Hasegawa Japonsko

1. kolo (top 225)

162  [24] Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonsko
162  [24] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
162  [24] Tsuyoshi Kawaki & Kazue Masaki Japonsko
162  [24] Tae Joong Kim & Mi Hee Park Korea (Jižní)
162  [24] Koki Morizumi & Komugi Kadota Japonsko
162  [24] Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonsko
168  [23] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonsko
168  [23] Masaya Sakaguchi & Akiko Yamada Japonsko
168  [23] Satoshi Takada & Junko Matsumura Japonsko
168  [23] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
172  [22] Koji Ohtsubo & Aiko Sato Japonsko
172  [22] Duk Hyung Park & Young Mi Lee Korea (Jižní)
172  [22] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonsko
175  [21] Sarosh Ahmad & Zoe Wydroug USA
175  [21] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
175  [21] Romeo Alfarius Queri & Triska Tan Singapur
178  [19] Eric Labita & Eng Ai Lim Singapur
178  [19] Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandsko
180  [18] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonsko
180  [18] Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
180  [18] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
183  [17] Koapwarith Autchariyapakan & Ngamchayaatip Autchariyapakan Thajsko
183  [17] Hsieh Kan-Yu & Ko Yi-Chun Čína
183  [17] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Jižní)
186  [16] Kazuya Ikuta & Mikiko Baba Japonsko
186  [16] Takashi Masato & Tomoko Masato Japonsko
186  [16] Yasuhlro Nishimura & Chikage Nakahara Japonsko
186  [16] Toru Wakasa & Tomoko Saga Japonsko
190  [15] Cedric Cabanero & Wendy Wang Singapur
190  [15] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Honkong
192  [14] Feng Qiao & Carman Chui Honkong
192  [14] Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonsko
194  [13] Victor Borisevich & Irina Borisevich Austrálie
194  [13] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
194  [13] Jimmy Yek & Carol Kwong Honkong
194  [13] Hiromichi Yokoyama & Asami Mizuma Japonsko
198  [12] Kenny Xu & Jenny Tseung Honkong
199  [11] Youki Katayama & Noriko Katayama Japonsko
199  [11] Shen Wei Li & Lydia Chang Tchaj-wan
199  [11] Yoshihito Tsukioka & Yuiko Fujinuki Japonsko
199  [11] Ryota Uchiyama & Yayoi Murano Japonsko
203  [10] Motoyasu Takahashi & Chisato Nakashimi Japonsko
204  [9] Kelvin Lam Yu & Christine Chan Ching Honkong
205  [8] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Thajsko
205  [8] Yuichiro Hirata & Mika Kitera Japonsko
205  [8] Lei Wang & Fung Yi Chiu Čína
205  [8] Wei Wang & Yee Huen On Honkong
205  [8] Narong Wongsupa & Kanokluck Jeerawongsoontorn Thajsko
210  [7] Willy Lin & Maggie Chiu Tchaj-wan
210  [7] Yee Sang Sze & Yukyan Carmen Leung Honkong
210  [7] Peter Tai & Mary Lui Honkong
213  [6] Toru Komuta & Mika Komuta Japonsko
213  [6] Pasin Pongtanatron & Kamonthip Jirawattanadumrong Tchaj-wan
213  [6] Norio Toyoshima & Yoriko Toyoshima Japonsko
216  [4] Takashi Saito & Miyuki Watanabe Japonsko
217  [3] Simon Cheng & Alice Cheung Honkong
217  [3] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonsko
219  [2] Yuji Harada & Sumi Murata Japonsko
219  [2] Chang Gi Ji & Jung-Hyun Oh Korea (Jižní)
219  [2] Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonsko
222  [1] Robin Chee & Pele Lim Singapur
223  Lau Sai Cheong & Lin Yin Lin Honkong
223  Raymond Yu-Man Leung & Bo-Yu Lo Honkong
223  Eliecer Ramirez-vargas & Rebecca Dahiquist-eckhoff Costa Rica
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}