Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Professional Latin 30. května 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2012
Anglie - Blackpool 24. května 2012

Professional Latin 30. května 2012

Finále

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Anglie
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusko
4  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
5  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovinsko
6  Anton Karpov & Ekaterina Lapaeva Rusko
7  Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litva
8  Markus Homm & Ksenia Kasper Německo
9  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

10  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
11  Joshua Keefe & Sara Magnanelli Austrálie
12  Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
13  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
14  Andrius Kandelis & Elena Zverevshchikova Litva
15  Yegor Novikov & Yana Blinova USA
16  Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Německo
17  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie
18  Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Čtvrtfinále

19  Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglie
20  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
21  Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina USA
22  Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polsko
23  Ilia Russo & Oxana Lebedew Německo
24  Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
24  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
26  Gregor Rebula & Rachael Heron Anglie
27  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
28  Roman Kovgan & Nataliya Rumyantseva Rusko
29  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
30  Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
31  Ivan Mulyavka & Loreta Kriksukaityte USA

4. kolo (top 49)

32  Andre Paramonov & Natalie Paramonov USA
33  Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
34  Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Slovensko
35  Ke Qiang Shao & Na Yang Čína
36  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
37  Rafal Piecyk & Betty Attia Kanada
38  Wen Li & Huan Huang Čína
39  Nathan Meyers & Meagan Alderton Austrálie
40  David Byrnes & Karla Gerbes Austrálie
41  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Honkong
41  Roman Kutskyy & Anna Kovalova USA
41  Xiao Liu & Wei Wei Čína
44  Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
45  Przemek Lowicki & Martina Markova Polsko
46  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko USA
47  Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
48  Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Anglie
49  Valera Musuc & Nina Trautz Německo

3. kolo (top 99)

50  [23] Zhao Liang & Sun Ning Čína
50  [23] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko
52  [22] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
52  [22] Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
52  [22] Zi Long Wang & Li Yang Honkong
55  [20] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglie
55  [20] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
55  [20] Ma Ming & Yi Sha Čína
58  [18] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
59  [17] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
59  [17] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
59  [17] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
59  [17] Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
63  [16] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
64  [15] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
64  [15] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
64  [15] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
67  [14] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
67  [14] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
69  [13] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
69  [13] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
69  [13] Ryan Lewis & Natalia Fridmanovich USA
69  [13] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
73  [12] Genya Bartashevich & Yana Mazhnikova USA
73  [12] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
73  [12] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Švýcarsko
76  [11] Evgeniy Nazarov & Evgenia Shatilova USA
76  [11] Michele Prioletti & Julia Polai Rakousko
78  [10] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
78  [10] Takahiro Nakamura & Takako Yamada Japonsko
80  [9] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
80  [9] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polsko
80  [9] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
83  [8] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska Bulharsko
83  [8] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
85  [7] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
85  [7] Andriy Babiy & Irina Dengyna Ukrajina
87  [6] Nikolai Shpakov & Tatiana Keegan (aka Logishev) USA
87  [6] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
87  [6] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
90  [4] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
91  [3] Dmitriy Cheshaev & Yuliya Cheshaeva (aka Samoylova) Rusko
91  [3] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko
91  [3] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
91  [3] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Německo
95  [2] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
95  [2] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rusko
95  [2] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldávie
98  [1] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
99  Julien Brugel & Coralie Romanzin Francie

2. kolo (top 180)

100  [26] Mikhail Schepkin & Natalya Abramova Rusko
101  [25] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polsko
101  [25] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglie
101  [25] Bing Wang & Xuxue Zhou Čína
104  [24] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
104  [24] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko
104  [24] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
107  [23] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
107  [23] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukrajina
107  [23] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonsko
110  [22] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonsko
110  [22] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
112  [21] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
113  [20] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
113  [20] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
113  [20] Junqing Zhu & Zhao Xinyue Čína
116  [19] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
116  [19] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
118  [18] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
118  [18] Wang Shaobing & Shi Huijie Čína
118  [18] Yohei Shoji & Yuka Shoji Japonsko
121  [17] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Thajsko
121  [17] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
121  [17] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bulharsko
121  [17] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polsko
121  [17] Qi Jian Ru & Jiang Meng Jia Čína
121  [17] Simon Schmidt & Maria Gramatikova Rakousko
127  [16] David Barnes & Loren James Anglie
127  [16] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukrajina
127  [16] Yue Qi & Ying Yuan Ge Čína
130  [15] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
130  [15] Zi Long Deng & Chen Chen Čína
130  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonsko
130  [15] Peng Huang & Zhang Xinyue Čína
130  [15] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Čína
130  [15] Youngmin Kim & Heejung Lee Korea (Jižní)
136  [14] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalsko
136  [14] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonsko
136  [14] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
136  [14] Fabrizio Terrevoli & Grazia Teresa Culcasi Itálie
140  [13] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
140  [13] Roman Melnyk & Anna Shevlyuga Ukrajina
140  [13] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
140  [13] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finsko
144  [12] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
144  [12] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonsko
144  [12] Tomas Vasicek & Kimberly Harris USA
144  [12] Yu Ting Wen & Liu Shuang Čína
148  [11] Chen Hao & Wu Yang Čína
148  [11] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonsko
148  [11] Lewis Lin & Andrea Lin Tchaj-wan
148  [11] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
152  [10] Vitaliy Pushkin & Darya Skuridina Rusko
152  [10] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonsko
154  [9] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonsko
154  [9] Bruno Ferreira & Andreia Soares Portugalsko
154  [9] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
154  [9] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
154  [9] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
154  [9] Yu Jun Tian & Xu Huiting Čína
154  [9] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgie
161  [8] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko Ukrajina
161  [8] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
161  [8] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonsko
161  [8] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Korea (Jižní)
161  [8] Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
161  [8] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonsko
167  [7] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonsko
167  [7] Masahiro Yamamoto & Shinobu Yamazaki Japonsko
169  [6] Cezar Doroszkiewicz & Katerina Hetmanska Španělsko
169  [6] Ignace Lee & Livia Cheng Tchaj-wan
169  [6] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonsko
172  [5] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonsko
173  [4] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulharsko
174  [3] Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Německo
174  [3] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonsko
174  [3] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonsko
177  [2] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
177  [2] Ryno van den Berg & Beatrix Royda Jihoafrická republika
179  [1] Thapelo Ramatlhape & Nombulelo Hlathi Jihoafrická republika
180  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika

1. kolo (top 263)

181  [28] Jaeho Jung & So-yeon Yoon Korea (Jižní)
181  [28] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonsko
181  [28] Andy Phillips & Tamy Heo Austrálie
181  [28] Noriaki Sasao & Shoko Sasao Japonsko
181  [28] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonsko
186  [27] Che-jui Hsu & Ssu-yu Lin Tchaj-wan
186  [27] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rusko
188  [26] Yuichi Ishibashi & Sayaka Kuwano Japonsko
188  [26] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
188  [26] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonsko
188  [26] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Austrálie
188  [26] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
193  [25] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
193  [25] Tohru Arai & Kazue Iitsuka Japonsko
193  [25] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglie
193  [25] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonsko
193  [25] Ben Niu & Yingying Zu Čína
198  [24] Darren Chen & Angel Chu Tchaj-wan
198  [24] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finsko
198  [24] Jong Ryul Lee & Jung Hyun Lee Korea (Jižní)
198  [24] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
198  [24] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonsko
203  [23] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
203  [23] Masahiko Kondo & Ayumi Kujo Japonsko
203  [23] Leo Li-ming & Li Hui Čína
203  [23] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonsko
207  [22] Masamichi Hamazaki & Mayu Katsumi Japonsko
207  [22] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonsko
209  [21] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonsko
209  [21] Ricky Lu & Daphne Yu Tchaj-wan
209  [21] Koichi Nakajima & Erika Ito Japonsko
209  [21] Tsuyoshi Suzuki & Yuka Suzuki Japonsko
209  [21] Hiromu Takeuchi & Nana Somata Japonsko
214  [20] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
214  [20] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglie
214  [20] Masahiro Maeda & Saori Matsuo Japonsko
214  [20] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglie
214  [20] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
219  [19] Tony Yu & Manlyn Liang Tchaj-wan
219  [19] Jie Zhang & Wen Yan Peng Čína
221  [18] Yong Kim & Min Jeong Kim Anglie
221  [18] Jason Kisogloo & Viktoriya Wilton Anglie
221  [18] Akihumi Takahashi & Ikuko Chida Japonsko
221  [18] Takahisa Yamaguchi & Tomoe Fukumoto Japonsko
221  [18] Chen Jian Yong & Chenli Ming Čína
226  [17] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
227  [16] Hideki Jimbo & Yuka Jimbo Japonsko
227  [16] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Řecko
227  [16] Eliecer Ramirez-vargas & Rebecca Dahiquist-eckhoff Costa Rica
230  [15] Bryan Chen & Amanda Chen Tchaj-wan
230  [15] Yusuke Kawai & Ayumi Yamamoto Japonsko
230  [15] Rae Wan Kim & Hyun Ae Lee Korea (Jižní)
230  [15] Jooyun Lee & Yeonhee Lee Korea (Jižní)
230  [15] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
235  [14] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonsko
235  [14] Yuki Kishikawa & Miku Kurauchi Japonsko
237  [13] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japonsko
237  [13] Tomonori Sato & Rie Yano Japonsko
237  [13] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonsko
237  [13] Florent Trarieux & Diana Buraka Francie
241  [12] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Anglie
241  [12] Shin Watanabe & Saki Jinno Japonsko
243  [11] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonsko
243  [11] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonsko
245  [10] Yakinthos Christou & Kristi Kotsifaki Anglie
245  [10] Chang Gi Ji & Jung-Hyun Oh Korea (Jižní)
245  [10] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
245  [10] Dae-Jin Song & Da Rae Kim Korea (Jižní)
249  [9] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
250  [8] Tse Chingwong & Wan Mei Po Honkong
250  [8] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
250  [8] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonsko
253  [7] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonsko
253  [7] Toru Komuta & Mika Komuta Japonsko
253  [7] Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
256  [6] Tatunori Kobayashi & Yoko Kijima Japonsko
256  [6] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonsko
258  [5] Ignazio Contu & Luisella Zapparoli Itálie
258  [5] Toshiaki Kinoshita & Saho Yamauchi Japonsko
258  [5] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Jižní)
261  [3] Willy Lin & Maggie Chiu Tchaj-wan
261  [3] Norio Toyoshima & Yoriko Toyoshima Japonsko
263  [2] Yoko Kezuka & Miho Kezuka Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}