Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Amateur Ballroom 30. května 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2012
Anglie - Blackpool 24. května 2012

Amateur Ballroom 30. května 2012

Finále

1  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
2  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
4  Chong He & Jing Shan Čína
5  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
6  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [14] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
8  [10] Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
8  [10] Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko
8  [10] Kyle Taylor & Polina Shklyaeva Anglie
11  [6] Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
12  [5] Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [20] Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusko
13  [20] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglie
15  [18] Alex Freyr Gunnarsson & Liis End Anglie
15  [18] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
17  [17] Andrea Zaramella & Kristie Simmonds USA
18  [14] Ivo Lodesani & Cathrin Hissnauer Německo
18  [14] Cui Xiang & Yang Zhi Ting Čína
20  [12] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
21  [11] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polsko
21  [11] Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
23  [10] Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
24  [1] Stephen Arnold & Karolina Szmit Anglie

4. kolo (top 49)

25  [20] Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polsko
26  [18] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Itálie
26  [18] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
28  [17] Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Anglie
28  [17] Ilari Lehtonen & Jasmin Pocknell Finsko
30  [16] Igor Colac & Roxane Milotti USA
30  [16] Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
32  [15] Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rusko
33  [14] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglie
34  [13] Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Itálie
34  [13] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Austrálie
36  [12] James Cutler & Courtney Taylor Anglie
36  [12] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglie
38  [11] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
38  [11] Vladimir Rudko & Valeriya Agikyan Rusko
40  [10] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rusko
40  [10] Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
42  [9] Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusko
43  [8] Michael Glikman & Milana Deitch Austrálie
44  [7] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajina
44  [7] Jin Kim & Kang Se Na Korea (Jižní)
46  [6] John Giannini & Katherine Giannini Anglie
46  [6] Sergey Kiselev & Ekaterina Popova USA
46  [6] Matthew Potter & Talysa Trevallion Austrálie
49  [2] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Itálie

3. kolo (top 99)

50  [20] Dmytro Dakhnovskyi & Anna Sukach Ukrajina
50  [20] Sergey Kravchenko & Lauren Oakley Anglie
50  [20] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Rusko
53  [19] Zhang Chi & Yanna Zhang Čína
54  [18] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
54  [18] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Čína
54  [18] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
57  [17] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Švédsko
58  [16] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polsko
58  [16] Igor Kobiuk & Natalia Siyanko Ukrajina
58  [16] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
58  [16] David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
62  [15] Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
62  [15] Xiang Li & Xiaotong Zhang Čína
62  [15] Vladislav Shahov & Inna Ognianova USA
65  [14] Mechyslav Pavlyuk & Gemma-louise Arnold USA
65  [14] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
65  [14] Aleksandr Teleshko & Natalia Zukowska Polsko
68  [13] David Klar & Lauren Andlovec Honkong
68  [13] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
70  [12] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
70  [12] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
70  [12] Anatoliy Replyuk & Ruslana Mamaysur Ukrajina
70  [12] Dmitriy Savinskiy & Yuliya Fursova Ukrajina
74  [11] Cheng Dan & Li Zhenni Čína
74  [11] Ilia Sidorenko & Margaryta Garmash Ukrajina
74  [11] German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulharsko
74  [11] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Itálie
78  [10] Alessio Miraglia & Natasha Barrera Itálie
78  [10] Qinglong Ping & Yuhong Yan Čína
78  [10] Daniel Radu & Anne Weber Německo
78  [10] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
82  [9] Sergio Dementyev & Toma Snieskaite USA
82  [9] Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
82  [9] Marek Klepadlo & Annie Seeley USA
82  [9] Yuri Nartov & Yuliya Blagova USA
82  [9] Argo Oblikas & Aimie Leak Anglie
87  [8] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina
87  [8] Ivan Semenov & Arina Ijokina Rusko
89  [7] Blair Petterd & Kelly Friswell Austrálie
89  [7] Joel Smith & Sara Smith Austrálie
91  [6] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polsko
91  [6] Jacek Stefanski & Joanna Korab Polsko
93  [5] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukrajina
94  [4] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
95  [3] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
95  [3] Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
97  [1] Yaroslav Radzikhovskyi & Mariya Evtoshuk Ukrajina
97  [1] Sergey Salyakin & Aleksandra Kucher Ukrajina
99  Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglie

2. kolo (top 155)

100  [20] Oleksiy Buravenko & Jennifer Vestal USA
100  [20] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Švédsko
102  [19] Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandsko
103  [18] Alessandro Festino & Valeria Quatrini Itálie
103  [18] Andreas Pohl & Elisabeth Beck Rakousko
105  [17] Artur Bodzioch & Malgorzata Zaremba Polsko
105  [17] Tamas Torok & Gabriella Magyar Irsko
105  [17] Haolun Zou & Qiuyun Cao Čína
108  [16] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rusko
108  [16] Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Holandsko
108  [16] Jared Taylor & Rachel Macintosh Austrálie
108  [16] Leo Weitenberg & Felicia Ham Holandsko
112  [15] Bjorn Biermann & Anastasia Pukhova Německo
112  [15] Aesti Hsu & Ariel Yu Tchaj-wan
112  [15] Chaloemchai Kamonchtt & Kanjana Dissaman Thajsko
112  [15] Christian Pichlmeier & Michelle Yang USA
112  [15] Justin Sharrock & Amy Westbrook Austrálie
117  [14] Davide Camera & Doriana Guzzo Itálie
117  [14] Oscar Kraan & Patricia Bach Holandsko
117  [14] Ash Robinson & Elizabeth Mcmahon Austrálie
120  [13] Vitaliy Belenok & Iryna Pavlyuk Ukrajina
120  [13] Bas Niezing & Aletta Oosterveld Holandsko
120  [13] Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo
123  [12] Dennis Kerkdijk & Patricia Groenewegen Holandsko
123  [12] Sarun Pibull & Treemeen Charoenphithak Thajsko
123  [12] Alan Tentser & Julia Vitebsky Austrálie
123  [12] Sunny Tseng & Anna Lee Tchaj-wan
127  [11] Stefano Su & Kate Chiu Tchaj-wan
128  [9] Jae Hyun Lee & Hyun-Ah Jung Korea (Jižní)
129  [8] Oliver Stachetzky & Reenste Seidenberg Německo
130  [7] Klas Hatje & Gesa Ringe Německo
130  [7] Jerry Lai & Joan Hao Tchaj-wan
130  [7] Oto Toldy & Zuzana Janigova Slovensko
130  [7] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
134  [6] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finsko
134  [6] Ronald Muijzert & Daphne Devree Holandsko
134  [6] Marco Tseng & Cherry Ho Tchaj-wan
137  [5] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Německo
137  [5] Kai Arne Feldhusen & Mieke Groeneveld Německo
137  [5] Arjan Mondria & Judith Martens Holandsko
140  [4] Lyo Ishizuka & Camille Webb Nový Zéland
140  [4] Taras Kamas & Yuliya Pokidko Ukrajina
140  [4] Lennart Sauerland & Larissa Natalie Bieritz Německo
140  [4] Joshua Sheppard & Lorna Wiggins Anglie
144  [3] Tepei Daito & Jinni Han Japonsko
144  [3] Christian Fredh & Linnea Sjöberg-Melander Švédsko
144  [3] Bogdan Kobzarenko & Elena Vakulenko Ukrajina
144  [3] Frederik Rosler & Janine Rusher Německo
144  [3] Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
149  [2] Andrey Fedotov & Irina Bolokhova Rusko
149  [2] John Sinclair & Denise Brocklebank Anglie
151  [1] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Wales
151  [1] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalsko
153  Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalsko
153  Zheng Lu & Jieyi Lu USA
153  Liu Ping-Tse & Rosalie Hwang Tchaj-wan

1. kolo (top 173)

156  [25] Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandsko
156  [25] Walerij Seidenberg & Christina Hüttl Německo
158  [23] Chris Newton & Joanne Chapter Anglie
159  [22] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
160  [21] Harri Harjula & Irene Hägerström Finsko
161  [19] Eno Young & Carlien Scholtz Jihoafrická republika
162  [18] Han Ly & Crystal Li Kanada
163  [17] Angelo Moroka & Natalie Fredericks Jihoafrická republika
164  [15] Takaaki Kawakami & Tomoko Kawakami Japonsko
165  [14] Christopher Albert Corro & Rebecca Vasaylaje Filipíny
165  [14] Niklas Neureuther & Katharina Reichel Německo
165  [14] Peng Ql & Toi May Ng Honkong
168  [12] Björn Castner & Barbara Sandmeier Německo
168  [12] Serge Riznychenko & Olga Egorova Ukrajina
170  [11] Leon Marinus & Terri-Leigh Wood Jihoafrická republika
170  [11] Warren Venter & Natalie Smith Jihoafrická republika
172  [8] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turecko
173  [5] Antonio Damaso & Dina Silva Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}