Results from Blackpool Dance Festival 2010 - Professional Samba 2. června 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2010
Anglie - Blackpool 27. května 2010

Professional Samba 2. června 2010

Finále

1  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polsko
2  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Německo
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusko
5  Slavik Kryklyvyy & Anna Melnikova-Duknauske Rusko
6  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovinsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [2] Markus Homm & Ksenia Kasper Německo
7  [2] Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Itálie
9  [1] Justinas Duknauskas & Ekaterina Lapaeva Litva
9  [1] Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
11  Lu Ning & Jasmine Ding Fang Zhang Čína
11  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [4] Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polsko
13  [4] Jay Park & Nataliya Maidiuk Korea (Jižní)
15  [3] Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
15  [3] Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao Čína
17  [2] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Itálie
17  [2] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polsko
19  [1] Gregor Rebula & Rachael Heron Anglie
19  [1] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina
19  [1] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
22  Ilia Borovski & Veronika Klyushina Honkong
22  Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
22  Roman Kutskyy & Anna Kovalova USA
22  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA

4. kolo (top 49)

26  [4] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
26  [4] Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko USA
26  [4] Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusko
26  [4] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusko
30  [3] David Byrnes & Karla Gerbes Austrálie
30  [3] Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
30  [3] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
30  [3] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
30  [3] Evgenij Voznyuk & Oksana Nikiforova Německo
35  [2] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
35  [2] Gunnar Gunnarsson & Amy Bennett Anglie
35  [2] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
38  [1] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
38  [1] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Slovensko
38  [1] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
38  [1] Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
38  [1] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
38  [1] Yegor Novikov & Ekaterina Zakharoff USA
38  [1] Ke Qiang Shao & Na Yang Čína
38  [1] Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bulharsko
46  Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie
46  Plamen Danailov & Radostina Gerova Bulharsko
46  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
46  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina

3. kolo (top 99)

50  [25] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japonsko
51  [24] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
52  [23] Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini USA
53  [22] Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Rusko
54  [21] Xiao Liu & Wei Wei Čína
54  [21] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
56  [20] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
56  [20] Andrey Strinadko & Agnieszka Kaniowski USA
58  [19] Alexander Berezine & Anna Afonenkova Rusko
59  [17] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
59  [17] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
59  [17] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
62  [16] Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
62  [16] Nathan Meyers & Meagan Alderton Austrálie
62  [16] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
65  [14] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi USA
65  [14] Rafal Piecyk & Aggeliki Georgiou Řecko
67  [13] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglie
67  [13] Jun He & Min Zhang Čína
67  [13] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
67  [13] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
67  [13] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
67  [13] Christophe Licata & Coralie Anfray Francie
73  [11] Igor Boev & Karina Schembri Austrálie
73  [11] Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Itálie
73  [11] Stefan Erdmann & Sarah Latton Německo
73  [11] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
77  [10] Lyubomir Asenov & Roswitha Wieland USA
77  [10] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
77  [10] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rusko
77  [10] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
81  [9] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusko
81  [9] Andy Phillips & Julie Jones Austrálie
81  [9] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Čína
84  [8] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
84  [8] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
84  [8] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
87  [7] Maxim Kochura & Olga Aleshina Rusko
87  [7] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
89  [6] Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polsko
89  [6] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
91  [5] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
92  [4] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litva
92  [4] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
94  [3] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bulharsko
94  [3] Barry Winters & Holly Woolcott Anglie
96  [2] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
96  [2] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko
98  [1] Simon Schmidt & Maria Gramatikova Rakousko
99  Kiril Pandov & Sandra Gavala Bulharsko

2. kolo (top 175)

100  [24] Frank Luan Jiang & Liu Jing Čína
100  [24] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
100  [24] Danilo Salisci & Valentina Delia Itálie
100  [24] Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
104  [23] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
104  [23] Sharone Levit & Julia Zavadska Kanada
106  [22] Shan Hou Ying & Tian Tian Čína
107  [21] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Anglie
107  [21] Min Kim & Vivien Lee Japonsko
107  [21] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
107  [21] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
111  [20] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonsko
111  [20] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
111  [20] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Čína
111  [20] Leo Li-ming & Li Hui Čína
115  [19] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
115  [19] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
115  [19] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldávie
118  [18] Artem Epifanov & Olga Solod Rusko
118  [18] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
118  [18] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonsko
118  [18] Péter Timer & Veronika Kvitova Maďarsko
122  [17] Joe Bae & Elieen Bae Korea (Jižní)
122  [17] Xiao Lui & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Čína
122  [17] Nobuyuki Uehara & Ai Miyajima Japonsko
125  [16] Gu Nan & Wei Na Tan Čína
126  [15] Jimmy Chen & Dana Shen Tchaj-wan
126  [15] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonsko
126  [15] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
126  [15] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonsko
126  [15] Cody Stephens & Therese Clarke Nový Zéland
126  [15] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
126  [15] Ichirou Watanabe & Kumiko Shimizu Japonsko
126  [15] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonsko
134  [14] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
135  [13] Yuriy Grekov & Anastasya Petrova Rusko
135  [13] Boyan Kirchev & July Lere-Pland Holandsko
135  [13] Thomas Kraml & Lenka Marosiova Rakousko
138  [12] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonsko
138  [12] Jeffrey Van Meerkerk & Rugile Gudaite Holandsko
140  [11] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
140  [11] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
140  [11] Taro Hayasaki & Hiroko Kumada Japonsko
140  [11] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
140  [11] Seung Won Song & Miok Choi Korea (Jižní)
145  [10] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonsko
145  [10] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
145  [10] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
145  [10] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
149  [9] Nuno Fernandes & Rebecca Hannant Anglie
149  [9] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
149  [9] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonsko
149  [9] Chao Lin & Qianyu Zhong Čína
149  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
149  [9] Huan Shao & Yu Long Čína
149  [9] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
156  [8] Wolfgang Stamm & Jeannette Seydich Rakousko
156  [8] Ryno van den Berg & Julia Kharlova Jihoafrická republika
156  [8] Rui Zhang & Hui Lou Čína
159  [7] Yoshihiro Hamano & Tomoko Hamano Japonsko
159  [7] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
161  [5] Bryan Chen & Amanda Chen Tchaj-wan
161  [5] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonsko
163  [4] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonsko
163  [4] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
163  [4] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonsko
163  [4] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
163  [4] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonsko
163  [4] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
163  [4] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonsko
163  [4] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonsko
171  [3] Chun Wai Yong & Yeap Yen Chin Malajsie
171  [3] Yujun Zhao & Xi Yang Čína
173  [2] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalsko
173  [2] Lewis Lin & Andrea Lin Tchaj-wan
175  Guy Muzac & Amanda Fleising Kanada

1. kolo (top 263)

176  [27] Dae-dong Kim & Hue Suk Yu Korea (Jižní)
176  [27] Norio Suzuki & Miyuki Chuujou Japonsko
176  [27] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
179  [26] Dong-wook Lee & Ok Kyoung Kim Korea (Jižní)
179  [26] Ryan Yi & Queena Shih Tchaj-wan
181  [25] Kouzou Aragaki & Takako Yokota Japonsko
181  [25] Hee-chul Heo & Soon-jin Kim Korea (Jižní)
181  [25] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonsko
181  [25] Tze Hao Loke & Su Li Malajsie
181  [25] Shinobu Matsuyama & Aki Wakabayashi Japonsko
181  [25] Hao Sun & Wenjun Cui Čína
187  [24] Yuuichi Andou & Yoshie Kawachi Japonsko
187  [24] Kim Dong-wook & Kim Ji-eun Korea (Jižní)
187  [24] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonsko
187  [24] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francie
187  [24] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonsko
187  [24] Junichi Kumagai & Yoko Tagami Japonsko
187  [24] Kelvin Woo & Julia Lee Tchaj-wan
187  [24] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonsko
187  [24] Jie Zhang & Wen Yan Peng Čína
196  [23] Tomonori Sato & Rie Yano Japonsko
196  [23] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonsko
198  [22] Sven Binek & Valentina Ershova Německo
198  [22] Eitaro Hando & Eri Kitamura Japonsko
198  [22] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
201  [21] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
201  [21] Wook Jae Kwon & Lee In Jung Korea (Jižní)
201  [21] Kazuhiko Natsumi & Mayu Nishikawa Japonsko
201  [21] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
205  [20] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
205  [20] Emanuil Karakatsanis & Sarah Knapp Řecko
205  [20] Krasimir Petkov & Yana Blinova USA
205  [20] Osamu Uenomachi & Tomoko Kenjo Japonsko
209  [19] Janos Elbs & Monika Elbs (aka Florczyk) Německo
209  [19] Hideto Ito & Maki Taguchi Japonsko
209  [19] Shozo Iyori & Yuko Iyori Japonsko
209  [19] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
209  [19] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonsko
209  [19] J J Tien & Anna Lin Tchaj-wan
209  [19] Marcus Van Teijlingen & Lena Mastenbroek Holandsko
216  [18] Peter Chen & Ursula Robl Rakousko
216  [18] Georgios Kranis & Marie Georganta Řecko
216  [18] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonsko
219  [17] Bok Wook Kim & Hana Jo Korea (Jižní)
219  [17] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonsko
221  [16] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japonsko
221  [16] Hiroyoshi Kozaki & Nanako Ito Japonsko
221  [16] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Jižní)
224  [15] Seiji Ishii & Asami Mizuma Japonsko
224  [15] Kun-Kook Lee & Chea Hee Park Korea (Jižní)
224  [15] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
224  [15] Junhong Park & Yu Jong Yi Korea (Jižní)
224  [15] Junichi Tsuchiya & Tomoko Igarashi Japonsko
229  [14] Yoshihito Kimura & Atsuko Kimura Japonsko
229  [14] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
229  [14] Jin Woo Park & So Young Lee Korea (Jižní)
232  [13] Anson Huang & Mandy Yang Tchaj-wan
232  [13] Hayami Ohhisa & Kayo Jinguji Japonsko
234  [12] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonsko
234  [12] Hiro Iizuka & Yuko Iizuka Japonsko
234  [12] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japonsko
234  [12] Yukio Yonaiyama & Yukie Hirose Japonsko
238  [11] Chang Gi Ji & Da Rae Kim Korea (Jižní)
238  [11] Hironobu Takigawa & Kaori Kitahata Japonsko
240  [10] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonsko
240  [10] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
240  [10] Hideki Taketoshi & Miyuki Tanabe Japonsko
240  [10] Florent Trarieux & Diana Buraka Francie
240  [10] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japonsko
245  [9] Lam Chak Lee & Wai Ling Chan Čína
246  [8] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
247  [7] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
247  [7] Kouichi Kinoshita & Sashoku Kinoshita Japonsko
249  [5] Hidenori Kikuchi & Kayo Kikuchi Japonsko
249  [5] Tatsuo Miyama & Eriko Nishimura Japonsko
251  [4] Kyosuke Hirano & Misako Kogure Japonsko
251  [4] Byung Kil Lee & Jung Mi Park Korea (Jižní)
251  [4] Lik Lo & Kim Cheng Honkong
251  [4] Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
251  [4] Ping Zhou & Saukuen Li Japonsko
256  [3] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonsko
256  [3] Luca Rocco & Rosalba Calcopietro Itálie
256  [3] Yasuhide Sakai & Chiyoko Otsuka Japonsko
259  [2] Alberto Dimarucut & Arlene Howe Austrálie
259  [2] Yosuke Fujii & Ryoko Mano Japonsko
259  [2] Kinya Ohwada & Tomoe Ito Japonsko
262  [1] Tanny Tang & Lulu Kwon Hei Honkong
262  [1] Li Wen & Yin Yi Fan Čína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}