Results from Blackpool Dance Festival 2010 - Professional Ballroom 4. června 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2010
Anglie - Blackpool 27. května 2010

Professional Ballroom 4. června 2010

Finále

1  Arunas Bizokas & Katusha Demidova USA
2  Mirko Gozzoli & Edita Daniute Itálie
3  Victor Fung & Anastasia Muravyova USA
4  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
5  Giampiero Giannico & Anna Mikhed USA
6  Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
7  Domen Krapez & Monica Nigro Slovinsko
8  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

9  Valerio Colantoni & Yulia Spesivtseva Rusko
9  Aleksandr Zhiratkov & Irina Novozhilova (aka Popovic) Honkong
11  Matthew Rooke & Anna Longmore Austrálie
12  Mikhail Avdeev & Olga Blinova USA
13  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko

Čtvrtfinále

14  Kota Shoji & Nami Shoji Japonsko
15  Christopher Short & Elisa Chanaa Anglie
16  Go Hashimoto & Keiko Onda Japonsko
17  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
18  Stefano Soldati & Annalisa Longo Itálie
19  Urs Geisenhainer & Agnieszka Kazmierczak Polsko
20  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
21  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
22  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
23  Anton Lebedev & Anna Borshch Kanada
24  Richard Perry & Natalie Perry Nový Zéland
25  Denis Donskoy & Maria Galtseva Rusko
25  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
27  Sergey Mikheev & Natalya Chizhova Rusko
28  Tomasz Papkala & Frantsiska Yordanova Polsko
29  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko

4. kolo (top 49)

30  Shozo Ishihara & Toko Shibuya Japonsko
31  Tomoki Shiraishi & Kaori Shiraishi Japonsko
32  Rüdiger Homm & Viktorija Triscuka Německo
33  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) USA
34  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
34  Jun Youn & Cellina Park Korea (Jižní)
36  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA
36  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Honkong
38  Daniele Gallaro & Kimberly Taylor Anglie
39  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Itálie
40  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
41  Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonsko
42  Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
42  Samuele Pacchini & Tone Jacobsen Norsko
42  Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
45  Wang Jing & Hao Yuan Yuan Čína
46  Alexey Zakharin & Anastazija Novojilova Rusko
47  Daisuke Okada & Junko Hishida Japonsko
48  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
48  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tchaj-wan

3. kolo (top 101)

50  [18] Domenico Cannizzaro & Agnese Junkure Itálie
51  [17] James Prouton & Kelly Lemasurier Anglie
52  [16] Qi Dang & Sun Yajie Čína
52  [16] Alex Hou & Melody Hou Tchaj-wan
54  [14] Hide Miyajima & Sumi Shimizu Japonsko
54  [14] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonsko
54  [14] Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari USA
54  [14] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonsko
54  [14] Liu Xiang & Di Ya Li Čína
59  [13] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonsko
59  [13] Karol Brull & Viktoria Bolender Slovensko
59  [13] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
59  [13] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
63  [12] Yasunori Aoki & Tomoko Aoki Japonsko
63  [12] Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Lotyšsko
63  [12] Basil Issaev & Liene Apale USA
66  [11] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánsko
67  [10] Marek Gabor & Denisa Jancusova USA
68  [9] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finsko
69  [8] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
69  [8] Hiroshi Kudo & Ayumi Kudo Japonsko
69  [8] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonsko
72  [7] Denis Khadzhiev & Julia Karaseva Honkong
72  [7] Anthony Price & Zoey Price Anglie
72  [7] Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
72  [7] Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
76  [6] Shuichiro Mine & Saori Mine Japonsko
76  [6] Jun Motoike & Noriko Muto Japonsko
76  [6] Qing Shui & Yan Yan Ma Čína
76  [6] Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
76  [6] Barry Winters & Holly Woolcott Anglie
81  [5] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
81  [5] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
81  [5] Felix Schäfer & Nina Ciechowski Německo
84  [4] Lu Chen Chen & Ying Zhang Čína
84  [4] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko
84  [4] Dimitrijus Sazinas & Erica Sazinas (aka Wells) USA
84  [4] Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
84  [4] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonsko
84  [4] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonsko
90  [3] Victor Buenavida & Petra Cernakova Španělsko
90  [3] Matti Kantola & Tea Kantola (aka Liikanen) Finsko
90  [3] Paul Laroche & Estelle Rollin Francie
90  [3] Tohru Maeda & Yuuka Kondo Japonsko
90  [3] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonsko
90  [3] Jae Hoon Park & Young Ha Lee Korea (Jižní)
96  [2] Shuo Feng Zhang & Chun Hsia Cheng Čína
97  [1] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Jižní)
97  [1] Aleksi Seppanen & Mona Redsven Finsko
97  [1] Shu Taguchi & Misuzu Ezawa Japonsko
100  Kousuke Morita & Toyo Morita Japonsko
100  Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonsko

2. kolo (top 166)

102  [22] Nazar Batih & Sarika Hudson USA
102  [22] Jim Chen & Anita Chen Tchaj-wan
102  [22] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
105  [21] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
106  [20] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonsko
107  [19] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonsko
107  [19] Kyung Shik Shin & Min Jeong Korea (Jižní)
109  [18] Takuji Sayama & Yukari Miyahara Japonsko
109  [18] Akira Suzuki & Reina Furukawa Japonsko
109  [18] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
112  [17] Sang Hyo Jo & Se Hee Lee Korea (Jižní)
113  [16] Vladimir Gladkikh & Yana Zhikhareva Rusko
113  [16] Toru Wakasa & Tomoko Saga Japonsko
115  [15] Lu Bai & Meng Pan Čína
115  [15] Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonsko
115  [15] David Melgosa & Laia Mule Španělsko
115  [15] Gentaro Ohtani & Shizu Kusakabe Japonsko
119  [13] Accursio Romeo & Anna Borsuk Anglie
119  [13] Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandsko
121  [12] Ikaika Dowsett & Olga Zhuk USA
121  [12] Hiroshi Fujika & Mayu Hatada Japonsko
121  [12] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonsko
121  [12] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonsko
121  [12] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonsko
126  [11] Yuriy Grekov & Anastasya Petrova Rusko
126  [11] Atsuyuki Hatanaka & Asuka Nishio Japonsko
126  [11] Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonsko
129  [10] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
129  [10] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finsko
131  [9] Mark Chang & Joanna Sun Tchaj-wan
131  [9] Shinji Inoue & Miyako Tsuno Japonsko
131  [9] Takafumi Kamekawa & Hitomi Takahashi Japonsko
131  [9] Yoshihito Kimura & Atsuko Kimura Japonsko
131  [9] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
131  [9] Alex Spencer & Katarzyna Herink USA
131  [9] Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglie
138  [8] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Holandsko
138  [8] Tomo Katayama & Kana Katayama Japonsko
138  [8] Nobuaki Kijima & Hisae Fukuhara Japonsko
138  [8] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
138  [8] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonsko
138  [8] Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonsko
138  [8] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
145  [7] Yasuhlro Nishimura & Chikage Nakahara Japonsko
146  [6] Jian Dong & Xin Lian Chile
146  [6] Tsutomu Kimura & Asami Kimura Japonsko
146  [6] Denny Wang & Tiffany Lee Tchaj-wan
149  [5] Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonsko
149  [5] Masaaki Nishii & Yurika Katsuyama Japonsko
149  [5] Yuji Otaki & Mako Otaki Japonsko
149  [5] Hidenori Tsunokake & Aya Hosaka Japonsko
153  [4] Hiro Iizuka & Yuko Iizuka Japonsko
153  [4] Daisuke Ikezawa & Chihiro Hasegawa Japonsko
153  [4] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonsko
153  [4] Hoon Oh & Yea Jung Kim Korea (Jižní)
153  [4] Satoshi Takada & Junko Matsumura Japonsko
153  [4] Ryo Tanaka & Shinobu Irie Japonsko
153  [4] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
160  [3] Ling Jun Chen & Chun Yan Gu Čína
160  [3] Vladislav Trukhachev & Elena Kuzovleva Rusko
162  [2] Victor Borisevich & Irina Borisevich Austrálie
162  [2] Chissanupong Jenpanichsub & Amornrath Jenpanichsub Thajsko
164  [1] Hsieh Kan-Yu & Ko Yi-Chun Čína
164  [1] Yoshiyuku Matsushita & Ayako Tsuchiya Japonsko
166  Makoto Yamada & Asako Tani Japonsko

1. kolo (top 227)

167  [24] Craig Bedwell & Angela Painting Anglie
167  [24] Valery Cichanowski & Marina Litke Ukrajina
167  [24] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglie
170  [23] Peter Ekkart & Ellen Ekkart Belgie
170  [23] Ian Gillard & Cushla Gillard (aka Edwards) Austrálie
170  [23] Takashi Masato & Tomoko Masato Japonsko
170  [23] Nobuo Ueda & Chika Kato Japonsko
174  [22] Jeong-woon An & Hye-jin An Korea (Jižní)
174  [22] Eric Chao & Cherry Kao Tchaj-wan
174  [22] Arjan Mondria & Wendy Bosch Holandsko
174  [22] Kazunori Shiratani & Aki Hasegawa Anglie
178  [21] Hiroyoshi Kozaki & Nanako Ito Japonsko
178  [21] Sonny Tokunaga & Satomi Tokunaga Japonsko
180  [20] Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonsko
180  [20] Yoshitaka Tabe & Miho Yamamoto Japonsko
180  [20] Shin Ya Urui & Kayo Urui Japonsko
180  [20] Kelvin Woo & Julia Lee Tchaj-wan
184  [19] Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
184  [19] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonsko
186  [18] Patrik Kisucky & Janka Kisucka USA
186  [18] Masaya Sakaguchi & Akiko Yamada Japonsko
188  [17] Willy Shen & Nancy Jen Tchaj-wan
188  [17] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonsko
188  [17] Jimmy Yek & Carol Kwong Honkong
191  [16] Bok Wook Kim & Hana Jo Korea (Jižní)
192  [15] Youki Katayama & Noriko Katayama Japonsko
192  [15] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Honkong
192  [15] Masaen Narita & Asakaori Narita Japonsko
192  [15] Masahiro Tamayose & Chiharu Kobayashi Japonsko
196  [14] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonsko
197  [13] Kuniomi Abe & Hiromi Abe Japonsko
198  [12] Edgar Branco & Milene Matias Portugalsko
198  [12] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonsko
198  [12] Kelvin Lam Yu & Christine Chan Ching Honkong
198  [12] Chung-Yu Liang & Pei-Chan Chin Tchaj-wan
202  [11] Sarosh Ahmad & Zoe Wydroug USA
203  [10] Takashi Saito & Miyuki Watanabe Japonsko
204  [9] Peter Chen & Ursula Robl Rakousko
204  [9] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
204  [9] Danny White & Natalia Danilova Austrálie
207  [8] Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonsko
208  [7] Simon Cheng & Alice Cheung Honkong
208  [7] Fabio Neves Henriques & Ana Rita Ramires Portugalsko
208  [7] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
208  [7] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Jižní)
212  [6] Seiji Ishii & Asami Mizuma Japonsko
212  [6] Chang Gi Ji & Da Rae Kim Korea (Jižní)
214  [5] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Thajsko
214  [5] Kinya Ohwada & Tomoe Ito Japonsko
216  [4] Yuji Harada & Sumi Murata Japonsko
216  [4] Udo Lang & Nina Schnatz Německo
216  [4] Tatsuo Miyama & Eriko Nishimura Japonsko
219  [3] Pedro Oliveira & Telma Guerreiro Portugalsko
219  [3] Marco Vitrano & Veronica Lombardo Itálie
221  [2] Benson Chang & Lee Candy Tchaj-wan
221  [2] Alessio Doveri & Nicoletta Tintori Itálie
221  [2] Fabrizio Nencini & Maria Elena Profeti Itálie
224  [1] Pierre-yves Tinel & Susan Tinel USA
225  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
225  Byung Kil Lee & Jung Mi Park Korea (Jižní)
225  Thomas Tan & Tramaine Tan Malajsie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}