Results from Blackpool Dance Festival 2009 - Professional Jive 27. května 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Blackpool Dance Festival 2009
Anglie - Blackpool 21. května 2009

Professional Jive 27. května 2009

Finále

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Michal Malitowski & Joanna Leunis Polsko
3  Franco Formica & Oxana Lebedew Německo
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusko
5  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
6  Markus Homm & Ksenia Kasper Německo
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

  Alexander Berezine & Viktoria Rudkovskaya Rusko
  Alex Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
  Evgenij Voznyuk & Oksana Nikiforova Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

11  [4] Justinas Duknauskas & Ekaterina Lapaeva Litva
11  [4] Maurizio Ghigiarelli & Manuela Ghigiarelli (aka Andracchio) Itálie
11  [4] Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
11  [4] Lu Ning & Jasmine Ding Fang Zhang Čína
11  [4] Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
11  [4] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina
17  [3] Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
17  [3] Dmitry Kurakin & Violetta Kurakina USA
17  [3] Przemek Lowicki & Asta Sigvaldadottir Polsko
17  [3] Andrei Mosejcuk & Kamila Kajak Polsko
17  [3] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
17  [3] Danny Liang Zhao & Vivian Xue Gao Čína
23  [1] Ilia Borovski & Veronika Klyushina Honkong
23  [1] Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukrajina
23  [1] Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
23  [1] Andre Paramonov & Natalie Paramonov Kanada
23  [1] Ivailo Tonchev & Alyona Zarnitsina Bulharsko
28  Ke Qiang Shao & Na Yang Čína

4. kolo (top 49)

29  [4] Roman Kutskyy & Anna Kovalova USA
29  [4] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
29  [4] Jack Shu Ran Zhang & Michelle Dai Li Čína
29  [4] Shota Sesoko & Shizuka Hara Japonsko
33  [3] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglie
33  [3] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
33  [3] Christian Polanc & Kimberley Mitchell Anglie
33  [3] Evgeni Ryupin & Jana Pokrovskaya Rusko
33  [3] Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusko
38  [2] Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
38  [2] David Byrnes & Karla Gerbes Austrálie
38  [2] Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
38  [2] Gherman Mustuc & Iveta Lukosiute USA
38  [2] Yegor Novikov & Ekaterina Zakharoff USA
38  [2] Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko
38  [2] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
45  [1] Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
45  [1] Bryan Jeromeo & Elena Ivanyuk Israel
45  [1] Marek Swetik & Renata Dohnanska Česká republika
45  [1] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonsko
49  Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada

3. kolo (top 99)

50  [24] Toshihiko Nakamura & Tomoko Aoyagi Japonsko
50  [24] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rusko
52  [22] Lyubomir Asenov & Loreta Kriksukaityte USA
52  [22] Igor Boev & Karina Schembri Macau
52  [22] Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte USA
55  [21] Aidas Kasperaitis & Inesa Kasperaitiene (aka Mazonyte) Litva
56  [20] Stefan Erdmann & Sarah Latton Německo
56  [20] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
56  [20] Xiao Lui & Yuan Fei Qu (aka Daisy Qu) Čína
56  [20] German Mazhirine & Elizaveta Svetlova Rusko
60  [19] Aleksandr Ilinykh & Anna Afonenkova Rusko
60  [19] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Rusko
62  [18] Alexander Bolshov & Viktoriya Fadina USA
62  [18] Plamen Danailov & Radostina Gerova Bulharsko
62  [18] Jun He & Min Zhang Čína
62  [18] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
62  [18] Takahiro Nakamura & Takako Yamazaki Japonsko
62  [18] Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Israel
62  [18] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
69  [16] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie
69  [16] Tomasz Lewandowski & Isabella Olszewska (aka Lewandowski) USA
69  [16] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
69  [16] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
73  [15] Vitaly Bill & Natalia Moshkova Rusko
73  [15] Denis Kasper & Maria Bakumets Rusko
73  [15] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
73  [15] Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukrajina
73  [15] Stefano Santarelli & Guendalina Pagnanelli Itálie
78  [14] Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
78  [14] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
78  [14] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Moldávie
81  [13] Daniele Gozzi & Cecilia Giovacchini USA
81  [13] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
83  [12] Artem Epifanov & Olga Solod Rusko
84  [11] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
84  [11] Mauro Rossi & Ola Karieva Španělsko
84  [11] Vladislav Silde & Margarita Novitskaia Rusko
87  [10] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko
87  [10] Roberto Paulesu & Romina Deidda Itálie
87  [10] Martin Schurz & Sofia Bogdanova Německo
90  [9] Alessio Di Veronica & Ilaria Manganiello Itálie
90  [9] Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
90  [9] Kiril Pandov & Sandra Gavala Řecko
90  [9] Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandsko
94  [8] Stefan Green & Adriana Sigona Itálie
94  [8] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
94  [8] Luan Li & Chi Zhang Čína
97  [7] Mikhail Kolomiets & Daria Reznikova Rusko
98  [6] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonsko
99  [2] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko

2. kolo (top 173)

100  [25] Jake Davies & Carlisa Candy Anglie
100  [25] Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
100  [25] Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko
103  [24] Frank Luan Jiang & Liu Jing Čína
103  [24] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonsko
103  [24] Michael Petr & Petra Bischof Česká republika
103  [24] Zi Long Wang & Ying Ying Xiang Čína
107  [23] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonsko
107  [23] Sergei Salov & Tatiana Perederei Rusko
109  [22] Marijus Germanavicius & Vanda Polakova USA
109  [22] Dae-dong Kim & Hue Suk Yu Korea (Jižní)
109  [22] Nikolay Manolov & Pavlina Valcheva Bulharsko
109  [22] Hiroshi Nagashima & Yumi Nakao Japonsko
109  [22] Sergiy Polulyakhov & Olga Sydorova Ukrajina
109  [22] Takayuki Yoshimoto & Kyoko Yoshimoto Japonsko
115  [21] Roberto Di Malta & Tamara Patassa Itálie
115  [21] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Itálie
115  [21] Gu Nan & Wei Na Tan Čína
118  [20] Sander Pondman & Ilse Lans Holandsko
118  [20] Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
118  [20] Barry Winters & Holly Woolcott Anglie
121  [19] Genya Bartashevich & Yana Mazhnikova USA
121  [19] Cristiano Callegari & Ekaterina Kuznetsova USA
121  [19] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonsko
121  [19] Muntu Ngubane & Kabelo Sebusi Jihoafrická republika
121  [19] Tommy Park & Charlotte Ham Korea (Jižní)
121  [19] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
127  [18] Marcus Johnson & Yukiko Haraguchi USA
127  [18] Vitaly Popov & Irina Solovieva Rusko
129  [17] Jimmy Chen & Dana Shen Tchaj-wan
129  [17] Youngmin Kim & Heejung Lee Korea (Jižní)
129  [17] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
129  [17] Hirotsugu Sanada & Aiko Nakano Japonsko
133  [16] Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
133  [16] Soonryong Kwon & Choi Soo Jung Korea (Jižní)
133  [16] She Le Ping & Li Lu Čína
136  [15] Kenichi Arai & Yukiko Numao Japonsko
136  [15] Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
136  [15] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
136  [15] Wei Yang & Wang Jing Čína
140  [14] Kouzou Aragaki & Takako Yokota Japonsko
140  [14] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Řecko
140  [14] Thanh Tran & Zoya Altmark USA
143  [13] Li Wei Gang & Ge Song Čína
143  [13] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonsko
143  [13] Alexei Nikishov & Yulia Fominykh Rusko
143  [13] Ryugo Suzuki & Azusa Shindo Japonsko
143  [13] Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
143  [13] Takashi Watanabe & Chikayo Murai Japonsko
143  [13] Yujun Zhao & Xi Yang Čína
150  [12] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonsko
150  [12] Damien Jacquot & Emilie Bouguin Francie
150  [12] Péter Timer & Veronika Kvitova Maďarsko
153  [11] Oleg Kurianov & Natalia Popova Rusko
153  [11] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonsko
155  [10] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonsko
155  [10] Takahisa Yamaguchi & Tomoe Fukumoto Japonsko
157  [9] Samuel Ferreira & Tania Pereira Portugalsko
157  [9] Atsushi Hirata & Yukiko Hirata Japonsko
157  [9] Leo Li-ming & Li Hui Čína
157  [9] Hironobu Shindo & Satomi Okuhara Japonsko
157  [9] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonsko
157  [9] Shin Watanabe & Saki Jinno Japonsko
163  [8] Ho Cho Seung & Ran Lee Young Korea (Jižní)
164  [7] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
164  [7] Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko
164  [7] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
164  [7] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonsko
164  [7] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonsko
169  [6] Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rusko
170  [5] Jaime Dieguez & Anna Dieguez Anglie
171  [4] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
171  [4] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tchaj-wan
173  [2] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonsko

1. kolo (top 249)

174  [31] Greg Gillespie & Dawne Likhodedova Anglie
174  [31] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonsko
174  [31] Sergey Olovarenko & Elena Olovarenko (aka Kislov) Israel
177  [30] Tomonori Sato & Rie Yano Japonsko
178  [29] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
178  [29] Masahiro Yamamoto & Shinobu Yamazaki Japonsko
180  [28] Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Holandsko
181  [27] Ikuto Miyaoka & Megumi Miyaoka Japonsko
181  [27] Koki Morizumi & Aiko Sato Japonsko
181  [27] Sergey Tokarenko & Mira Tokarenko Rusko
184  [26] Vadim Mossanovski & Natalia Kalinina Rusko
185  [25] Kiyoto Banno & Aya Banno Japonsko
186  [24] Hideto Ito & Maki Taguchi Japonsko
186  [24] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonsko
186  [24] Ryan Yi & Queena Shih Tchaj-wan
186  [24] Masaki Yoshioka & Kyoko Ohashi Japonsko
190  [23] Mathieu Caron & Marilyne Prevost Kanada
190  [23] Genice Marquez & Victoria Mae Huyatid Filipíny
190  [23] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
190  [23] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonsko
190  [23] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonsko
190  [23] Kelvin Woo & Julia Lee Tchaj-wan
196  [22] Masataka Hayasaki & Hiromi Hikita Japonsko
196  [22] Thomas Kraml & Lenka Marosiova Rakousko
196  [22] Yoshiaki Saito & Misato Fujiyama Japonsko
196  [22] Jung-cheol Yoon & An-na Hwang Korea (Jižní)
200  [21] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japonsko
200  [21] Takashi Kajiya & Mai Shimizu Japonsko
200  [21] Kowk On Lee & Lung Ling Honkong
200  [21] Dong Chan Shin & Ka Yeon Lee Korea (Jižní)
204  [20] Yoshihiro Hamano & Tomoko Hamano Japonsko
204  [20] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonsko
204  [20] Che-jui Hsu & Ssu-yu Lin Tchaj-wan
204  [20] Young Seouk Park & Eun Seo Bae Korea (Jižní)
204  [20] Nobuyuki Uehara & Ai Miyajima Japonsko
204  [20] Hee Sang Yoo & Hee Suk Lee Korea (Jižní)
210  [19] Masanori Joe & Mei Mochizuki Japonsko
210  [19] Seung Won Song & Miok Choi Korea (Jižní)
212  [18] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tchaj-wan
212  [18] Hong Gang Shan & Yu Liu Čína
214  [17] Sergio Brilhante & Sharon Withers Anglie
214  [17] Toshiaki Kinoshita & Saho Yamauchi Japonsko
214  [17] Kazuya Morikawa & Miho Tahara Japonsko
217  [16] Merek & Shinobu Japonsko
217  [16] Zoltán Horvath & Maria Krizsa Maďarsko
217  [16] Dong-wook Lee & Ok Kyoung Kim Korea (Jižní)
220  [15] Peter Chen & Ursula Robl Rakousko
220  [15] Andrea Ciarbonetti & Annarita Di Lorenzo Itálie
222  [14] Chang Gi Ji & Da Rae Kim Korea (Jižní)
223  [13] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonsko
223  [13] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
223  [13] Toshi Nireta & Yoko Nireta Japonsko
226  [12] Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Německo
226  [12] Sung-soo Kim & Hee Young Lee Korea (Jižní)
226  [12] Markus Schäfer & Evelyn Krosta Německo
229  [11] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Jižní)
229  [11] Chun Wai Yong & Yeap Yen Chin Malajsie
231  [10] Vasile Constantin & Vanda Yolobceasta Rumunsko
231  [10] Bok Wook Kim & Hana Jo Korea (Jižní)
233  [9] Tommy Yu & Ariel Wen Tchaj-wan
234  [8] Takenazu Mori & Manami Watanabe Japonsko
234  [8] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Jižní)
236  [7] Kyosuke Hirano & Misako Kogure Japonsko
236  [7] Hiroyuki Yamamoto & Terumi Ueda Japonsko
238  [5] Gary Cheung & Doris Li Honkong
238  [5] Kenji Tsukishima & Agena Kimura Japonsko
240  [4] Yusuke Uehata & Saya Kakimoto Japonsko
241  [3] Lin Tao & Cui Yutao Čína
242  [1] Sylvain Castonguay & Helene Gagne Kanada
242  [1] Shoji Fujimi & Yoshiko Fujimi Japonsko
242  [1] Edmond Lee & Ling Chin Honkong
242  [1] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
242  [1] Jee Woong Shin & Hae Jinng Choi Korea (Jižní)
242  [1] Yuki Yamamoto & Kana Takatsu Japonsko
248  Shuai Shao & Chizuko Kimura Japonsko
248  Tanny Tang & Lu Yung Honkong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}