Results from Bercy 2004 - IDSF International Open Standard 31. ledna 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Bercy 2004
Francie - Paris 31. ledna 2004

IDSF International Open Standard 31. ledna 2004

Finále

1  Warren Boyce & Kristi Boyce Anglie
2  Mark Friedmann & Claudia Köhler Německo
3  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusko
4  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
5  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
7  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Francie
9  Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
10  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
11  Mark Elsbury & Olga Alissievich Anglie
11  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldávie
13  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
14  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

15  Vladimir Slon & Martina Friedl Rakousko
16  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Itálie
17  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
18  Mika Honkanen & Satu Suomi Finsko
19  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandsko
20  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldávie
21  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
22  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldávie
23  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slovensko
24  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Německo

2. kolo (top 36)

25  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldávie
26  Erik Narjas & Petra Cernakova Slovensko
27  Stepan Skok & Oksana Bulyga Rusko
28  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
29  Shota Shanava & Anna Buvina Rusko
30  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
31  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francie
32  Dmitrii Paiu & Anastasia Florin Moldávie
33  Jean-Francois Messier & Marie Bolduc Kanada
34  Edgar Orlovschii & Tatiana Balaban Moldávie
35  Luca Calderaro & Aline Calderaro (aka Regnault) Francie
36  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie

1. kolo (top 56)

37  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldávie
38  Roger Anselmi & Nadine Müller Švýcarsko
38  Keith Chircop & Joanne Grech Malta
40  Philippe Bezoteaux & Emilie Schickel Francie
40  Ludovic Rome & Floriane Saunier Francie
40  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rusko
43  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Rakousko
43  Hideyuki Yoshikawa & Hisae Yoshikawa Japonsko
43  Markus Zunker & Tetyana Antonenko Švýcarsko
46  Gilles Bourguet & Sandrine Bourguet (aka Zoppe) Francie
46  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Česká republika
46  Milan Steskal & Karola Pavlikova Slovensko
49  Daniel Billeux & Sandrine Le Boulch Francie
49  Florent Brault & Tacko Hashimoto Francie
49  Christophe Chaponet & Sarah Savoye Francie
49  David Chechat & Chrystel Macia (aka Chechat) Francie
49  Thierry Granier & Karine Hoarau Francie
49  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
49  Dusan Novak & Ivana Tomovicova Slovensko
49  Chris Ruffino & Laetitia Ruffino Francie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}