Results from BeoDance Open 2012 - WDSF International Open Standard 30. září 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

BeoDance Open 2012
Srbsko - Belgrade 29. září 2012

WDSF International Open Standard 30. září 2012

Finále

1  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
2  Igor Kruglov & Anna Aseeva Rusko
3  Andrei Chubarev & Daria Shevelilova Rusko
4  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Francie
5  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
6  Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Earle Williamson & Charlotte Rikke Christiansen Dánsko
8  Virgiliu Bumbu & Kamila Sakowska Moldávie
8  Ioan Bogdan Talpiga & Maria Talpiga Rumunsko
10  Istvan Varga & Gabriela Pilic Croatia
11  Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dánsko
12  Michal Drha & Klara Zamecnikova Česká republika

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Ezio Mattioli & Stephanie van der Poll Jihoafrická republika
14  Marko Herceg & Ana Herceg Croatia
14  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Rakousko
16  István Zsigovics & Zsuzsanna Katona Maďarsko
17  Tine Kranjc & Sasa Ul Slovinsko
17  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bulharsko
19  Csongor Balogh & Anita Szabó Maďarsko
20  Vukasin Prvulovic & Vanja Vasiljevic Srbsko
21  Artem Toporov & Anna Lozhkina Rusko
22  Ionut Ciubotariu & Alina Florentina Boros Rumunsko
22  Márk Filotás & Zsofia Barkoczi Maďarsko
24  Dmitriy Bolotnikov & Alexandra Kozlova Rusko

2. kolo (top 36)

25  Gábor Ádám Szabó & Krisztina Bense Maďarsko
26  Marko Micic & Marija Dosenovic Srbsko
27  Bojan Kusar & Sanja Petric Srbsko
27  Petar Milojkovic & Nevena Kovacevic Srbsko
29  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Slovinsko
29  Milan Tepic & Dragana Bajic Srbsko
31  Bojidar Ivanov & Sofiya Mikhova Bulharsko
32  Eduárd Zsilik & Jelena Lazic Srbsko
33  Rabih Mourad & Magdalena Buczek Francie
34  Misel Muncan & Mina Antonijevic Srbsko
34  Nikola Tepic & Itana Filipovic Srbsko
36  Attila Korponai & Gabriella Molnár Maďarsko

1. kolo (top 54)

37  Nebojsa Urosevic & Marija Tirnanic Srbsko
38  Patrik Raul Haizar & Andreea Silvana Telecan Rumunsko
39  Janko Petricevic & Ana Milasinovic Srbsko
40  Ivan Salonski & Stasa Kukic Srbsko
41  Damir Brkic & Marija Stojadinov Srbsko
42  Stefan Vojvodic & Sonja Ukmar Bosna a Hercegovina
42  Stefan Zuber & Milena Gajin Srbsko
44  Aleksandar Petrovic & Jelena Tapuskovic Srbsko
44  Nemanja Vignjevic & Teodora Kuzman Srbsko
46  Nemanja Simikic & Jelena Matejic Srbsko
47  Miodrag Njagul & Dajana Stankovic Srbsko
47  Ivan Palijan & Katarina Spiric Srbsko
47  Zoran Stepanovic & Sanja Petrovic Srbsko
50  Evaggelos Chiliadas & Elena Karagiannidou Řecko
50  Aleksandar Janjic & Marina Panzalovic Srbsko
50  Bane Popadic & Nikolina Vasic Srbsko
50  Aleksandar Siseta & Marija Stamenov Srbsko
50  Damjan Stancic & Tanja Djurovic Srbsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}