Results from Barborka 2007 - Grand Prix Youth Standard 10. listopadu 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Barborka 2007
Polsko - Belchatow 10. listopadu 2007

Grand Prix Youth Standard 10. listopadu 2007

Finále

1  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polsko
2  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Polsko
3  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polsko
4  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Polsko
5  Tadeusz Rey & Karolina Szmit Polsko
6  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jan Borecki & Daria Kolata Polsko
7  Michal Jeziorowski & Magdalena Marycz Polsko
9  Grzegorz Zareba & Kinga Turska Polsko
10  Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polsko
11  Lukasz Sitarski & Ewelina Czarnecka Polsko
11  Pawel Swiackiewicz & Anna Tarnowska Polsko
13  Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko

Čtvrtfinále

14  Damian Pawlowski & Marika Ostrowska Polsko
14  Igor Plukarski & Justyna Wojcicka Polsko
16  Charalambos Charalambopulos & Angelika Prokop Polsko
16  Karol Michalowski & Anna Wojcik Polsko
18  Mateusz Szostek & Adrianna Kaczmarek Polsko
19  Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Polsko
20  Maciej Miszczuk & Aleksandra Dawidczyk Polsko
21  Tomasz Batko & Anna Uznanska Polsko
22  Andrzej Szelag & Sandra Wieliczko Polsko
23  Witold Wosinski & Natalia Walas Polsko
24  Jakub Pieron & Adrianna Wabnic Polsko

2. kolo (top 37)

25  Lukasz Sieduszewski & Agnieszka Kalinowska Polsko
26  Wiktor Wasowski & Aneta Utracka Polsko
27  Robert Sitarski & Ilona Jabczyk Polsko
28  Ernest Cendrowski & Kamila Wawrzyniak Polsko
28  Jakub Grzybek & Natalia Sukowska Polsko
28  Michal Jezierski & Anna Leska Polsko
28  Michal Urbaniak & Agnieszka Ludkiewicz Polsko
32  Maciej Holski & Martyna Lewandowska Polsko
32  Michal Zacharewicz & Dominika Jablonska Polsko
34  Pawel Kostrzewa & Aleksandra Piasecka Polsko
35  Bartosz Lech & Kinga Nowak Polsko
36  Robert Kozar & Magdalena Rudolf Polsko
37  Adrian Dyla & Aleksandra Sieminska Polsko

1. kolo (top 49)

38  Adam Jacek & Iga Ramlo Polsko
38  Szymon Kalinowski & Katarzyna Florczuk Polsko
38  Krystian Krzeminski & Magdalena Kaminska Polsko
41  Karol Iliew & Magdalena Dubiel Polsko
41  Radoslaw Perz & Marta Wojczuk Polsko
41  Bartosz Soltysiak & Martyna Tatar Polsko
44  Maciej Slysz & Agnieszka Serowka Polsko
45  Kamil Wieczorek & Katarzyna Wicenciak Polsko
46  Marcin Rychwinski & Liwia Tomaszewska Polsko
47  Mariusz Kowalski & Julia Czeczek Polsko
48  Jakub Tyman & Agnieszka Czarny Polsko
49  Jakub Lopatka & Zaneta Szymanska Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}