Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF World Youth Standard 17. prosince 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Grand Prix 2011
Lotyšsko - Riga 16. prosince 2011

WDSF World Youth Standard 17. prosince 2011

Finále

1  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusko
2  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusko
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dánsko
4  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
5  Valts Liepnieks & Inese Zarina Lotyšsko
6  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
8  [17] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
8  [17] Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
10  [13] Valeriu Ursache & Darya Goncharenko Ukrajina
11  [12] Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
12  [9] Vladlen Kravchenko & Aigerim Toktarova Kazachstán
13  [3] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Itálie
14  [1] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada

Čtvrtfinále

15  [21] Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonsko
16  [19] Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
17  [17] Maciej Mikrzak & Martyna Michalik Polsko
18  [15] Alex Ionel & Cordula Patricia Beckhoff Německo
19  [13] Armand Fazullin & Marit Mets Estonsko
19  [13] Karolis Varkalys & Gabriele Siriunaite Litva
21  [12] Daniel Buschmann & Katarina Bauer Německo
22  [11] Vlad Paslariu & Eszter Pop Rumunsko
22  [11] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Bělorusko
22  [11] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dánsko
25  [4] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA

2. kolo (top 36)

26  [24] Erik Husgafvel & Laura Mäkinen Finsko
27  [22] Ion Simboteanu & Lina Vartic Moldávie
28  [21] Ivan Hristov & Pamela Mavrova Bulharsko
29  [20] Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukrajina
29  [20] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Bělorusko
31  [15] Tamás Jéri & Lilla Szepesi Maďarsko
32  [13] Bertalan Hegyes & Violetta Kis Maďarsko
33  [12] Tine Kranjc & Sasa Ul Slovinsko
34  [11] Dimitar Stefanin & Ksenija Lakusic Montenegro
35  [10] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polsko
36  [6] Michal Konecny & Dominika Feglova Česká republika

1. kolo (top 59)

37  [17] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finsko
38  [16] Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovinsko
39  [15] Maxim Rekhtin & Marya Kupryancheva Kazachstán
40  [14] Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
41  [13] Nicolas Ballester & Carla Salbia Španělsko
41  [13] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Švédsko
43  [11] Daniel Shapiro & Katya Kovalyova USA
44  [9] Geraint Heaney & Oktawia Talabska Wales
45  [5] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norsko
45  [5] David Merenguer Torres & Sigrid Merenguer Torres Španělsko
47  [3] Raphael Provitera & Mélanie Labrosse Francie
48  [2] Glenn Feddema & Patricia Bach Holandsko
48  [2] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovensko
50  [1] David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
50  [1] Marek Estocin & Simona Feckova Slovensko
50  [1] John Nordberg & Felicia Taube Švédsko
50  [1] Gudlaugur Valsson & Malin-agla Kristjansdottir Island
54  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francie
54  Edward Fraanje & Bo Sutter Holandsko
54  Takuya Ohashi & Akari Ohashi Japonsko
54  Gabriel Plutov & Viktoria Stytsenko Israel
54  Shimpei Saito & Izuho Saito Japonsko
54  Ottar Tveisme & Tanja Kleiven Norsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}