Results from Baltic Grand Prix 2011 - WDSF International Open Latin 17. prosince 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Grand Prix 2011
Lotyšsko - Riga 16. prosince 2011

WDSF International Open Latin 17. prosince 2011

Finále

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusko
3  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
4  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
5  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Lotyšsko
6  Francesco Sasanelli & Elza Pole Lotyšsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Rusko
8  [17] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
9  [16] Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
9  [16] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lotyšsko
11  [7] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polsko
12  [6] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukrajina

Čtvrtfinále

13  [28] Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
14  [25] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
15  [22] Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
16  [20] Andrea Bolzoni & Anna Stedile Itálie
16  [20] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusko
18  [19] Anton Puzravin & Ala Karpenko Litva
19  [16] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lotyšsko
20  [15] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
21  [13] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Německo
22  [11] Egor Petrov & Varvara Shatalova Rusko
23  [10] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litva
23  [10] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonsko
25  [3] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajina

2. kolo (top 49)

26  [31] Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite Litva
26  [31] Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
28  [30] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Rusko
29  [27] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
29  [27] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litva
31  [25] Igor Popov & Anastasiya Zhutenkova Rusko
32  [24] Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finsko
32  [24] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lotyšsko
34  [21] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusko
34  [21] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
36  [19] Arturs Freimanis & Paula Kukute Litva
37  [16] Petteri Pitkänen & Anabel Aunver Finsko
38  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusko
38  [15] Vytautas Vizbaras & Zivile Vasiliauskaite Litva
40  [11] Raimonds Andersons & Snezhana Gribova Lotyšsko
41  [7] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva
42  [6] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litva
43  [5] Kristaps Kalva & Lesia Bogachova Lotyšsko
44  [4] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Rusko
44  [4] Nikita Shevchenko & Polina Matskevich Bělorusko
44  [4] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
47  [3] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusko
48  [2] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Rusko
48  [2] Aleksandr Podgorelkin & Anastasia Sokolova Rusko

1. kolo (top 71)

50  [25] Jason Cicard & Irina Kalinina Francie
51  [24] Deniss Artemjevs & Julija Guseva Lotyšsko
51  [24] Artem Pogudin & Arina Sokolova Rusko
51  [24] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
54  [21] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
55  [19] Andris Antuzevics & Lasma Sestule Lotyšsko
56  [17] Ivan Petov & Nadira Espolova Rusko
57  [15] Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Litva
57  [15] Marius Mince & Lina Jukneviciute Litva
59  [14] Joni Ihanus & Kathrine Barck Finsko
60  [13] Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rusko
60  [13] Dangis Salaviejus & Renata Gramauskaite Lotyšsko
62  [11] Nerijus Kimbirauskas & Gintare Malinauskaite Litva
63  [9] Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litva
64  [8] Fabio Landolfi & Angela Landolfi Švýcarsko
64  [8] Kasper Rauhala & Nina Mononen Finsko
66  [6] Juho Taskinen & Nea Kimpimäki Finsko
67  [5] Pavel Ivanov & Katsiaryna Piatpova Bělorusko
67  [5] Edgars Seleznevs & Inna Klasa Lotyšsko
69  [2] Marko Bärn & Sinikka Riskilä Finsko
69  [2] Ignes Venslovas & Urte Liutkeviciute Litva
71  Aleksandr Tisin & Tatjana Kalinina Estonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}