Results from Baltic Grand Prix 2010 - Junior I Latin 18. prosince 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Grand Prix 2010
Lotyšsko - Riga 17. prosince 2010

Junior I Latin 18. prosince 2010

Finále

1  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusko
2  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusko
3  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusko
4  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rusko
5  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusko
6  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [5] Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusko
7  [5] Aleksandr Markin & Kristina Godunova Cyprus
9  [2] Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonsko
10  [3] Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Rusko
10  [3] Kaspar Kolk & Natalja Perepjolkina Estonsko
12  [1] Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldávie
13  [3] Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rusko

Čtvrtfinále

14  [7] Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldávie
15  [4] Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lotyšsko
16  [1] Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Rusko
17  [2] Vykintas Sirmas & Gyte Bliudziute Litva
18  [2] Egor Boldysh & Veronika Gushca Bělorusko
19  [2] Janis Beikmanis & Annija Pivina Lotyšsko
20  [3] Nikita Lipen & Diana Korshikova Bělorusko
21  [1] Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Rusko
22  [2] Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Litva
23  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Litva
24  Artjom Garbunov & Eliisa Abramova Estonsko

2. kolo (top 48)

25  [3] Mikhail Nikitin & Diana Markova Rusko
25  [3] Patriks Simsons & Stephanie Dany Zimmeck Lotyšsko
27  [5] Leonardo Lini & Mia Gabusi Itálie
27  [3] Artur Viitmann & Anita Sotsugova (aka Sychugova) Estonsko
29  [2] Simonas Holcman & Erika Abramova Litva
30  [6] Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonsko
30  [3] Andris Klievens & Santa Sauere Lotyšsko
30  [3] Kirill Kotchenko & Anastasiya Tochmina Rusko
30  [3] Vytautas Seputis & Gabriele Vaiciulyte Litva
34  [3] Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litva
35  [2] Aleksandrs Korolko & Gunta-Anda Zabrauska Lotyšsko
36  [1] Rui Hamada & Miyaka Yoneta Japonsko
36  [1] Daniil Lebedev & Monika Mina Estonsko
38  [2] Einoras Degutis & Egle Griksaite Litva
38  [2] Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonsko
40  [1] Armands Kokorevics & Reicela Heinrihsone Lotyšsko
41  [1] Timirlans Abidovs & Estere Stirane Lotyšsko
42  [2] Toni Kauppinen & Ella Huusko Finsko
42  [1] Jegors Bikovskis & Valerija Misela Petruna Lotyšsko
44  [3] Daniil Sekljutski & Elisabett Gross Estonsko
44  Ruslan Denisov & Maria Belova Uzbekistán
44  Juuso Kivijakola & Mira Pitkanen Finsko
44  Viktor Novakov & Naddel Gazieva Uzbekistán
48  [2] Rytis Zalinkevicius & Vaida Abraskeviciute Litva

1. kolo (top 57)

49  [8] Pietari Aikio & Johanna Heikkila Finsko
49  [4] Erik Luts & Liina Piilman Estonsko
51  [5] Edijs Endijs Abols & Jana Dubovska Lotyšsko
52  [7] Mark Emil Talivere & Rebekka Dungurova Estonsko
53  [3] Aleksei Lanberg & Polina Kester Estonsko
54  [3] Margo Valk & Kelli Pärkson Estonsko
55  [3] Karlis Usins & Elza Pavulina Lotyšsko
56  [1] Robert Saluste & Janna Liina Leemets Estonsko
57  [1] Mart Saar & Liisa Sarv Estonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}