Results from Baltic Grand Prix 2010 - IDSF Youth Open Latin 18. prosince 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Grand Prix 2010
Lotyšsko - Riga 17. prosince 2010

IDSF Youth Open Latin 18. prosince 2010

Finále

1  Jakub Lipowski & Emma-Leena Koger Estonsko
2  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Ukrajina
3  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
4  Mateusz Sobczynski & Kamila Schmidt Polsko
5  Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dánsko
6  Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [28] Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusko
8  [26] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusko
9  [20] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusko
9  [20] Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldávie
11  [11] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajina
12  [8] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusko

Čtvrtfinále

13  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva
14  [23] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Lotyšsko
15  [22] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
15  [22] Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
17  [21] Gustavs Ernests Arajs & Anastasija Volozaninova Lotyšsko
17  [21] Dmitriy Kapusta & Ekaterina Kalish Rusko
17  [21] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rusko
20  [19] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
21  [18] Nikita Tabachkov & Ekaterina Ryabogina Rusko
22  [16] Stefano Grassi & Giulia Ardizzoni Itálie
23  [14] Nikita Moisejenko & Ieva Miklasevskaja Litva
24  [11] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Bělorusko

2. kolo (top 47)

25  [26] Alex Gerlein & Alexandra Elert Německo
25  [26] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
25  [26] Mindaugas Strazdas & Evelina Butkaite Litva
28  [25] Robert Veskus & Kristiina Prants Estonsko
29  [24] Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Bělorusko
31  [23] Aurimas Bartkus & Klimate Auguste Litva
31  [23] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajina
31  [23] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lotyšsko
34  [21] Armand Fazullin & Marit Mets Estonsko
35  [20] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
36  [18] Artur Balandin & Anna Salita Německo
37  [17] Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Rusko
38  [16] Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
39  [15] Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajina
40  [14] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Estonsko
41  [13] Arturs Voicehovics & Anastasija Golubova Lotyšsko
42  [12] Aleksei Sharamed & Aleksandra Smetannikova Bělorusko
43  [11] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko
43  [11] Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finsko
45  [10] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rusko
46  [9] Matas Norkus & Diana Tamosauskaite Litva
46  [9] Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Estonsko
48  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Bělorusko

1. kolo (top 72)

49  Deniss Artemjevs & Julija Guseva Lotyšsko
49  Vadim Gorbach & Elena Rabinovich Rusko
51  Ralfs Jugans & Diana Romancane Lotyšsko
51  Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonsko
53  Yahor Savostau & Darya Polischuk Bělorusko
54  Paulius Jonikas & Indre Kontrimaite Litva
54  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonsko
56  Arturs Caune & Megija Grundberga Lotyšsko
56  Edgars Seleznevs & Inna Klasa Lotyšsko
58  Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Lotyšsko
58  Jesper Rauhala & Mila Nikanto Finsko
60  Artis Janmeijs & Vineta Ziverte Lotyšsko
60  Marius Mince & Monika Katkauskaite Litva
62  Martins Kagainis & Eliza Lucava Lotyšsko
63  Antton Schukov & Alina Susi Finsko
64  Aleksejs Saburovs & Laima Caunite Lotyšsko
65  Mantas Kvietkus & Mege Serniyte Litva
65  Justas Mejeris & Giedre Lescinskaite Litva
67  Emils Viksnins & Alina Rekena Lotyšsko
68  Aleksandras Pasinas & Ugne Vysniauskaite Litva
69  Tomas Siaulytis & Jolanta Lauraityte Litva
70  Rannar Edovald & Pilleriin Valdur Estonsko
70  Kipras Paulauskas & Greta Prialgauskaite Litva
72  Sten Tarsalainen & Mari Liis Mets Estonsko
73  Deividas Pucita & Raminta Baguckyte Litva
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}