Results from Baltic Cup 2011 - WDSF International Open Latin 23. října 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Cup 2011
Polsko - Elblag 21. října 2011

WDSF International Open Latin 23. října 2011

Finále

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusko
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
3  Guillem Pascual & Rosa Carné Španělsko
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
5  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
6  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [23] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
7  [23] Dmitriy Sorokin & Alina Zharullina Rusko
9  [19] Stefano Vidoni & Orsolya Toth Maďarsko
10  [15] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
11  [14] Pavel Silantev & Irina Samoylova Rusko
12  [10] Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugalsko

Čtvrtfinále

13  [32] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
14  [29] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
15  [24] Adam Fedko & Paulina Dabek Polsko
15  [24] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polsko
17  [20] Eric Damian & Greta Kisielewska Polsko
18  [16] Michal Stukan & Susanne Miscenko Polsko
19  [15] Robert Muller & Justyna Luczak Polsko
20  [14] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Polsko
21  [11] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polsko
22  [9] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
22  [9] Igor Wilczynski & Karolina Urban Polsko
24  [6] Rihards Eglitis & Egle Straleckaite Litva

2. kolo (top 48)

25  [32] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
25  [32] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Bělorusko
27  [31] Kamil Gwara & Ewa Malik Polsko
28  [29] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusko
29  [24] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
30  [23] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polsko
31  [22] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Polsko
32  [20] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Polsko
33  [19] Volodymyr Sharapov & Joanna Dabrowska Polsko
34  [17] Branislav Elias & Jana Hradilova Slovensko
34  [17] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
36  [16] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Polsko
37  [15] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusko
37  [15] Maciej Walczak & Kseniya Kolesnyk Polsko
39  [14] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusko
40  [12] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norsko
41  [11] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polsko
42  [9] Richard Szilagyi & Eftymia Giannaraki Řecko
43  [8] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Polsko
44  [5] Pawel Jurczynski & Dorota Poslednik Polsko
45  [4] Deividas Simaska & Goda Siugzdinyte Litva
46  [3] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
47  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Rakousko
47  Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polsko

1. kolo (top 64)

49  [33] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Polsko
50  [32] Wojciech Sar & Monika Pasek Polsko
51  [27] Pawel Matczak & Monika Chojnacka Polsko
52  [25] Adrian Bienioszek & Magdalena Rynka Polsko
53  [23] Michal Maj & Katarzyna Roczniak Polsko
54  [21] Aleksander Goc & Monika Dacz Polsko
55  [14] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polsko
56  [12] Michal Rydzynski & Monika Switlicka Polsko
57  [11] Michal Skowronski & Aleksandra Gasinska Polsko
58  [5] Ilya Makhankov & Ekaterina Ermolaeva Polsko
58  [5] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polsko
60  [4] Jacek Stroz & Paula Leszczynska Polsko
61  [2] Michal Prochnicki & Klaudia Staszak Polsko
61  [2] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polsko
63  [1] Grzegorz Michrowski & Aneta Kowalewska Polsko
64  Sergey Podkas & Anastasia Klepcha Bělorusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}