Results from Baltic Cup 2010 - IDSF Open Latin 23. října 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Cup 2010
Polsko - Elblag 22. října 2010

IDSF Open Latin 23. října 2010

Finále

1  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
3  Vitaly Sevastianov & Anna Stepunina Irsko
4  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lotyšsko
5  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
6  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [22] Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusko
8  [21] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polsko
9  [19] Gennady Bondarenko & Ilona Cutenco Německo
10  [15] Eric Damian & Greta Kisielewska Rumunsko
11  [10] Pawel Bartelik & Polina Petrischeva Polsko
12  [7] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko

Čtvrtfinále

13  [28] Andrei Vavilov & Terje Piho Estonsko
14  [27] Pawel Milcarz & Karolina Skowyrska Polsko
15  [25] Marcin Zaprawa & Anna Piaseczna Polsko
16  [20] Michal Sadcza & Paulina Filipczuk Polsko
17  [19] Michal Miniewicz & Nastazja Szypulska Polsko
18  [16] Dmitriy Belov & Alena Vitsan Rusko
18  [16] German Filimonov & Daria Demenkova Rusko
18  [16] Ruud Moers & Natalia Krzystoszek Holandsko
21  [15] Adam Fedko & Paulina Dabek Polsko
21  [15] Michal Galek & Klaudia Kedzierska Polsko
21  [15] Jacek Janda & Agnieszka Pomorska Polsko
24  [14] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polsko
25  [13] Tomasz Kurczynski & Anna Telka Polsko
26  [9] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko

2. kolo (top 48)

27  [33] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Polsko
27  [33] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polsko
29  [30] Michal Danilczuk & Aleksandra Konstantinova Polsko
30  [25] Jordi Fabrega & Maria Pomar Španělsko
31  [24] Edgaras Brazas & Viktorija Gaidyte Litva
32  [23] Robert Muller & Justyna Luczak Polsko
32  [23] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litva
32  [23] Igor Plukarski & Elzbieta Sierocinska Polsko
35  [21] Piotr Purchala & Marika Ostrowska Polsko
36  [20] Pawel Muchewicz & Valeriya Zhuravliova Polsko
37  [19] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polsko
38  [18] Rolandas Berzinis & Ingrida Kisieliute Litva
39  [16] Ruben Diaz Castrillon & Alona Sergeeva Španělsko
40  [15] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
40  [15] Michal Majcherczyk & Patrycja Wieman Polsko
42  [11] Adrian Dreling & Julia Adamczyk Polsko
43  [10] Dominik Rudnicki & Adrianna Lojszczyk Polsko
44  [8] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Polsko
45  [6] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Polsko
46  [3] Arturs Freimanis & Elina Muceniece Lotyšsko
46  [3] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Polsko
48  [1] Karol Ossowski & Lucyna Stranc Polsko

1. kolo (top 68)

49  [29] Pawel Kudaj & Iwona Weglinska Polsko
50  [27] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Polsko
50  [27] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Polsko
52  [26] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polsko
53  [25] Aleksander Goc & Anna Glownia Polsko
53  [25] Rafal Marciszewski & Magdalena Pietrzykowska Polsko
55  [17] Wiktor Brzezinski & Malgorzata Rozanska Polsko
56  [12] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polsko
57  [11] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polsko
57  [11] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
57  [11] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Polsko
60  [7] Mariusz Finkielsztein & Dominika Rucinska Polsko
61  [6] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Polsko
62  [5] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rusko
63  [4] Mattias Gustavsson & Nathalie Davidsson Švédsko
63  [4] Roman Vasilev & Ekaterina Korol Rusko
65  [2] Tobias Svensson & Sigrid Bernson Švédsko
66  [1] Adam Jablonski & Ewelina Borowska Polsko
66  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Polsko
66  [1] Rafal Pryk & Ewelina Gralewicz Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}