Results from Baltic Cup 2010 - IDSF International Open Standard 24. října 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Cup 2010
Polsko - Elblag 22. října 2010

IDSF International Open Standard 24. října 2010

Finále

1  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
2  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
3  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
4  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
5  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusko
6  Anton Nedotsukov & Maria Mitrokhina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polsko
8  [22] Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
9  [18] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
10  [17] Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polsko
11  [14] Denis Krasikov & Ekaterina Kim Rusko
12  [4] Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko

Čtvrtfinále

13  [24] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukrajina
14  [23] Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
15  [22] Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Česká republika
16  [18] Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
16  [18] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polsko
18  [17] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polsko
19  [14] Krists Ciapas & Anna Andreicuka Lotyšsko
20  [13] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polsko
21  [12] Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusko
22  [9] Robert Pavlik & Simona Brecikova Slovensko
23  [5] German Filimonov & Daria Demenkova Rusko
23  [5] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polsko

2. kolo (top 48)

25  [28] Daniel Radu & Marta Cieplik Polsko
26  [27] Igor Ammosov & Lyubov Vasileva Rusko
26  [27] Wojciech Jeschke & Maja Barczuk (aka Mlynek) Polsko
28  [26] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Švédsko
28  [26] Pavel Rysin & Sofiya Schipskaya Rusko
30  [24] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Bělorusko
30  [24] Dawid Skrzydlowski & Karolina Woch Polsko
32  [23] Norbert Sikora & Dominika Wojcik Polsko
33  [22] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polsko
34  [18] Jordi Fabrega & Maria Pomar Španělsko
34  [18] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
36  [15] Pawel Czyzewski & Katarzyna Piekarska Polsko
37  [13] Tadeusz Rey & Nicole Krawczyk Polsko
37  [13] Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polsko
39  [12] Mateusz Czyzyk & Marta Pilipczuk Polsko
39  [12] Eros Sciamanna & Anna Jaglinska Itálie
41  [11] Krzysztof Szostek & Malgorzata Kowalik Polsko
42  [9] Charalambos Charalambopulos & Magdalena Moleda Polsko
43  [7] Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polsko
43  [7] Allan Vedel & Malgorzata Cieszkowska Dánsko
45  [6] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
46  [3] Arkadiusz Guzierowicz & Katarzyna Dmochowska Polsko
46  [3] Kamil Kedra & Marzena Graniczna Polsko
48  Aleksey Bredikhin & Mariya Kerentseva Rusko

1. kolo (top 91)

49  [23] Sebastian Rutkowski & Arletta Wyzlic Polsko
50  [20] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Polsko
51  [19] Kamil Baran & Natalia Kaleta Polsko
51  [19] Damian Olczak & Aleksandra Piasecka Polsko
53  [15] Patryk Budakiewicz & Monika Kaczmar Polsko
54  [14] Mateusz Zakrzewski & Jolanta Krasinska Polsko
55  [13] Piotr Brzozowicz & Ewa Plakwicz Polsko
55  [13] Kamil Swiatek & Magdalena Janiak Polsko
55  [13] Kacper Zakowicz & Natalia Zakowicz Polsko
58  [12] Piotr Giglewicz & Justyna Klekotko Polsko
59  [11] Jan Borecki & Ewelina Czarnecka Polsko
60  [9] Pawel Borowka & Agnieszka Baran Polsko
60  [9] Rolands Malcans & Kristine Lopeta Lotyšsko
60  [9] Péter Schwartz & Anna Prozlik Maďarsko
63  [8] Lukasz Sieduszewski & Monika Mazur Polsko
63  [8] Bartosz Skrzypek & Magdalena Kwasniak Polsko
65  [6] Filip Iliukhin & Kristina Tkach Rusko
65  [6] Mariusz Pilipczuk & Paulina Misiak Polsko
67  [5] Dénes Bödi & Gabriella Zsíros Maďarsko
67  [5] Filip Budzicki & Karolina Smolinska Polsko
67  [5] Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Rumunsko
70  [4] Mikolaj Krencik & Magdalena Lubaszewska Polsko
71  [3] Andrei Irini & Andrea Vlad Rumunsko
71  [3] Mircea Rosu & Andreea Eliza Marica Rumunsko
73  [2] Kamil Bigaj & Kinga Turska Polsko
73  [2] Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukrajina
73  [2] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polsko
73  [2] Pawel Sieradzki & Maja Weglinska Polsko
77  [1] Robert Drozd & Dominika Zochowska Polsko
77  [1] Vencel Kis & Ildikó Bori Maďarsko
77  [1] Michal Litewka & Katarzyna Lewandowska Polsko
77  [1] Piotr Nowokunski & Patrycja Dudziak Polsko
77  [1] Robert Plichta & Klaudia Plichta Polsko
77  [1] Adam Popowski & Paulina Karpinska Polsko
77  [1] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polsko
77  [1] Radoslaw Wiatrowski & Katarzyna Oleszczuk Polsko
85  Piotr Aleksandrowicz & Katarzyna Machaj Polsko
85  Kamil Dlugosz & Alicja Wolska Polsko
85  Pawel Jacewicz & Izabella Gierulska Polsko
85  Lukasz Pierwienis & Martyna Nowaczynska Polsko
85  Bartosz Samborski & Karolina Mikolajczuk Polsko
85  Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Polsko
85  Grzegorz Strzelinski & Marta Labieniec Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}