Results from Baltic Cup 2009 - Youth Open Latin 24. října 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Baltic Cup 2009
Polsko - Elblag 23. října 2009

Youth Open Latin 24. října 2009

Finále

1  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
2  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polsko
3  Ilie Bardahan & Ekaterina Kalugina Německo
4  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polsko
6  Kamil Gwara & Anna Budreiko Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Michal Le & Kamila Duranska Polsko
8  [23] Michal Danilczuk & Natalia Tyszko Polsko
9  [18] Frederik Lund & Sofie Samuelsen Dánsko
10  [17] Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska Polsko
11  [16] Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
12  [15] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polsko

Čtvrtfinále

13  [25] Bartlomiej Chwil & Klaudia Zaniewska Polsko
14  [23] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polsko
15  [19] Marcin Rychwinski & Magdalena Lubaszewska Polsko
16  [18] Dmitri Kolobov & Kristiina Reinfeldt Estonsko
17  [17] Pawel Obrocki & Karolina Wilk Polsko
18  [16] Edgaras Brazas & Vasilina Batova Litva
18  [16] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polsko
20  [11] Aleksander Goc & Marta Rozycka Polsko
20  [11] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litva
22  [9] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Polsko
23  [8] Dawid Kaleta & Frida Steffensen Švédsko
23  [8] Nauris Kalva & Zanda Gruba Lotyšsko

1. kolo (top 41)

25  [27] Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Polsko
26  [26] Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko
26  [26] Marek Karowiec & Ania Karowiec Polsko
26  [26] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
29  [25] Arkadiusz Glogowski & Sandra Wieliczko Polsko
30  [24] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Polsko
31  [20] Daniel Jurca & Katerina Krakowkova Česká republika
31  [20] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polsko
31  [20] Elvis Kurzemnieks & Annija Bergmane Lotyšsko
34  [18] Mikolaj Balcerzak & Malgorzata Rusiniak Polsko
35  [16] Aleksandr Oleshkevich & Evelina Filipchik Bělorusko
36  [14] Krzysztof Dzwoniarski & Magda Strzesnicka Polsko
37  [13] Damian Kohyt & Monika Muszynska Polsko
38  [8] Krzysztof Tomaszewski & Patrycja Sech Polsko
39  [3] Karol Ossowski & Agnieszka Gajak Polsko
40  [2] Anton Ukalovic & Mathilda Dafheim Švédsko
41  Tomasz Jedruszewski & Dominika Porzezinska Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}