Results from Autumn Star - WDC AL World Cup Adult Latin 3. října 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Autumn Star
Rusko - Moscow 3. října 2009

WDC AL World Cup Adult Latin 3. října 2009

Finále

1  Anton Karpov & Khrystyna Moshenska Rusko
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
3  Dmytro Wloch & Ekaterina Vaganova Ukrajina
4  Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rusko
5  Anton Sboev & Patrizia Ranis Rusko
6  Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
8  Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
9  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
10  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
11  Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Rusko
12  Andriy Voloshko & Ekaterina Krysanova Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rusko
14  Alexey Zolotarevskiy & Tatyana Zolotarevskaya (aka Stepina) Rusko
15  Fedor Artemyev & Ekaterina Shilova Rusko
16  Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
17  Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukrajina
18  Aleksey Chystov & Alena Tikhonova Rusko
18  Maksim Khodchenkov & Irina Kurbatova Rusko
18  Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
21  Denys Samson & Naira Markina Ukrajina
22  Aleksey Boytsov & Lyubov Mironova Rusko
22  Dmitri Nakostenko & Olga Golovko Ukrajina
24  Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko

2. kolo (top 48)

25  Eduard Zhigurt & Yulia Ivanova Rusko
26  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
27  Yuriy Egorov & Kateryna Stolyarenko Ukrajina
28  Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rusko
29  Vladislav Petrov & Dilyara Bliznyuk Rusko
30  Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rusko
30  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Rusko
30  Genadi Mikhailov & Ksenia Gnutova Rusko
33  Dmitri Gunyaev & Elizaveta Tavrovskaya Rusko
34  Aleksey Andretsov & Kristina Gribova Rusko
34  Aleksandr Belov & Maryna Strelbytskaya Rusko
34  Dmitriy Fedotov & Tatyana Nechaeva Rusko
37  Sergey Stepovoy & Valeriya Kazenina Rusko
38  Evgen Kaletin & Mariya Sklyar Ukrajina
38  Viktor Vakulenko & Alla Savostina Rusko
40  Vasiliy Platonov & Yana Mazalova Rusko
41  Mikhail Tsipes & Lyubov Gundorova Rusko
42  Sergey Ratchinskiy & Elena Pavlinskaya Rusko
43  Aleksandr Sysoev & Galiya Mansurova Rusko
44  Sergey Obukhov & Nataliya Urzhumova Rusko
45  Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Rusko
46  Dmitry Komarov & Anna Stepanova Rusko
47  Sergey Goncharov & Ekaterina Demina Rusko
48  Aleksandr Kuznetsov & Yuliya Sidorkina Rusko

1. kolo (top 53)

49  Igor Kotelnikov & Nadezhda Orlova Rusko
50  Aleksandr Chernov & Maria Klimova Rusko
51  Vassili Lobas & Alena Lobas Rusko
51  Mikhail Medvedev & Evgeniya Usova Rusko
51  Alexey Pyshkov & Nadezhda Vorontsova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}