Results from Austrian Open Championships 2012 - WDSF World Open Standard 17. listopadu 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships 2012
Rakousko - Vienna 16. listopadu 2012

WDSF World Open Standard 17. listopadu 2012

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
3  Evgeni Moshenin & Genny Favero Itálie
4  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusko
5  Daniil Ulanov & Irina Gogoladze Rusko
6  Nikolai Darin & Natalya Seredina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
8  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rusko
9  Evgeniy Nikitin & Dana Spitsyna Rusko
10  Rares Cojoc & Hanna Zudziewicz Rumunsko
11  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rakousko
11  Csaba László & Viktoria Pali Maďarsko

Čtvrtfinále

13  Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusko
13  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Itálie
15  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
16  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
17  Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral Polsko
18  Steeve Gaudet & Marioara Cheptene Francie
19  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
19  Evgeniy Mushtukov & Anastasiya Koler Rusko
21  Valentin Lusin & Renata Busheeva Německo
22  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunsko
23  Valeriy Pavlov & Ekaterina Karaschuk Rusko
24  David Odstrcil & Tara Bohak Česká republika

3. kolo (top 49)

25  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
26  Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajina
27  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
28  Dominykas Granskas & Kotryna Petrosiute Litva
29  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
29  Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rusko
31  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
31  Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko
33  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
34  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slovensko
35  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonsko
35  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
37  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Rusko
37  Nils Jugans & Anna Elizabete Kalnina Lotyšsko
39  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
39  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovensko
41  Daniel Radu & Anne Weber Německo
42  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
43  Alari Liiv & Baile Orb Estonsko
44  Sergey Rozhkov & Veronika Dichka Rusko
45  Razvan Cotescu & Ioana Lupeanu Rumunsko
45  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
47  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bulharsko
48  Aleksandr Ignatov & Mariya Barabanova Rusko
48  Aleksey Usanov & Polina Merkelova Rusko

2. kolo (top 98)

50  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
51  Antonio Micheli & Ekaterina Maksimova Austrálie
51  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
53  Nikita Dolyuk & Alla Tsveleva Rusko
54  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
55  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonsko
55  Rami Schehimi & Jurga Gustaite Litva
57  Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusko
57  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Německo
57  Andriy Kamyshnyy & Anastasja Ermolenko Ukrajina
57  Andrea De Marco & Debora Zecca Itálie
61  Sander Seppik & Kaari Kink Estonsko
62  Marat Khannanov & Anastasiya Timofeeva Rusko
63  Roberto Guida & Daniela Rossetti Itálie
64  Luca Belometti & Denise Colombo Itálie
65  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovensko
66  Michal Mladek & Marika Kasalova Česká republika
66  Alexander Novac & Andra Galben Rumunsko
66  Andreas Pohl & Elisabeth Beck Rakousko
69  Marek Bures & Ekaterina Kalish Česká republika
69  Ilya Mirgorodskiy & Anna Mirgorodskaya Rusko
69  Wesley Van Riel & Wies Van Haren Holandsko
72  Ondrej Sliska & Daniela Valjentova Česká republika
73  Davide Manfrin & Eleonora Taddei Itálie
73  Dmitro Paley & Anastasiya Gryban Ukrajina
73  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
76  Audrius Kleismantas & Juste Buciunaite Litva
76  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Rakousko
76  Dmitriy Pozdnyakov & Svetlana Senko Rusko
76  Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
80  Michael Infanti & Giada Cragnolini Itálie
80  Deividas Kacinauskas & Paulina Rimkute Litva
80  Anton Larionov & Anastasiya Bezuglova Rusko
83  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rusko
83  Lukas Markevicius & Gabija Tuinaite Litva
83  Iakov Ponomarenko & Polina Perova Rusko
86  Robert Novac & Bianca Pavel Rumunsko
86  Radim Stupka & Tereza Jendrulkova Česká republika
88  Adam Jendrulek & Iva Riederova Česká republika
89  Vit Domorad & Simona Tejcova Česká republika
89  Guillaume Foucault & Laura Lozingue Francie
89  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
89  Florin Vlad & Natalia O''Connor Rumunsko
93  Adrian Stefan Gagu & Andra Mihaela Radu Rumunsko
93  Dinu Victor Lung & Martina Cellarova Slovensko
93  Dusan Novak & Petra Jurcovicova Slovensko
96  Ivan Kurilo & Anastasiya Bessalova Ukrajina
97  Giuseppe Aiutino & Chiara Denicolo Itálie
97  Tine Kranjc & Sasa Ul Slovinsko

1. kolo (top 154)

99  Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Rakousko
99  Oleg Shvaga & Adelya Pizhovska Ukrajina
99  Sebastian Wartner & Anna Gruell Rakousko
102  Aleksandr Gusarevich & Kristina Martirosova Ukrajina
103  Alex Angiolini & Martina Virzi Itálie
103  Csongor Balogh & Anita Szabó Maďarsko
105  Roman Kvas & Anastasiya Burova Rusko
105  Giulio Petrilli & Roberta Tarquinio Itálie
105  Matej Pritekelj & Anja Pritekelj Slovinsko
108  Matthias Fencak & Diana Bykova Rakousko
109  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Německo
110  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Rumunsko
110  Thomas Reininger & Anna-Katharina Schramke Rakousko
112  David Büchel & Flavia Landolfi Švýcarsko
112  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Croatia
114  Jaroslav Obona & Dominika Roskova Slovensko
115  Manfred Jaritz & Gitti Puster Rakousko
116  Yaroslav Makarenko & Svetlana Makarenko Ukrajina
116  Václav Málek & Catharina Dvorak Rakousko
118  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
119  Klemens Hofer & Bettina Finek Rakousko
119  Hem Spilker & Leonie Borneman Holandsko
121  Jean-Baptiste Boyer & Morgane Salomon Gagnaire Francie
121  Richard Forro & Petra Vitazkova Slovensko
121  Maksim Labovkin & Anna Gonchar Rusko
124  Aleksey Garanin & Yuliya Belykh Rusko
124  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusko
124  Kevin Kolaczek & Clementine Rasset Francie
124  Vaclav Kubat & Zdenka Vojtikova Česká republika
128  Alexander Gadenne & Christine Bareis Německo
128  Milan Simic & Ena Atarac Rakousko
130  David Diaz Falcon & Lara Quintela Španělsko
130  Karl Hallberg & Matilda Johansson Švédsko
130  Bostjan Lemez & Ana Gerecnik Slovinsko
130  Dennis Pieske & Tanja Hermsdorf Německo
134  Roland Harrer & Camilla Mader Rakousko
134  Karel Zmeskal & Irena Zizkova Česká republika
134  Pavel Zuska & Lenka Parizkova Česká republika
137  Lukas Benda & Marie Dolezelova Česká republika
137  Zbynek Deyl & Martina Cervenkova Česká republika
137  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Rakousko
137  Mateo Krcic & Adriana Musanovic Croatia
137  Markus Siebinger & Christina Siebinger Rakousko
137  Herbert Stanonik & Lena Sabisch Rakousko
143  Roman Kytka & Sarka Hesova Česká republika
143  Robin Matejka & Marketa Skorkovska Česká republika
143  Dmitriy Mikaya & Olga Kireeva Rusko
143  Massimiliano Mura & Anna-Maria Moskaliova Itálie
143  Henrik Persson & Julia Hallberg Švédsko
143  Jiri Sabík & Lucie Jarolímkova Česká republika
143  Nick Salzer & Barbara Deyerl Rakousko
143  Peter Schaldemose & Liuba Mattes Dánsko
143  Herbert Schrammel & Katharina Ferstl Rakousko
143  Péter Szánthó & Szilvia Juhász Maďarsko
143  Sascha Weber & Verena Tophofen Německo
143  Peter Wurm & Claudia Jabornegg Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}