Results from Austrian Open Championships 2012 - WDSF World Championship Latin 17. listopadu 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Austrian Open Championships 2012
Rakousko - Vienna 16. listopadu 2012

WDSF World Championship Latin 17. listopadu 2012

Finále

1  Nino Langella & Khrystyna Moshenska Itálie
2  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
3  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
4  Gabriele Goffredo & Anna Matus Moldávie
5  Marius Balan & Nina Bezzubova Německo
6  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
8  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
9  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
9  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
11  Vincenzo Mariniello & Sara Casini Itálie
12  Pavel Pasechnik & Marta Arndt Německo
13  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko

Čtvrtfinále

14  Hou Yao & Zhuang Ting Čína
15  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lotyšsko
16  Anton Belyayev & Antoaneta Popova Kanada
16  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norsko
16  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
16  Jevgenijs Suvorovs & Tina Bazokina Lotyšsko
20  Salvatore Bellavita & Natalya Polyakova Albánie
20  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
22  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
22  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
24  Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Rakousko
25  Pavel Stepanchuk & Anastasiya Danilova USA

2. kolo (top 49)

26  Nam Giyong & Lee Dajung Korea (Jižní)
26  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukrajina
26  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
29  Simone Casula & Laura Jottay Belgie
29  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
29  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
32  Juan Gomez Prieto & Marina Mangione Španělsko
32  Radek Mucha & Vitalija Tyrnova Česká republika
32  Domenico Palmisano & Maria Birosova Slovensko
32  Guillem Pascual & Rosa Carné Španělsko
36  Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonsko
37  Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Georgie (USA)
38  Cai Jie & Liu Chang Čína
38  Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugalsko
40  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
40  Valerii Leontiev & Natalia Luchiv Moldávie
42  Bojan Lazareski & Tjasa Novak Srbsko
43  Roman Ciflicli & Mirona Toncean Gliga Rumunsko
43  Yosi Laskin & Evgenia Libman Israel
45  Shinawat Lergon & Kanokrat Karujid Thajsko
46  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
46  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
48  Marian Sivak & Kristína Raczova Slovensko
49  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israel

1. kolo (top 93)

50  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
50  Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
52  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
52  László Kovács & Erika Kelemen Maďarsko
54  Adam Fedko & Paulina Dabek Polsko
55  Jüri Kagan & Marina Nikolajeva Estonsko
55  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulharsko
57  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Austrálie
58  Giosue Flamingo & Valentina Emanuele Itálie
58  Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
58  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litva
58  Cristiano Valente & Filipa Lamolinaire Cruz Portugalsko
62  Erhan Kus & Seda Arigul Turecko
63  Dzenan Jahic & Beáta Sebestyén Bosna a Hercegovina
63  Mikko Matikka & Kerttu Sakki Finsko
63  Balazs Nagymihaly & Ágnes Szalai Maďarsko
63  Istvan Varga & Gabriela Pilic Croatia
67  Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
67  Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonsko
67  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
67  Sebastian Mureddu & Melissa Ferraro Belgie
67  Viktor Szabó & Vanja Vujic Croatia
72  Prokopis Katiaj & Aloina Stefanidou Albánie
72  Frank Zegels & Anna Shevliakova Holandsko
74  Svyatoslav Bibyaev & Valeriya Kachalko Rusko
74  Andrea Borrelli & Chantal Green Anglie
74  Paul Frlicka & Svetlana Guggenbühl Švýcarsko
74  Li Lin & Ya-Yen Chen Tchaj-wan
78  Daniel Camacho & Estefania Perez Ecuador
78  Alfio Germana & Nicole Harrington Itálie
78  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Švédsko
81  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Řecko
81  Federico Maccioni & Olga Turbina Cyprus
81  Ervin Muratspahic & Enisa Durmo Bosna a Hercegovina
81  Archa Nakloung & Apichaya Kuptawanith Thajsko
81  Vukasin Prvulovic & Vanja Vasiljevic Srbsko
86  Baran Adisen & Cigdem Güler Turecko
86  Ivan Angelkovski & Simona Spirovska Makedonie
86  Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglie
86  Sergiu Luca & Maria Pia Arces Rumunsko
86  Farid Mehtiyev & Nargiz Osmanova Ázerbajdžán
86  Spiridon Pavlides & Ourania Koliou Řecko
86  Jose Antonio Romero & Veronica Padron Ecuador
86  Michal Vajcik & Carmen Huber Švýcarsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}